Balıkesir Erkek Arayan Bayanlar

Balıkesir’den Genç Erkek Arıyorum. 

Selam adım Ece. Balıkesir merkezde yaşıyorum ve 26 yaşımdayım. Balıkesir’de bir alış veriş merkezinde çalışıyorum. Burada çalışmak oldukça eğlenceli. Belki size ters gelebilir bu söylediğim ama buraya her gün gelen binlerce müşteriden birçoğunun gözlerinin üzerimde olduğunu,  beni şöyle baştan aşağı süzerek baktıklarını farkediyorum ve bu beni mutlu ediyor. Hem hangi kadın sevmez ki ilgi ve alakayı. Her kadın ister bence gözleri üzerine çekmeyi. Benimde mutluluk kaynaklarımdan biri bu işte. Aslında hani çift karakterli deriz ya, sanırım bende çift karakterliyim. Bir yanım varki çok tatlı, yerinde duramayan ponçik bir Ece varken, diğer yanım çok farklı istek ve ihtirasları olan sertlikten hoşlanan sıradışı heyecanlar yaşamak isteyen zombi gibi bir Ece var içimde. Arzuları ve ihtirasları dizginlenemeyen bir kadınla tanışmak isteyen ve ayak uydurabileceğine inanan varsa tanışmaya geldim.

Boyum 175 ve 60 kilo düzgün bir vücuda sahibim. Hiç öyle dış görünüş önemli falan diyecek değilim, hiç kimse kimsenin içine aşık olup hoşlanmaz. Önce dış görünüşünden hoşlanır aşık olursunuz, sonra onun kalbi ve yüreği de güzelse o kişiyi seversiniz. Ben seveceğim adam değil aşık olacağım erkeği arıyorum. Sevmeye değil aşık olmaya, en yakıcı ihtirasları tutku ile yaşamak isterim. Ne demek istediğimi anlayan kişi zaten en az benim kadar hırslı ve ihtiraslıdır. İşte ben o kişiyi arıyorum ki aklımın ve bedenimin en ücra yerlerinde herkesten sakladığım sırları ortaya çıkarsın ve bana yaşatsın. Ponçik Ece’yi değil beni zombi dediğim Ece’yi yaşamak isteyen sıradışı ve güvenilir bir erkek istiyorum. Güvenilir olması herşeyden daha çok önemli çünkü yaşamak istediklerimi bir kulak duyacak olsa duyduğuna inanmaz, bir göz görecek olsa gördüğüne inanmak istemez.Bu yüzdendir ki benimle olmak isteyen kişi önce güven vermelidir. Balıkesir ve çevresinde yaşayan genç ve güvenilir erkek arkadaş istiyorum. 

Balıkesir erkek arayan bayanlar, Altıeylül erkek arayan zengin bayanların whatsapp numaraları, Ayvalık erkek arayan olgun bayanlarla whatsapp  tanışma ve sohbet, Bandırma evlenmek için erkek arayan türbanlı bayanların telefon numaraları, Edremit erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Manyas seviyeli ilişki için erkek arkadaş arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Susurluk olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Erdek ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan dul bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Balıkesir’den Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Tuğçe ve 44 yaşımdayım. Balıkesir Bandırma ilçeside yanlız yaşayan dul bir bayanım. Şu an hemşirelik yapıyorum ama yakın zamanda emekli olmayı ve hayatımın kalan kısmında dinlenmeyi ve kendime vakit ayırmayı planlıyorum. Çok uzun yıllardır yoğun iş temposu ile çalışıyorum. Gerek iş yoğunluğu gerekse hayatın getirdiği sorunların vermiş olduğu yorgunluk üzerine eklenince artık hayata karşı mücadele gücümün tükenmeye başladığını ve dinlenmeye ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Zaten elli yaşından sonra hayatta ne yapsak keyif alamayız. O yüzden önümdeki birkaç yılı genç bir kız gibi heyecanlı ve hareketli yaşamak istiyorum. Uzun zaman önce bir evlilik yaşadım fakat evliliğim iki yıl kadar sürdü. Yanlız kalmayı birazda sevdiğim için olsa gerek yeniden evlenmek istemedim.

Çocuğum olmadı ama bir kız çocuğu evlat edindim. Onu çok seviyorum ve gerçek evlâdım gibi ona iyi bakmaya ve yetiştirmeye çalışıyorum. Bunu yaptığım için hiç pişman değilim. Aksine hayatta yaptığım en anlamlı ve en güzel şey olduğuna inanıyorum. Yapayalnız olduğum şu hayatta geriye benden birşey kaldım istedim. Benden geriye sadece o kalacak ve hatıramı o yaşatacak, buna inanıyorum. Yeniden evlenip yuva kurmak için geç kaldığımı düşünüyorum. Artık bir evlilik yapmak biraz yapmacık olur sanki. Güveneceğim ve hoşuma gidecek beni heyecanlandıracak biriyle tanışır ve son önümdeki yılları biraz daha keyfimce yaşamayı başarabilirsem yeterli olur benim için.Benim yaşlarımda birini istiyorum. Çok genç veya çok yaşlı biri ile aynı dili konuşup aynı amaca yürüyemeyiz. Benim yaşlarımda olması daha uygun olur. Balıkesir’ de yaşayan bana uygun bir erkek arıyorum.

Merhaba, Balıkesir’den Elit Erkek Arıyorum. 

Mrb ismim Yasemin ve Bandırma’da yaşıyorum. Elit bir aileden geliyorum. Bir oğlum var ve anne babamla birlikte yaşıyorum. Herhangi bir işte çalışmıyorum. Babam müteahhit ve bazen ofise gidip ona yardımcı olmaya çalışıyorum. Yardıma ihtiyacı olduğundan değil aslında ama birşeyler yapmak bana iyi geliyor,,kafamı dağıtıyorum. Daha önceki evliliğimde çoğunuzun dizilerde izlediği türden inanılmaz acılar hatta zulüm ve caniliğe varacak acılar yaşadım. Aslında evlenmeyi ben istemedim ama o zaman mecbur kaldım. O yıllarda babamın işleri kötüye gitmişti. Babamı iflastan kurtaracak bir ortağa ihtiyaç vardı. Bizim evliliğimiz şirketlerinde evlenmesi gibi oldu ve babam sıkıntıdan kurtuldu. Lüks bir yasam sürüyoruz benim acılarım üzerinde. O evlilikten bana kalan tek güzel şey oğlum Umut oldu. İsmini Umut koydum çünkü benim tek umudum yaşama nedenim oğlum.

Çok şık giyinirim her zaman. Sokağa hiçbir zaman salaş çıkmamaya özen gösteriyorum. Erkeğinde şık  olanını ve giyimine özen göstereneni seviyorum. Hayatı belirli seviyede düzeni oturmuş, sorunları olmayan, kibar ve elit biriyle tanışmak istiyorum. Yeterince sertlik ve şiddet gördüm geçmişte. Bu yüzden erkeğin nazik ve kibar olması benim kırmızı çizgim diyebilirim. Daha önce sanal ortamda ve sohbet kanallarında çok vakit geçirdim. Reel görüştüğüm dostlar ve arkadaşlar edindim. Bunlardan tanıdığıma pişman okuduklarımda oldu, iyiki varsın dediğim dostlarımda oldu. Ama hiç sevgilim olmadı. Sadece bir kez birine güvendim ve gerçekten ondan hoşlandım ama o da bir şekilde olmadı ve bir araya gelemedik. Sosyal hayatımda arkadaş çevrem ve ortamım olmadığı için şansımı yine burada denemek zorundayım. Balıkesir’ de yaşayan elit bir erkekle tanışmak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*