Balıkesir Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Balıkesir veya  ilçelerinden arkadaşlık bedava ücretsiz ve üyelik istemeyen bir sitede gönlünüzce vakit geçirerek yeni dostluklar, yeni aşklar ve yani heyecanlar yaşamak isterseniz bu sayfamızda aradığınız herşeyi bulmanız mümkün. Ama sizlere naçizane tavsiyemiz birçok erkeğin düştüğü hataya düşerek sanal ortamda ilan veren veya sanalda arkadaşlık arayan bayanları siz siz olun asla hafife almayın. Birçok erkek bu hataya düştüğü için sanal ortamda istediği aradığı aşkı bulamıyor. Aynı hataya kadınlarda çoğu zaman düşüyor. Sanal dünyada aşk ve arkadaş arayan kişiler sosyal çevrelerinde kendilerini isteyen arzu eden hif kimse olmadığı sanal sanal dünyada değiller. Bu önyargı ile yaklaşım sergiler ve tutum  belirlemeniz hata olacaktır ve sizi belkide mutlu bir gelecekten alıkoyacaktır.

20 Yaşımdayım. Balıkesir Merkezdeyim. 30 Yaş Üstü Olgun Seviyeli Erkek İstiyorum.💘

Selamlar, Elif ben. Üniversite 1.sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında geldim buraya ilk defa. Aslen Mersinli’yim. Burada kız yurdunda kalıyorum. Yurt ortamı haliyle ev gibi rahat olmuyor ama kafa dengi arkadaş bulabilirsem ileride eve çıkmayı düşünüyorum. Önümüzdeki 4 yıl buradayım ve bu 4 yılın tadını çıkarmak istiyorum. Çünkü bu kadar güzel günleri okul bitip iş hayatı başlayınca bir daha bulamayacağımı biliyorum. En azından bu kadar özgür olamam bir daha. Özgür olmayı çok seviyorum. Ailemle yaşarken o kadar rahat olamazdım tabiki ama şu an kendimi çok iyi hissediyorum ama daha güzel günler için arkadaşa ihtiyacım var.

Mersin’de köyde yaşıyordum ve tahmin edersiniz ki köyde yaşam şartları ve sosyal ortamlar şehirden çok daha farklı ve kısıtlı. Bu arada yakın zamanda okul haricinde çalışıp para kazanabileceğim bir iş bulmak zorundayım. Çünkü maddi olarak çok zorlanıyorum. Orada bir şey  yaparken mutlaka başkalarının düşüncelerini dikkate alarak yapmak zorunda kalıyordum ama şimdi öyle değil. Kimin ne diyeceğini umursamadan istediğim her şeyi yapabilirim ve bu rahatlık bana çok iyi geliyor. Ben aslında 30 yaşını geçmiş olgun maddi sorunu olmayan çalışan bir erkekle ilişkim olsun isterim.

Öğrenci ortamlarını açıkçası çok sevmedim. Kendimi onların arasında yeni ergen bir kız gibi hissediyorum ama 30 yaş üstü bir erkek bana kandili daha çok kadın gibi hissettirebilir. Fotoğraf bana ait ve gördüğünüz gibi minyon kumral biriyim. Son zamanlarda bütün kadınların ilişkide en titiz olduğu konu güvenlik. Çünkü bu konu birçok kadının canını yaktı. Onlardan birisi olmak istemiyorum bu yüzden düzgün efendi erkekler yazsın. Bunu söylemek bana biraz ağır ve zor geliyor ama bana birazda maddi olarak destek olabilecek fedakar bir arkadaş gerekiyor. Bunu sorun etmeyecek olanlar yazsın. 

💘Merhaba. Yasemin Ben Balıkesir’den. Evlenmek İçin Elit Zengin Erkek Arıyorum.💘

Merhaba beyler. 30 yaşımdayım. Kendimle barışık hatta kendime aşık güzel çekici bir bayanım. Artık sanırım bekarlığa veda etme zamanım geldi. Bu yaştan sonra bekledigim her gün gecikmiş sayılırım. Evliliği en çok çocuk sahibi olmak için istiyorum. Zaten çocuklarla aram çok iyidir ve meslek olarakta çocuklara çok yakınım. İş olarak sadece kamuya  bağlı olarak çalıştığımı söylenebilirim. Çalışmayı sevmiyorum aslında  imkanım olsa kendi evimin kadını olarak çocuklarımla ilgilenmek isterim. Çocuklarım derken ileride olmasını istediğim bir erkek ve bir kız iki çocuğum olduğunu hayal ediyorum aklıma evlilik falan geldiği zaman.

Evlendikten sonra sadece hayatın ve evliliğin tadını çıkarmak istiyorum bu nedenle maddi sıkıntı yaşamak istemiyorum. Benim ailem varlıklı bir aile değildi. Bu yüzden geçmişte çok fazla maddi sıkıntı yaşadım. Tabi bu sıkıntılar sadece maddi boyutta kalmadı. Maddi sıkıntılar her zaman manevi olarakta sıkıntıları beraberinde getiriyor. Şimdi geçmişe göre çok şükür daha iyi sayılırım. Ailemde yardım edebiliyorum. Ne olursa olsun evlatları olarak onlara vefa borcum var. Bu borcu biraz olsun ödemek zorundayım.

Evlendikten sonrada buna devam etmek zorunda hissediyorum kendimi. Bunu sorun edecek bir erkek bunu en baştan bilmeli ve ve beni kabul edecekse bunları bilerek bana gelmesi gerekir. Evlilik aşkı bitiriyor gibi sözlere inanmıyorum. Ben aşkın gücüne her zaman inanırım. Aşkı yaşamayı ve yaşatmayı bilmiyorsanız evlenmedende aşk bir şekilde bitiyor. İnsanların dertlerini kendi derdim gibi kafama takan biriyim. Bu beni çok yıpratıyor. Keşke imkanım olsa herkese yardımcı olabilsem istiyorum ama bu tabiki mümkün değil. Duygusal biriyim. Romantizmden hoşlanırım. Evlilik amaçlı arkadaşlık kurmak ve tanışmak isteyenler instagram yazsın.

💘Adım Esmeray. 30 Yaş Dulum. Balıkesir’den Olgun Karizmatik Erkekler Yazsın Tanışalım.💘

Selam beyler. İddialı bir kadınım. İsmim gibi esmer ve ay kadar parlayan bir güzelliğe sahibim. Her güzelin illaki bir kusuru vardır. Küsur olarak görürmüsünüz bilemem ama sert, etrafına karşı katı, korumacı ve birazda ukala olduğumu biliyorum. Bana sorarsanız her kadın az yada çok biraz ukala olmak zorunda. Erkeklerle baş etmenin başka yolu yok. Maço tavırları severim ama hakaret ve saygısızlık kabul edemem. Maço severim dediğim zaman erkekler bunu kendi zihin dünyasında başka türlü anlıyor. Bir defa evlendim hayatımın en büyük hatasını yaptım.

Bir daha böyle bir hataya beni kimse düşüremez. Neyseki çocuğum olmadan daha fazla zarar görmeden boşanmayı başarabildim. Her ne kadar evliliğim çok kötü geçmiş olsa bile yinede heyecan duymak ve aşık olmak güzel bir şey. Şu an bir mağazada çalışıyorum ama işimden çokta mutlu olduğumu söyleyemem. Mobilya mağazasında çalışyorum. Özellikle yaz aylarında çok stresli geçtiği için işimi sevmiyorum ama bunu yapmaya mecburum. Yeterki bu evlilik bitsin başka birşey istemiyorum düşüncesiyle anlaşmalı olarak boşandığım için maddi olarak kendi ayaklarımın üzerinde durmak zorundayım.

Benden küçük biriyle evlenmiştim. Bana çok büyük sözler vermişti evlilik öncesinde ama beni mutlu etmeyi başaramadı. Gerçi bende öyle kolay mutlu olabilen bir kadın olamadım. Değerimi kıymetimi bilecek ve bana güzel günler yaşayacağına inanan özgür erkek varsa eğer burada tanışmayı çok isterim. Evli olan yada sürekli başka kadınlarla ilgilenmeyi marifet zanneden bir erkek istemiyorum. Aldatılmaya asla tahammül edemem ve emin olun aldatılırsam intikamım çok ağır olur. Doğru düzgün kadınına sahip çıkacak ve sadık kalacak olan varsa tanışalım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*