Bakırköy Bayan Arkadaş

58 Yaşımdayım. Bakırköy’den SohbetArkadaşı Arıyorum.

Merhaba, Nuran Ben. İstanbul Bakırköy’de yaşıyorum. 58 yaşındayım ve yalnızım. 3 çocuğum vardı ama hepsi büyüdü evlendiler ve kendi yuvalarını kurdular. En küçük çocuğum geçen yıl evlenerek benden ayrıldıktan sonra kendimi çok yalnız hissetmeye başladım. Uzun yıllar çocuklarımı büyütmeye çalışırken yalnızlığın acısını hiç bu kadar derinden hissetmemiştim. Aslında her zaman hayatımda heyecan olsun istedim. Hayatıma anlam katacak nenim için özel birisini hep arzu ettim. Dostluğu ile bana güven veren bir erkeğin her zaman hayatımda olmasını istemişimdir, ancak hayat mücadelesi ve çocukların sorunları ile uğraşırken bütün bunların yokluğunu bu kadar derinden hissetmiyordum.

Sadece bazı günler manevi, duygusal anlamda çöküntüler yaşıyordum ama kendimi çok çabuk toparlayabiliyordum. Şimdi yanımda hiç kimse kalmayınca yalnızlıkla mücadele etmem o kadar kolay olmuyor. Uzun zaman önce çocuklarım küçükken babalarını kaybetmiştik, yeniden bir evlilik yapamazdım 3 çocuğum varken. Zaten çocuğu olan bir kadınıda kolay kolay bir erkek kendisine eş olarak kabul etmezdi. Ben bir kadın olarak birden fazla çocuğu olan birini hayatıma eş olarak kabul edemem. Bu yüzden beni kabul etmeyen erkekleride anlayabilirim. Ancak şu an yalnızım ve yaşım oldukça ilerledi. Artık bu saatten sonrada evlenmeyi ben istemem. Şu an sadece konuşup derdimi anlatabileceğim birbirimize güven vererek iyi bir dostluk ve arkadaşlık kurabileceğim birini arıyorum.

Ben kendimi birazda şanslı olarak görüyorum çünkü eşim hayattan ayrıldı ama giderken en azından beni ve çocuklarımı maddi olarak rahat yaşatacak derecede varlık bıraktı bizlere. Eğer maddi imkanlarımda iyi olmasaydı çocuklarımı yetiştirmem çok daha zor olabilirdi. Hayata tutunamayabilirdim. Çocuklarım benimleyken maddi olarak imkanlarımın olmasının bir anlamı vardı ama şu anda hiçbir anlamı yok. Çünkü sahibi olduğum maddi imkanlara ihtiyacımda yok. Şu anda ihtiyacım olan sadece samimiyetiyle bana güven veren, birbirimize her şeyimizi anlatabileceğimiz , birbirimizi dost olarak görebileceğimiz bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Ben İstanbul Bakırköy’deyim ve bu yakınlardan biriyle tanışmak istiyorum.

Bakırköy Arkadaş Arayan Dul Bayan Arkadaşlık İlanları

Bakırköy seviyeli arkadaş arayan dul bayanların ücretsiz arkadaşlık ilanları. Bakırköy arkadaş arayan olgun bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet. Bakırköy arkadaş arayan dul bayanların arkadaşlık ilanları ve cep telefon numaraları. Bakırköy arkadaşlar arayan genç ve dul bayanların güncel arkadaşlık ilanları. Bakırköy 2022 arkadaşlık ve evlilik ilanları. Bakırköy 60 yaş üstü dul bayanların arkadaşlık ilanları ve sohbet.

İsmim Melek. Bakırköy’den Yakışıklı Erkek Arıyorum.

Merhaba İsmim Melek, İstanbul Bakırköy’den katılıyorum. Olgun ve oldukça güzel bir kadınım. Güzelliğim, fiziğim ve karakterimle her erkeğin beğeneceği arzu edeceği bir kadın olduğumu düşünüyorum. Elbette ki hiçbirimiz kusursuz bir insan olamayız, bende kusursuz bir kadın olduğumu iddia etmiyorum zaten ama dediğim gibi her erkeğin hayalini kurabileceği, bir arkadaş olmak isteyeceği kadar güzel ve karakteri düzgün bir kadınım. Bir evlilik yapmıştım daha önce ama üzerinden çok uzun yıllar geçti artık neredeyse eski eşinin yüzünü dahi unuttum diyebilirim. Evliliğimde çocuğumda olmayınca evlilik sonrası görüşmeyede mecbur kalmadım. İnsanları bazen yanlış tanıyabiliyoruz hatta bazen kendimizi bile yanlış tanıdığımız zamanlar olabiliyor.

Ayrıldığım eşimden sonra erkek arkadaş bulmak ve samimi arkadaşlık yaşamak konusundada maalesef yüzüm pek gülmedi. Sanırım aşk konusunda çok şanssız bir kadınım, sahibi olduğum güzelliğim ve karakterim bana özgüven veriyor kendime her şeyimle çok güveniyorum ama maalesef şans olmayınca aşk hayatımda hiçbir zaman mutlu olamadım. Kendimde en çok saçlarımı ve gözlerimi beğeniyorum. Özellikle bakışlarımı çok etkileyici olduğunu biliyorum ve çevremden aldığım tepkilerdende çok etkileyici bakışlara sahip olduğundan eminim.

Hata bu yüzden erkekler çoğu zaman benimle göz göze gelmekten sakınıyorlar, uzun bakışmalar her zaman benim çok hoşuma gider ama bakışlarımın etkileyeceği erkeklere fazla strese sokuyor ve benimle uzun bakışamıyorlar. Ancak benim özellikle arkadaşlığımızın ilk günlerinde uzun bakışmalar çok hoşuma gider. Nedendir bilmiyorum ama hoşlandığın kişiyle göz göze geldiğim zaman kendimi çok daha mutlu ve heyecanlı hissediyorum. Evlilik gibi yorucu ve aşkı yıpratan, hatta yok eden bir birlikteliği bundan sonra istemiyorum. Sdece dürüst ve yakışıklı biriyle arkadaş olmayı istiyorum. İstanbul Bakırköy’den yakışıklı beyler yaş fark etmeksizin yazabilirler.

Selam. Bakırköy’den Evlilik Amaçlı Erkek Arıyorum.

Merhaba, ismim Sena. 28 yaşındayım Bakırköy’de ailemle beraber yaşıyorum ve evlenebilmek için bir erkek arkadaş arıyorum. Yaşı bana uygun biriyle tanışmak bir süre arkadaşlık etmek ve devamında evlilik istiyorum. Artık günlük geçici ilişkilerden yeterince sıkıldım. Erkek arkadaşımla birlikte gezmek eğlenmek güzel vakit geçirmek bunlar tabi ki güzel şeyler her kadının yaşamak istediği hayaller ancak ben bunları yeterince fazla yaptığımı düşünüyorum ve artık bu tarz ilişkilerden iyice sıkıldım. Sanki aynı filmi tekrar tekrar izliyormuş gibi bir tat vermeye başladı bana.

Bu yüzden artık daha ciddi ve ileriye dönük bir ilişki kurmak ve yapamadığım içimde kalan her ne varsa tüm hayallerimi eşim olacak beyefendi ile birlikte yaşamak istiyorum. Aslında çok masum yüzlü bir görünüşe sahibim onu çok hareketli yerinde duramayan biriyimdir. Bakırköy’de bir diş laboratuvarında çalışıyorum. Nasıl bir erkek hayal ettiğime gelince, birincisi ve her şeyden önemlisi dürüst olacak ve bana asla ihanet etmeyecek. Hepimiz biliyoruz ki evlendikten bir süre sonra yaşımız ilerleyip çocuk sahibi olduktan sonra eskisi kadar güzel ve bakımlı olamayabiliyoruz. Gerçi ben her zaman güzel görünmeye ve bakımlı olmaya çalışıyorum ama yaşımız ilerledikçe bu kadar güzel ve bakımlı olamayacağız bununla farkındayım.

O günler geldiği zaman genç ve güzel bayanlara ilgi göstermeyecek ve beni ilk günkü kadar büyük bir aşkla sevecek ve sevgisine sadık kalabilecek birini arıyorum. Maddiyat benim için önemsiz diyemem maddiyat herkes için önemlidir ve özellikle bu devirde maddiyatsız hiçbir şey yapılamadığı için her zamankinden daha önemlidir diyebilirim. Maddiyat olmadan manevi huzuru bulmanında çok mümkün olmadığına inanıyorum. Hepimiz çevremizden görüyoruz ki maddi sorunlar yüzünden birçok evlilik bitiyor ve aileler yıkılabiliyor, bu yüzden maddiyat benim için önemsiz asla diyemem. Çok büyük maddi hırslarımda yok elbette. Bakırköy’de yaşıyorsanız evlilik için yeterli maddi imkanlara sahipseniz ve niyetinizde ciddiyse bana yazın ve tanışalım.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/bakirkoy-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*