Balıkesir Evlenmek İsteyen Bayanlar

Balıkesir evlenmek isteyen olgun bayanlar, Bandırma evlenmek için güvenilir erkek arayan zengin bayanlar, Balya ikinci kez evlenmek isteyen dul bayanların arkadaşlık ilanları, Bigadiç dini evlilik evlilik ilanları, Burhaniye dini evlilik yapmak isteyen kapalı bayanlarla sohbet, Ayvalık olgun ve zengin erkeklerle evlenmek isteyen genç bayanlar, Edremit’ten evlilik isteyen erkekler ve bayanlar, Gönen’den evlenmek istiyorum diyenler, Susurluk’tan koca arayan Suriyeli bayanlar, Manyas Suriyeli bayan evlilik ilanları, Erdek Suriyeli bayanlarla evlenmek isteyen erkekler ile tanışmak ve sohbet etmek isteyenler..

Balıkesir’den evlenmek ve evlilik ilanlarını görmek istiyorsanız en doğru adreslerden birinde bulunuyorsunuz.  Bloğumuza katılmak ve evlenmek isteyenlerle tanışmak için Balikesir’den olmanız şart değil. Balıkesir dışında yaşayan ancak Balıkesirli biriyle evlenmek isteyenlerde bloğumuza katılabilirler. Türkiye’nin ve Balıkesir’in neresinden olursanız olun, niyetiniz gerçekten evlenmek ve aile kurmaksa üye olmadan ve ücret ödemeden evlilik ilanınızı sizin için yayımlayabiliriz. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak vereceğiniz evlilik ilanı ile hayatınız değişebilir. Mutluluk için umutsuz olmayın ve hayatın mutlaka birgün herkes gibi sizede tatlı sürprizler yapacağını unutmayın. İlan vermek için lütfen yorumlardan adminlerimize ulaşın.

💘Selam Beyler, Ayça Ben Ayvalık’tan Yazıyorum. 35 Yaşımdayım ve Evlenmek İçin Elit Erkek Arıyorum.💘

Merhaba nasılsınız arkadaşlar Ayça ben Ayvalık’tan ve 35 yaşımdayım,boyum 178 ve 63 kilo oldukça bakımlı genç bir bayanım. Burada 5 yıldızlı bir otelde müdürlük yapıyorum. Yaklaşık 10 yıllık tecrübem var bu sektörde ve işimde oldukça başarılı olduğumu düşünüyorum. Bu sektörde en alt basamaktan başladım ve çok çalışarak bugünlere geldim. Geriye dönüp baktığımda ne kadar şükretsem azdır. Geçmişini unutan, kibirlenen ve kariyerle birlikte egosu büyüyen bir kadın değilim. Geldiğim yeri, yaşadığım kötü ve zor zamanları unutmam mümkün değil.

Üniversite yıllarımdan bu yana sanal ortamda ve sohbet sitelerinde takılıyorum. Bu alemde oldukça isim yapmış biriyim ve birçok arakadaşım oldu. Halada birçoğu ile görüşürüm. Birçok kişi özelliklede bayanlar sanal ortamdan arkadaşlık ve evliliğe karşı olsada benim için sorun değil. Benim öyle bir önyargım yok ve bu ortamları çok iyi biliyorum. Oldukça tecrübeli olduğum için yanlış bir adım atacağımı sanmıyorum. Bu sohbet sitelerinde o kadar çok erkekle .oldu ki erkekleri çok iyi tanıyorum ve nasıl biriyle evlenmek istediğimi çok iyi biliyorum. Kibar, elit, centilmen ve romantik biriyle evlenmek istiyorum.

Kaba saba, kadına nasıl davranacağını bilmeyen, saygısız ve sevmesini bilmeyen biriyle evlenmek istemem. Sigara kullanıyorum. Alkol konusunu konuşmayı bile sevmem ama özel gecelerde çok az olabilir. Biraz nazlı kaprisli biri olabilirim. Hatta bazen bunu abartabilirimde ama benim yapım bu değiştiremem. Ayvalık’tan yada Balıkesir’in herhangi bir yerinden olabilir ama Balıkesir dışından çok düşünmüyorum. Çünkü başka bir yerde yaşamak istemiyorum. Beni buradan koparıp başka bir yerde yaşamaya ikna edebilmesi için çok özel kir karaktere sahip biri olmalısınız. Kendine güvenen inanan beyler yazsınlar.

💘Merbaha Engin İsmim ve 65 Yaşımdayım. Yalnızlık Zor ve Bu Yüzden Bana Uygun Eş Arıyorum.💘

Merhabalar. 65 yaşımdayım ve evlenmek için sizlerleyim. Benim yaşıma uygun birini arıyorum ama benden daha yaşlı olmasını istemem. En fazla 60 yaş olan bayanların yazmasını isterim. Eski eşimle hiçbir zaman tartışma kavgamız olmadı. Ama malesef kara toprak onu benden sandığımdan erken aldı. Ben zaten tartışma ortamını sevmem. Kavgacı bayanlada evlenmek istemem. Yalnız bir erkek olarak yaşamak çok zor. Özellikle ev işlerinde çok zorlanıyorum. Hiç bana göre değil ev işleri. Özellikle yemek konusu beni zorluyor. Bu nedenle özellikle güzel yemek yapan birisi olursa ayrıca çok mutlu olurum.

2 evim ve arabam var. Evimin biri Ayvalık’taz orayı yazlık olarak kullanıyorum. Diğer evim Balıkesir merkezde. Kış aylarında burada kalıyorum. Kamudan emekliyim. Benim gibi emekli veya çalışan biriside olabilir ama emekli olursa daha güzel olur. Maddiyat konusunu konuşmayıda çok doğru bulmuyorum ama çevremden birçok kişiyle görüştürdüler yakınlarım evlilik konusunda ama hepsi evin varmı, araban var mı, diye sorunca burada maddi durumumu belirtmek istedim. Çok şakacı eğlenceli biriyim. Özellikle gençlerle çok iyi anlaşırım.

Yaşım ilerlemiş olsada ruhum hala çok genç. Hayatım boyunca çalışmaktan gezip eğlemeye fırsatım olmadı. Çocuklarımı rahat ettirmek ve onları iyi yetiştirmek için hep çalıştım uğraştım. Biraz rahatladım dediğim dönemde ise eşimi kaybettim. Uzun süre hem ben istemedim evlenmeyi hemde çocukların tepkisinin ne olacağını kestiremediğim için yalnız kalmayı tercih ettim. Eski eşimin hatırasına zarar vermek istemem ama yalnız kalmak bu yaştan sonra yapamıyorum. Güvenebileceğim, huzur içinde beraber yaslanacağım, güleryüzlü bir bayanla tanışmak isterim.

💘Ayvalıkta Yaşıyorum, Adım Sofia. Güvenilir Zengin Bir Türkle Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba Sofia ismim ve 30 yaşımdayım. Türkçem çok iyi olamadığı için çeviriden yazmak zorunda kaldım. Buraya Bosna’dan geldim. Babam bir Rustu ve ailem Rusya’da yaşıyor şu an.Ben 2 yıldır Türkiye’de kalıyorum. Buraya ilk gelişim tatil amaçlıydı. Burayı sevdiğim için daha sonra tekrardan birkaç defa tatile geldim. Bu tatillerden birinde bir Türk ekmeği ile tanıştım. Çok yakışıklı biriydi ve banada çok iyi çok kibar davranıyordu. Birkaç ay flört ettikten sonra benimle evlenmek istedi ve bende kabul ettim.

Ben tabi  ona güvenerek böyle bir yola girmiştim ama evlendikten bir süre sonra aslında bana ne kadar çok yalan söylediğini anladım. Anlamıştım ama daha yeni evlenmiştik o yüzden hemen ipleri koparıp boşanmak istemedim. Söylediği yalanların üzerine yenilerini eklemez ise evliliğimi devam ettirmek istiyordum. Bu duruma sabretmek benim için kolay olmadı çünkü yalan söylememesi benim için çok önemliydi.Kendi ülkemde olsaydım hemen o an boşanırdım  ama hiç bilmediğim bir yerde bunu yapmak biraz zordu ve yapamadım. Bir süre bu duruma dayandım ama yalanların sonu gelmediği gibi tavırlarıda değişti bana karşı.

Hem kaba davranıyor, hemde hakaret ediyordu sürekli. Sanki boşanmak istiyor ama söylemekte zorluk çekiyor gibiydi. En sonunda kararımı verdim ve hem onu kurtardım hemde kendimi. Boşanma sürecinde hiç itiraz etmedi. Tahmin ettiğim gibi boşanmayı çok istiyordu. Zaten hiçbir zaman evliliğin sorumluluğunu başaramadı. Boşandıktan bir süre sonra yeniden bir araya gelelim falan dedi ama bir defa koptuğum birine yeniden ısınamam. Bir süre kafamı dinledim,burada kendime uygun işte buldum. Yeniden evlenmek istiyorum ama bu kez aynı hataları yapmak istemem. Ciddi ve dürüst kişiler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*