Bartın Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba Bartın’dan Sevgili Arıyorum..

Merhaba ismim Merve. Bartın’ da yaşıyorum. Yaşım 27, boyum 175 ve 54 kiloyum. Aslen Adanalı’yım. Küçük kardeşim Bartın’ da üniversite okuyor. Onu yanlız bırakmak için Bartın’a geldim.Yaklaşık iki yıldır burada yaşıyorum. Son derece bakımlı ve alımlı bir bayanım. Benimle birlikte olacak erkeği dünyanın en mutlu erkeği yapabilirim. Ön yargılarım yoktur. Kafamın uyuştuğu birini bulursam evlenmeyi dahi düşünebilirim. Yaş benim için önemsiz ama olgun beyler daha çok ilgimi çeker. Açıkçası ilan vermekte biraz tereddüt ettim ama siteyi incelediğimde güvenilir buldum. İlk defa sanaldan biriyle tanışacak olmak heyecan verici. Düzgün karakterli, maddi sıkıntısı olmayan erkek arkadaş istiyorum.

Denizi ve doğayı seviyorum. Kötü alışkanlıklarım yok. Ortama göre biraz alkol alabilirim. Birkaç farklı radyoda dj olarak yayın alıyorum. Müzikle ilgilenmek en büyük eğlencem. İlişkilerimin  daha çok mantık ilişkisi olmasını tercih ediyorum. Duygusallığın ağır bastığı ilişkilerin uzun süreli olabileceğini düşünmüyorum. Günlük ilişkilerin peşinde kalbimi yormak istemiyorum. Bartın ve çevresinden atletik yapılı, bana huzurlu bir yaşam verebilecek beylerden mesaj bekliyorum. 

Bartın sevgili araya dulbayanlar, Ulus Suriyeli bayanlarla tanışma ve arkadaşlık, Kurucaşile zengin ve dul bayanlarla whatsapp sohbet, Amasra kapalı ve olgun bayanların telefon numaraları, Bartın ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bayanlarla tanışma, Amasra sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, Ulus seviyeli ilişki isteyen olgun bayanlarla tanışmak, sohbet etmek ve mutlu bir geleceğe ilk adımlarımızı atabileceğiniz islamisayfalar.com sizlere sanal ortamın tüm imkanlarını üyelik ve ücret gerektirmeden sunmaktadır. 

Bartın’dan Elit Sevgili Arıyorum..

Merhabalar. Adım Ahu. 42 yaşımdayım. Bartın’nın ilçesinde yaşıyorum. Daha önce hiç evlenmedim. Babamla birlikte yaşıyorum. Annemi uzun zaman önce kaybettim. Sosyal çevremde fazla arkadaş edinmiyorum ama dostluğa önem veren biriyim. Burada kendimi olduğu gibi ifade etmek istiyorum. Bana gelecek olanlarda bu gerçeklerle yüzleşerek gelirse sevinirim. Biriyle tanışmak ve evlenmek gibi bir niyetim yok. Fakat uzun süreli arkadaşlık istiyorum. Bana maddi manevi destek olup sahip çıkacak birini istiyorum. Medenî hali ve yaşı  önemli değil. Güvendiğim zaman benim için olay bitmiştir. Beraber olacağım kişinin geçmişte neler yaşadığı gibi konulara takılmam. Ben kadınlığımı  yaparım, karşımdaki kişiden de erkek olmanın gereğini beklerim. Benimle beraber değilken ne yaptığı, kimlerle olduğunu takip etmem. Beni mutlu edebiliyorsan ben ona bakarım. Yanlız yaşayan bir beyle tanışırsam beraber dahi yaşayabilirim. Alış veriş ve lüks severim ama bu konuda durmam gereken yeride bilirim. Herkesin bir sorunu vardır. Sıkıntısı olmayan insan yoktur ama önemli olan geçmişin izlerini silecek, geçmişin karanlığından aydınlık bir geleceğe birlikte adım atabilmektir önemli olan.Beni mutlu edebilecek bir erkek arkadaş istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum. 

Bartın Olgun ve Kapalı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Her erkek sevdiği veya hoşlandığı kadını kıskanır. Bu nedenle bazı erkekler kapalı bayanları tercih ederler.Hatta açık giyim tarzına sahip olan sevgililer, zamanla kadının kapanmasını dahi istedikleri görülür. Bunun nedeni erkekteki kıskançlık duygusudur. Bunu inanç konusu olarak ele alarak kadının kapanmasını da isteyen erkekler elbette vardır ama bu yazımızda daha çok olayın kıskançlık boyutunu ele alacağız. 

Her ne kadar bazı kadınlar kıskanılmaktan rahatsız oluyormuş gibi tavır sergilese de, aslında her kadın kıskanılmak ister ve bundan hoşlanır. Ancak kıskançlık abartılı bir hal alırsa bu ilişkiye zarar verir ve çiftlerin birbirinden uzaklaşmasına neden olur. Her insanın kendine has bir yapısı olduğu gibi, insanların tercihleri, bakış açıları ve hoşlandıkları durumlar da farklıdır. Bazı  erkekler dekolteli kadınlarla birlikte olmaktan hoşlandıkları gibi bazılarımız ise kapalı bayanlardan hoşlanabiliriz. Bu tamamen bir tercih meselesidir. Kapalı bayanları tercih eden erkekler bunu çoğu zaman kıskançlık duygusu ile yaparlar. Bazen ise durum tamamen iç güdüseldir ve kapalı bayanları daba çekici bulurlar.

Erkeklerin bir kısmının kapalı bayanlar tercih etmelerinin, türbanlı bayanlardan hoşlanmalarının kendi içerisinde birçok nedeni olabilir. Sizlerde Bartınlı’lar olarak Bartın ve çevresinden kapalı ve olgun bayanlarla tanışmak gibi bir hayaliniz varsa, hayallerinizi daha fazla ertelemeyin. Sizler için oluşturduğumuz bu bloğumuz sayesinde tamamen gerçek profillerden oluşan Bartın ve çevresindeki olgun ve kapalı bayanlarla tanışabilir, keyifli bir sohbet havası oluşturarak ilişkinizi  geleceğe taşıyabilirsiniz.

Merhaba, Bartın’dan Zengin Sevgili Arıyorum.

Merhaba. Adım Aynur. Bartın  merkezde annem ve abinle birlikte yaşıyorum. 26 yaşında deli dolu, çılgınca şeyler yapmaya bayılan bir kızım. Oğlak burcuyum. Boyum 170 ve 48 kiloyum. Özel bir işletmede sekreterlik yapıyorum. Açık konuşmak gerekirse meleğimin ruhuma uyduğunu düşünüyorum ama yaşamak istediğim hayat için yeterli değil. Aşkı, sevgiyi ve her türlü zevki zirvede yaşamak istiyorum. Bana ayak uydurabilecek birini istiyorum. Benim gibi çılgınca hayalleri olan ve hayallerinin peşinden koşan bir erkek arkadaş arıyorum

Kolay kırılan incinen biri değilim. Duygusal yönlerim de var elbette fakat bunu dışarı yansıtmamayı başarabilen biriyim. Bu yüzden genelde ruhsuz olduğumu söylerler. Ama her kadın gibi benimde içimde kimsenin bilmediği bir yerlerde uyuyan kedi yavrusu kadar masum bir ben daha var. Kimsenin dokunmasını ya da görmesini istemediğim bir ben daha. Gezmeyi ve eğlenmeyi yaşama gayesi edinmiş bir kadını mutlu edebilecek olgun ve sıkıntısı olmayan biriyle her anı dolu dolu yaşamak istiyorum. Bartın ve çevresindeyseniz mesaj bırakın, size dönüş yaparım. 

Sevgili Bartınlı’lar sizlerde bloğumuza katılabilir, ana sayfamızda yayınlanmasını istedğiniz anılarınızı yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Arkadaşlık ilanlarınızı yine aynı şekilde yorumlardan bizlere ulaştırırsanız  ana sayfamızda yayınlayabiliriz. 

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*