Bağcılar Bayan Arkadaş

Merhaba. Bağcılar’dan Olgun Yakışıklı Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba İstanbul Bağcılar’da yaşıyorum, yaşım 28, 1.72 boyum ve 56 kilo kumral güzel bir kızım. Olgun ve yakışıklı erkeklerden hoşlandığım için öyle birini arıyorum. Olgun erkekler, sadece yaş olarak değil aynı zamanda erkeğin tavırlarınında olgun olmasını ağır başlı olmasını bekliyorum. Şimdiye kadar hayatıma giren erkeklerin hemen hemen hepsi beni çok üzdüler, ben üzülmeyi hak ettiğimi sanmıyorum. Çünkü her zaman benimle olan erkek arkadaşıma çok değer verdim ve çok sevdim. Onlardan beklentim sadece aynı şekilde sevilmek ve değer görmekti ama malesef aradığım duyguları onlarda bulamadım ve beklentilerime karşılık veremediler.

Artık erkeklerin samimi olmayan sahte sevgi sözcüklerine ve aşk edebiyatlarına kanmamayı öğrendim. Bunu öğrenene kadar çok fazla acı yaşadım ve üzüldüm elbette ama en azından artık kimsenin beni üzmesine izin vermemeyide öğrenmiş oldum. Şimdiye kadar erkek arkadaşlarımın mutluluğu için elimden geleni yaptım ama bundan sonra çokta umurumda olacağını sanmıyorum artık sadece kendime önem veriyorum. Benimle olacak erkek arkadaşımada elbette ki değer vereceğim ama artık bundan sonraki ilişkilerim çok daha farklı olacak. Erkek arkadaşının bana verdiği değerden emin olana kadar artık erkekleri umursayacağımı sanmıyorum. Artık sevgiyi sadece kelimelerle ifade etmeniz benim için yeterli değil. Bunu bana yaşatmanız gerekecek eğer gerçekten benimde sizi sevmemi ve değer vermemi istiyorsanız.

Çalışan bir kadınım ama aynı zamanda sosyal sorumluluğada önem verdiğim için iş hayatımın dışında bazı yardım kuruluşlarında gönüllü olarak faaliyet gösteriyorum. Spor yapmayı severim ama hem iş hayatı hem gönüllü olduğum kuruluşlarda faaliyet gösterince spor yapmaya fazla vaktim olmuyor. Sadece hafta sonlarında sahilde koşu yapmayı seviyorum, ancak bu kadarını yapabiliyorum. Sürekli erkek arkadaşı ile görüşmek isteyen kadınlardan değilim. Ben biraz daha farklı düşünüyorum. Erkek arkadaşımla daha az ve daha kısa süreli görüşmeyi tercih ediyorum. Bu isteklerime karşılık verebilecek Bağcılar’da yaşayan olgun beyler yazarsanız tanışmayı isterim.

Bağcılar Dul Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet

Bağcılar 40 yaş üstü dul bayanlarla tanışma ve sohbet siteleri. Bağcılar olgun ve dul bayanlarla evlilik amaçlı tanışma ve sohbet. Bağcılar genç ve dul bayanlarla WhatsApp sohbet. Bağcılar kamudan erkek arkadaş arayan dul bayanların WhatsApp numaraları. Bağcılar sohbet edecek arkadaş arayan dul bayanların WhatsApp sohbet grupları. Bağcılar zengin ve dul bayanların WhatsApp numaraları ve sohbet.

55 Yaşımdayım. Bağcılar’dan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Elmas, 55 yaşındayım, İstanbul Bağcılar’da yaşıyorum ve aslen Kosovalı’yım. Uzun yıllardır İstanbul Bağcılar’da yaşıyorum buraya gelmeden önce tanıdığım biriyle evlenerek gelmiştim. Ancak yaptığım evlilikten sonra eşimle çok uyum sağlayamadık ve özellikle ailesiyle yaşadığım problemler nedeniyle ayrılmak zorunda kaldık. Tekrar ülkeme dönmek istemedim çünkü burayı hem sevdim hemde çok alıştım. Kumral bir kadınım ve yaşımı çok göstermiyorum. Yaş olayına çok takılmadığım için yaş farketmez ama samimi dürüst bir arkadaşla tanışmak isterim. Evliliğim zaten çok uzun sürmedi ve çocuğumda olmadı, çocuğum olmuş olsaydı belki bu kadar rahat ve özgür olamazdım.

Ama şu an son derece rahatım istediğim hayatı yaşayabiliyorum. Hepimizin hayatında olduğu gibi benimde hayatımda bazı maddi manevi sorunlar oluyor. Elbette bu zorlukların üstesinden sevdiklerimizle daha kolay gelebiliyoruz. Kimseden maddi manevi bir beklentim yok ama sevdiklerimin yanında olması onların bana destek olması hayat mücadelesinde daha sağlam durmama yardımcı oluyor. Ancak son zamanlarda kendimi çok yalnız hissettiğim için sosyal hayatımla ilgili sorunlar beni güçsüz bir kadın gibi hissettirmeye başladı. Her ne kadar burada sevdiğim ve tanıdığım arkadaşlarım olsada, sonuçta yabancı bir ülkedeyim ve yalnız bir kadınım.

Bu şekilde hayat şartları beni biraz fazla zorluyor ama yanımda güvendiğim bir arkadaşım aşık olduğum sevdiğim bir erkek olursa kendimi daha güçlü hissedeceğimi biliyorum. Samimiyetine ve bana zarar vermeyeceğini inandıktan sonra benden yaş olarak küçük erkeklerlede arkadaşlık kurabilirim, benim için yaş sorun değil. Tekrardan bir evlilik düşünür müyüm bu konuda kendimden emin değilim, bazen yeni bir evlilik yapmayı istiyorum ama bazende yeniden aynı sıkıntıları yaşamamak için vazgeçiyorum. Buradan düzgün biriyle tanışabilirsem arkadaş olmayı isterim. Belki ileride evlenmeyide yeniden düşünebilirim. Evliliği düşünebilmem içinde modern düşünceli kültür farkını sorun etmeyecek birinin olması gerekir. Bağcılar’da yaşayan ve benimle tanışmak isteyenler yazabilirler.

İsmim Gamze. Bağcılar’dan Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, İstanbul Bağcılar’dan Gamze ben. 32 yaşındayım ve bekar bir kadınım. Esmer hafif kıvırcık saçlı 1.70 boyunda ve 64 kilo, oğlak burcu bir kadınım. Buradaki amacım olgun dürüst bir erkekle tanışmak birlikte aşka ve sevgiye dair güzel hayaller kurarak güzel eğlenceli günler yaşamak. Benim bu düşüncelerimi paylaşan ve yalnız yaşayan olgun bir beyle tanışmayı isterim. Büyük ve yorucu bir şehirde yaşıyoruz, hayatın yoruculuğunu ancak sevdiğimiz insanlarla giderebileceğimize inanıyorum. Burada bahsettiğim elbetteki fiziksel bir yorgunluk değil, ruhumuzu ancak sevdiğimiz insanlarla dinlendirebiliriz. Buna inandığım için, bir süredirde hayatımda hiç kimse olmadığı için aşka sevgiye, aynı zamanda seveceğim birine ihtiyacım var.

Şu an hayatımda büyük bir boşluk hissediyorum ve bu boşluğu sıradan şeyler yaparak gidermeye çalışıyorum. Boş zamanlarımda sahile inip yürüyorum ve denizi seyrediyorum. Denizi seyretmek bana bir yandan huzur veriyor ama bir yandanda hayatımdaki boşluğun ne kadar büyük olduğunu bana hatırlatıyor. Aşktan uzak sevgisiz yaşamak benim gibi aşık olmayı seven birisi için zor bir durum. Özellikle sakin ve hüzünlü bir duruşum vardır. Dışarıdan bakıldığı zaman üzgün görünüyorum ama bu tabi benim değiştirebileceğim bir şey değil.

Aslında böyle görünmeyi sevmiyorum ama yakınlarımın sürekli bana neyin var, neden üzgünsün? gibi sorular sormasından sıkılıyorum. Canım sıkkın dahi olsa ben bunu paylaşan birisi değilim, üzüntülerimi ve dertlerimi çoğu zaman kendi içimde yaşarım ve kimseden yardım almadan kendi başıma halletmeye çalışırım. Dertlerimi anlatmasını seven birisi değilim. Ancak çok samimi olduğum ve çok güvendiğim kişilerle sıkıntılarımı paylaşırım, herkesle sorunlarımı paylaşmıyorum. Çünkü zamanla derdimi anlattığım kişiyle aram açıldığı zaman söylediğim şeyleri benim aleyhime kullanıyorlar. Bu yüzden dertlerini sadece çok güvendiğim kişilere anlatırım. Bağcılar’da yaşayan ve tanışmak isteyenlerin mesajını bekliyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/bagcilar-bayan-arkadas/,Bagcılar bayan,Yabancı Bayan Arkadaş,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*