Bartın Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Adım Nuran.60 Yaşımdayım, Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba, Nuran ben. Bartın’da deniz kenarında küçük bir ilçede tek başıma yalnız yaşıyorum. Daha önceki yaptığım evlilikten olan çocuklarım büyüdüler ve kendi hayatlarını kurdukları için ben yalnız kaldım. Aslında yalnızlığa alıştığımı zannediyordum ama çocuklarım benden uzaklaşınca aslında hiçte alışamadığımı anlamış oldum. Eşimi çok uzun zaman önce kaybettim, çocuklarım ise birkaç yıldır benden ayrılar. Çocuklarım varken bazen kadınsı uygularım ağır bassada onların sorunları ile uğraşırken bu duygularımı bastırabiliyordum ve hayatımı yalnız başıma devam ettirebiliyordum. Ancak çocuklarım benden uzaklaşınca duygularımı eskisi kadar bastıramaz oldum.

Bir erkeğin varlığına olan ihtiyacı her zamankinden daha fazla hissediyorum bu sıralar. 60 yaşına gelmiş bir kadın olarak geçici aşk yaşamayı düşünemeyeceğim için ve bir erkeğe ihtiyaç duyduğum için evlilik kararı aldım, ama evlenecek doğru kişiyi bulmak sizde çok iyi bilirsiniz ki o kadar kolay olmuyor. Arkadaşlık sitesi ya da sohbet kanalı nedir benim bildiğim ortamlar değil ama yakın bir arkadaşım sırdaşım diyebileceğim kişinin tavsiyesi üzerine böyle bir ilanı oluşturmaya karar verdim. Buradan karşıma ne çıkar elbette ki bilemem ama şunu bilmenizi isterim ki ben evlilik konusunda kesin kararlıyım ve geçici bir ilişki istemiyorum.

Yaş olarak 55 ve 65 yaş arasında Bartın yakınlarında yaşayan benim gibi yalnız olan bir erkekle tanışmak istiyorum. Benim gibi yalnız olması önemli bir konu çünkü eğer çocukları olan biriyle tanışırsam yaşım gereği çocuklarla ilgilenebileceğimi düşünmüyorum. Zaten uzun yıllar çocuklarıma hem annelik hem babalık yaptım ve bu beni çok yordu. Yeniden bir çocuğun zahmetine katlanacak gücü kendimde bulamıyorum. Orta seviyede maddi gelire sahibim ve maddi sorunu olmayan kötü alışkanlıkları olmayan belirttiğim yaş aralığında ilanımı okuyan beyler varsa bana yazarsa tanışarak sohbet etmekten ve birbirimizi tanımaktan memnun kalırım.

Yeşim Ben. Bartın’dan Olgun Biriyle Arkadaş Olmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Yeşim. Bartın’da yaşıyorum ve kamuda çalışıyorum. Yaklaşık 6 ay önce geldim Bartın’a ve gerçekten burayı çok sevdim. Şimdiye kadar çalıştığım ve yaşadığım yerlerin içerisindeki en güzel yer diyebilirim. Hatta hayatımın geri kalanını burada geçirmek istiyorum ama yalnız olduğum için sıkılıyorum. Buraya gelmeden önce İzmir’de yaşıyordum ailem Isparta’da lise bittikten sonra üniversite okumak için ailemden ayrıldım ve o günden sonrada hep yalnız yaşıyorum. Şu an 32 yaşındayım. Burada sizlerin arasında olma nedenim uzun süre birliktelik yaşayabileceğim samimi ve olgun bir erkekle tanışabilmek.

Şu an Bartın’da çok fazla bir arkadaş çevrem yok. Çünkü zaten burada daha yeni sayılırım. Erkekler konusunda zor beğenen biriyim. Evlenme konusunda ailemin yaptığı onca baskıya rağmen bu yaşıma kadar hala bana evliliği düşündürebilecek bir erkekle tanışamadım. Bu yüzdende sadece arkadaş kalmayı tercih ediyorum. Yalnız kalınca sanal ortamda çok vakit geçirdim, haliyle birçok sohbet sitesinde bulundum. Şimdiye kadar sanal ortamdan verdiğim değeri hak edecek tek bir kişi çıkmıştı karşıma. Ben ona evli olmasına rağmen gerçekten çok değer verdim, çünkü bana hiçbir zaman yalan söylemedi. Tanıştığımız ilk günden ayrıldığımız son güne kadar her konuda bana olduğu gibi davrandı ve gerçeklerin dışında bana hiçbir şey söylemedi.

Onun bu tutumu ona daha çok değer vermemi sağladı. Eğer bana yalanlarla gelmiş olsaydı ve ben bunu anlamış olsaydım yalan söylediğini anladığım gün arkadaşlarımız bitmiş olurdu. Şimdi görüşmüyor olsakta ben ona hala değer veriyorum. Bunları size anlatmamın nedeni ise eğer bana dürüst ve yalan söylemeden gelirseniz arkadaşlığımız ne kadar sürerse sürsün hatta bir gün bitmiş olsa bile bendeki değeriniz hep aynı kalacaktır. Bu yüzden dürüstlüğünden ödün vermeyen, mert sözünün eri, temizliğine dikkat eden bir arkadaş arıyorum. Kamuda çalışan olgun bir memur olursa belki daha iyi anlaşabiliriz ama illaki kamuda çalışan bir erkek olsun diye bir şartım yok. Tanışmak için Bartınlı beylerin mesajını bekliyorum.

Selam. Azra İsmim. Kamudan Evlilik İçin Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba beyler, Azra ben Bartın merkezden. 27 yaşındayım ve ev kızıyım. Çalışmıyorum. Kamuda çalışan evlilik düşünen biriyle tanışarak aile kurmak istiyorum. Benimle ilgilenen beyler olursa bana yazmadan önce bilmesini istediğim şeyleri buradan paylaşmak istiyorum. Çocukluğum ve gençliğim çok iyi geçti diyemem. Maddi manevi birçok sıkıntı ile karşılaştım. Bu genç yaşıma rağmen hayat çok üzerime geldi ve kendimi çok yorgun hissediyorum. Bu yorgunluk bana, beni sahiplenecek bir erkeğin varlığına ihtiyaç duymama neden oluyor. Beni sahiplenecek bir erkek diyorum çünkü ben ailemden dahil şimdiye kadar hiç kimseden sahiplenme duygusunu yaşamadım.

Belki buradan kendime bir erkek arkadaş olarak sevgili olabilirdim güzel vakit geçirebilirdik ama benim istediğim o sahiplik duygusunu yaşamak. Sevgili olarak aşk yaşadığım zaman o duyguyu hissedemiyorum. Eğer ilanımı okuyan ve kendisini benim gibi bu dünyada yapayalnız hisseden varsa birlikte el ele vererek maddi manevi her zorluğun üzerine giderek huzurlu bir yuvayı birlikte kurabiliriz. Niyeti Clciddi olan beylerin mesaj yoluyla kendilerini detaylı bir şekilde tanıtmasını ve size ulaşabileceğim bir irtibat adres ya da numara bırakmanızı isterim. Sarışın bir kızım, iri gözlerim var.

Sevgi ve saygıyı hem eşime hem ailesine hemde onun sevdiklerine karşı göstermekte asla tereddüt etmem. Kendi sevdiklerimede aynı şekilde sevgimi ve saygımı her zaman göstermişimdir. Evlendikten sonra eğer eşimin maddi imkanları yetersiz geliyorsa çalışmaktan geri durmam çalışmayıda isterim. Ama gönlümden geçen kamuda çalışan biriyle tanışarak evlenebilmek çünkü o tarz erkeklerin daha düzenli ve oturmuş bir hayatı oluyor. Ben zaten hayatını düzene sokmaya çalışan bir kadınım. Belirli bir düzeni olmayan erkekle tanışarak daha çok sıkıntı içine giremem. Bartın ya da yakın şehirlerden ilanımı okuyan ve tanışmayı arzu eden varsa bende tanışmayı isterim.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*