Aydın Evlenmek İsteyen Bayanlar

Aydın evlenmek için erkek arayan bayanlar, Bozdoğan güncel evlilik ilanları, Çine 60 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlarla tanışma, Buharkent dini evlilik isteyen olgun erkekler, Didim evlenmek için zengin koca arayan genç bayanlarla sohbet, İncirliova 2021 yılına ait zengin bayanların evlilik ilanları ve telefon numaraları, Kuşadası evlenmek için erkek arayan türbanlı bayanların whatsapp numaraları, Nazilli evlenmek isteyen zengin kadınlar,Söke evlenmek isteyen dul bayanlarla tanışma ve sohbet..

Evlilik gibi kutsal ve muhteşem bir olay her erkeğin ve her kadının hayalini süsler. Hatta daha ilk ergenlik yaşlarından sonra herkes acaba nasıl biriyle evleneceğini düşünmeden edemez. Hayatta en çok merak ettiğimiz sorulardan biridir bu. Mutlu bir yuva kurmak,aile olmak, çocuk sahibi olup huzurlu bir yaşamı kim hayal etmez ki. Hayal kurmak çoğu zaman yorucu oluyor tabiki. Bir yerde hayallerin gerçeğe dönüşmesi gerekir. Hayallerinizi gerçek kılmanız için Aydınlı  evlenmek isteyenlere özel olarak bu sayfamızı sizler için oluşturduk.

💘 Selam, Aydın’dan Yazıyorum.45 Yaşımdayım ve Evlenmek İstiyorum. Sadece Dürüst Beyler Yazsın.💘

Merhaba, Aydın’dan Füsun ben, 45 yaşımdayım. Bu ikinci evlilik denemem olacak, ilki maddi manevi tam anlamıyla benim için yıkım oldu.İlk evliliğimde çok fazla yıprandım. Neyseki o evlilikten çocuğum olmadı. Çocuk olsaydı haliyle babasını bir ömür boyunca az yada çok görmek zorunda kalacaktım. Onu bir an yolda karşılaşmaya bile tahammülüm yok. Ama bu benim hatam tamamen. Çok iyi tanımadan apar topar yangından mal kaçırır gibi evlenirseniz sonuç benim gibi  olur. Eşimden çok şiddet gördüm.

Her seferinde ya ailem araya girip olayı yumuşattı ya da onun ailesinden birileri durumu idare etmem için beni bir şekilde ikna etti. Aslında çok daha önce boşanmam gerekiyordu. Temiz huzurlu düzgün bir yaşam istedim ama eski eşimin pek öyle dertleri yoktu. Hergün  kapıya ya bir mahkeme evrakı geliyordu, ya alacaklılar yada polis geliyordu. Vukuatsız günümüz neredeyse olmuyordu. Neyseki geçte olsa kurtuldum bu evlilikten. Üzerinden yıllar geçti ama ben hala gerginliği üzerimden atamadım. Hala aklıma geldikçe sinirden elim ayağım titriyor. Ben böyle bir aptallığı nasıl yaparım diye kendime kızıyorum.

Tabi bu evliliğin faturasını bir süre tüm erkeklere ödetmiş oldum ve kimseyle normal arkadaş dahi olmadım. Halada niyetim yoktu aslında böyle birşeye ama sanırım biraz kendime gelip normale dönmeye başladım. Bir erkeğin varlığını istemeye başladım yeniden. Bu benim evlilik konusunda ikinci ve son şansım. Tabi erkeklerinde bendeki son şansı. Bu seferde aynı şekilde hayal kırıklığı yaşarsam bu sayfayı tamamen kapatırım. Dürüst ve temiz düzenli bir hayatı olan,aile kavramına önem veren, karakteri düzgün biriyle evlenmek isterim. Aydın dışından çok düşünmüyorum aslında ama yinede aklıma  yatarsa baska illerde olabilir. Yaşıma uygun beyler yazsın.

💘Aydından Turgay Ben. Daha Önce Evlenmedim. Yaşım 44 ve 40 Yaş Altında Bir Bayanla Tanışmak ve Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba Turgay ben. Aydın merkezde oto galeri işi yapıyorum. Kendime ait dairem var. Maddi sorunum yok. Bekarım ve daha önce evlenmedim. Yaşam tarzım ve gezip eğlemeye düşkün olmam evliliği biraz geciktirmeme neden oldu. Ama tabi her yaşın kendine göre bir doğası oluyur. Gezmeyi güzel vakit geçirmeyi hala seviyorum ama artık daha düzenli bir hayat kurmam gerekiyor. Gezeceksem eşimle gezmek isterim artık. Benim hayalimdeki evlilik eşimle daha çok vakit geçirmek ve ne yapacaksam eşimle beraber yapmak üzerine kurulu bir evlilik hayal ediyorum.

Hobi olarak spor yapmayı severim. Düzenli olarak fitness salonuna gidiyorum. Özellikle hafta sonlarını tamamen kendime ayırıyorum. Evlendikten sonrada tamamen eşimle ve ailemle zaman geçirmek isterim. Hafta sonlarına kesinlikle iş karıştırmam. Hayata hep pozitif yaklaşmaya çalışıyorum. 40 yaş veya altında bir bayanla tanışmak için buradayım. Buradaki bazı ilanları inceledim ama kendike uygun birini göremedim. En iyisi kendi ilanımı oluşturmak olarak düşündüm. Evleneceğim bayanın çalışıp çalışmaması önemli değil benim için. Zaten maddi olarak aileme yetecek seviyedeyim.

Bakımlı ve çekici olmasını isterim. Çok konuşan veya hiç konuşmayan soğuk kadınlardan hoşlanmam. Her ikiside benim için sorun olur. Biraz daha orta yolu tutturabilen biriyle anlaşmam daha kolay olur. Daha önce hiç evlenmemiş biriyle tanışmak istiyorum. Dinî degerlere saygım var ama uç noktalarda yaşayan kişilerle anlaşamam. Bu erkek normal arkadaşım bile olsa anlaşamam. Her anlamda ortada durmayı,dozunda bırakmayı başarabilen, aile ilişkilerine önem veren bir kadınla evlenmek isterim. Ciddi bayanların mesajını bekliyorum.

💘Aydın’dan Katılıyorum. Adım Deniz. Çalışan Bir Bayanım. 28 Yaşımdayım ve 30 Yaş Üstü Ciddi ve Seviyeli Bir Erkekle Tanışıp Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba Elçin ben Aydın merkezden. 30 yaşımdayım ve bekarım. İlk evliliğim olacak eğer kafama uygun birini bulabilirsem. Özel sektörde hukuk ofisinde çalışıyorum. Stajyer avukatlık yapıyorum. İş hayatına atılmam biraz geç oldu. Yaşadığım bazı psilolojik sorunlar nedeniyle okulumu bitirdikten sonra bir süre ara vermek zorunda kaldım. Bu nedenle ancak stajıma başlayabildim. Ailemle beraber yaşıyorum ve ailesine bağlı biriyim. Aile ilişkileri benim için önemli. Ailesine değer vermeyen onlarla anlaşamayıp bağlarını koparan biri banada yeterince değer veremez. Bu yüzden ailesine bağlı biriyle tanışarak sağlıklı bir ilişki kurmak ve evlenmek istiyorum. Aklınızda soru işareti kalmaması için sizlerle güncel bir resmimi paylaşıyorum. Oğlak burcuyum. Biraz katı sert görünebilirim. Aslında birazda öyle birisiyim. Şakacı erkekleri itici buluyorum. Biraz daha oturaklı ağır erkekler tercihim.

Erkeğin konuşması,diksiyonu ve tavırlarına dikkat ederim. Ses tonu beni çok etkiler. Konuşması ve telaffuzu düzgün birisi olursa kendimi o erkeğin yanında daha iyi hissederim. İleride iyi bir ceza hukuku avukatı olmak istiyorum. Sıradan basit davalar beni ruhen doyurmuyor. Hayatla barışık olmayan, iş hayatı düzene oturmamış, hayat tecrübesi olmayan birini düşünmüyorum. Daha çok bana değer katabilecek birini arıyorum. Bu arada alınızda herhangi nir şüphe kalmasın. Yaşadığım hastalıkla ilgili herhangi bir sorunum kalmadı. Biraz zor zamanlar geçirdim okul hayatımda bu beni birkaç yıl hayattan kopardı ama daha azimli ve hayata daha çok sarılmış olarak geri döndüm diyebilirim. Hayatta başarıyı kovalayan erkekleri severim. Tembelliği sevmiyorum. Aydın’ya yaşayan beyler kendinizi tanıtırsanız sevinirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*