Bahçelievler Bayan Arkadaş

Selam. Bahçelievler’den Genç Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Meral. İstanbul Bahçelievler’de yalnız yaşıyorum. 64 yaşındayım ve çok uzun süredir yalnız dul bir kadın olarak yaşıyorum. Daha önce evlendim, çocuğum oldu ama eşimi kaybettim. Çocuğumda farklı bir ilde yaşıyor. Bahçelievler’de arkadaş çevrem var tabiki zaman geçirebileceğim ama ben daha çok kendimden daha genç ve daha enerjik biriyle tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum. Ben aslında çok uzun zamandır, eşimi kaybettikten sonra sanal ortamda, arkadaşlık sitelerinde çok vakit geçirdim ama hiçbir zaman oradaki tanıdığım kişilerle arkadaşlığımı sosyal hayatıma aktarmadım.

Sohbet sitelerinde ne yaşadıysam hepsi sadece o ortamda kaldı ama içine düştüğüm bu yalnızlık düşüncelerimi tamamen değiştirdi. Artık bir erkekle tanışarak gerçek bir arkadaşlığa, dostluğa bir şans vermek istiyorum. Size vereceğim bu şans beni hem yalnızlıktan kurtaracak, hemde beni mutlu edecek ama tabi doğru düzgün birini bulmam şart. Mutluluğu ararken hayatımda var olan huzurdanda olmak istemem. Aradığım sadece sohbet edecek samimiyeti ile bana güven verecek birini bulabilmek. Güzel ve çekici bir kadın olmadığımın farkındayım ama benim yaşımdaki biri ne kadar güzel kalabilir ve çekici olabilir, tabi ki bu çok fazla mümkün değil.

Hayatımda ve sosyal çevremde çok fazla insan var ama yaşadığım olaylar hayat tecrübem bana gösterdi ki insanlara kolay güvenmemek gerekiyor. Çünkü arkadaşım, dostum zannettiğiniz kişiler gün geliyor arkadaşlarınızı ve sizin samimiyetinizi suistimal ederek bunu kötü amaçlı kullanıyor ve ben bunu biliyorum. Benim tek ihtiyacım olan sadece samimi ve güvenilir biriyle arkadaşlık etmek. Böyle birini bulmak belki sizler için kolay olabilir ama benim için işler kolay olmadı. Aksine çok zor oldu diyebilirim, hala daha bulmuş sayılmam. Ama bu ilanım sayesinde umarım özlediğim arkadaşlığa ve samimiyete kavuşabilirim. 40 ve 50 yaşları arasında Bahçelievler’den birini arıyorum. 50 yaş üzeri ve 40 yaştan daha küçük kişilerle istediğim arkadaşlığı yaşayabileceğimi sanmıyorum. Bu yaş aralığındaki Bahçelievler’de yaşayan samimi beyler yazabilirler.

Başakşehir Olgun Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Bahçelievler olgun ve yalnız bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Bahçelievler yalnız ve dul bayanlarla telefonda sohbet arkadaşlık. Bahçelievler sohbet arkadaşı arayan 50 yaş üstü yalnız bayanlarla tanışma. Bahçelievler dul bayanların telefon numaraları ve WhatsApp’ta sohbet. Bahçelievler evlenmek isteyen olgun bayanlarla tanışma ve sohbet. Bahçelievler evlilik ilanı vermek isteyen olgun bayanlarla tanışma ve sohbet.

48 Yaşımdayım. Bahçelievler’den Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Asiye. 48 yaşındayım ve İstanbul Bahçelievler’de yaşıyorum. Burada sadece ailemden annem var onunla birlikte yaşıyoruz. Hayattada destek alabileceğim bana güç verebilecek başka kimsenin zaten yok. Hayatım boyunca hep yalnız bir kadın oldum hiçbir zaman gerçek sevgiyi ve aşkı hissetmedim. Hayatı acılarla geçmiş bir kadın olarak aşka ve sevgiye ayıracak zamanımda zaten çok fazla olmadı. Daha önce maddi manevi ve birçok sağlık sorunları ile birlikte uğraşmak ve anneme bakmak zorunda kaldım. Bütün bu mücadele sırasında aşka ve sevgiye zaman kalmayınca haliyle evliliğide hiç düşünmedim.

Yıllar çok hızlı geçmiş ve 48 yaşıma geldiğimde geriye dönüp baktığımda ne kadar büyük bir hata yaptığımı anlıyorum. Artık bundan sonra evlilik yaşar mıyım onu bilmiyor bilemem, kader karşıma kimi çıkaracak, karşıma çıkan kişiyle neler yaşayacağız bunu hiçbirimiz bilemediğimiz için, sonunun nereye varacağınıda kestiremiyorum. Gerçi ben güzel bir kadın olsaydım, ben aşka ve sevgiye zamanla ayırmasam dahi muhtemelen erkekler beni buna fazlasıyla zorlardı. Ama güzel bir kadın olmadığım içinde erkeklerden çok fazla ilgi görmedim. Bir kadın olarak erkekler tarafından güzel ve çekici bulunmamak çok fazla ilgi görmemek bazen ağır geliyor elbette ama içinde bulunduğun bu durumu kabullenmek zorundayım.

Bu gerçeği kabullendiğim zaman daha rahat olabiliyorum, ancak kabullenmezsem biliyorum ki bu bana büyük acılar yaşatacak. Çünkü ben gerçekten aşkı hiç yaşamamış bir kadınım ve artık beni sevecek aşık olabileceğim birini tanımayı çok istiyorum. Bahçelievler’de özel bir hastanede temizlik görevlisi olarak çalışıyorum. Ayrıca babamdan kalan maaşımda var, onunla geçiniyorum. Hayatımda bir erkek olmadığı için dışarıya çıkmayı ve gezmeyide çok fazla sevmiyorum çünkü etrafta kız arkadaşıyla gezen erkekleri ve kadınları gördükçe ne yalan söyleyeyim, biraz İçim acıyor. Çünkü benim hiç yaşamadığım çok yabancı duygular bunlar ve yaşamayı çok istediğim duygular. Bahçelievler’de bana uygun güvenilir beyler varsa tanışmak isterseniz konuşabiliriz.

İsmim Resul. Bahçelievler’den Evlenecek Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba 58 yaşındayım, İstanbul Bahçelievler’de yaşıyorum ve yalnız bir erkeğim. Artık bu yaştan sonra yalnız kalmak istemediğim için evlenmek amacıyla dürüst bir hanımefendi ile tanışmak için bu ilanı yazıyorum. Aslen Trabzonlu’yum ama Bahçelievler’de ticaretle uğraşıyorum ve uzun yıllardır burada yaşıyorum. Daha önce bir kez evlenmeye niyetlenmiştim ama kısmet olmadı o zamanlar henüz 30 yaşında bile değildim. Daha çok gençtim ve çok sevdiğim bir kadın vardı. Onunda beni sevdiğine inanıyorum. Uzun süre arkadaşlığımız olmuştu artık evlenmeyi hayal ediyorduk ve planlıyorduk ancak onun ailesi beni istemeyince bizim sevgi dolu rüyada gibi mutlu olduğumuz dünyamız bir anda karardı diyebilirim.

Her ne yaptıysak ailesini bu evliliğe razı edemedik. Sonunda onunla ayrılmak zorunda kaldık. aradan geçen bunca yılda yeniden birini sevmeyi ve aşık olmayı hiç istemedim çünkü onun sevgisine o kadar çok sadıktım ki hayat boyu kalbime bir başkası girsin istemedim. Ancak bir süre sonra sevdiğim ama evlenemediğin o kadını evlenmiş ve iki çocuğu ile birlikte tesadüfen görünce aslında kendime haksızlık ettiğimi anladım. Hayatta sevgiyi hak eden çok insan var bunu biliyorum, bende onlardan biriyim diyebilirim. Çünkü ben sevdiğime gerçekten sonuna kadar sadık kalabilirim. Artık o eski sevdayı ve aşkı ne kalbimde ne yüreğimde hissetmiyorum.

Kendime daha fazla haksızlıkta etmek istemiyorum. Bu yüzden Bahçelievler’den bana uygun bir hanımefendi ile tanışarak evlenmeyi düşünüyorum. İstediğiniz her yerden bana yazabilirsiniz, benim için sorun değil ama ben burada ticaret yaptığım için Bahçelievler’de yaşamak zorundayım. Benimle burada yaşayabilecek bayanlar yazarlarsa sevinirim. Hayatım boyunca sadece bir kadına karşı duygusal bağlılık hissedince tecrübesiz bir erkeğim diyebilirim. Trcrübesiz oluncada kadınlara karşı bazen ne yapmam gerektiğinden emin olamıyorum. Bu konularda anlayışlı olabilecek düzgün dürüst namuslu bir hanımefendi ile tanışmak ve aile kurmak istiyorum. Niyeti ciddi olanlar yazsınlar ve tanışalım.

Anahtar Kelimeler:

Bayan bahcelievler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*