Bartın Dul Bayanlar

 

Merhaba,Bartın’dan Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Herkese merhaba, ismim Tuğçe ve 30 yaşımdayım. Bartın merkezde kız kardeşimle birlikte yaşıyorum. Daha önce evlilik yaptım ama yürümedi. Galiba evlilik açısından yanlış bir zamanlama yaptım. Eski eşimle severek evlendik ama evlendiğimizde her ikimizde daha çok gençtik. Herşeyi bildiğimizi sanıyor, kimseyi takmıyor, kafamızın dikine gidiyor ve sevgimizin her sorunu çözeceğini sanıyorduk. Şimdi anlıyorum ki aslında bizim ki sevgi bile değil sadece bir heves ve hoşlanmadan başka birşey değilmiş. Sevgi aslında gerçekten sevgiyse eğer kolay kolay bitmesi tükenmesi mümkün olmayan bir duygu. Daha evlenmeden aslında bazı sorunlarımız vardı ama evlenince hepsi biter çözülür diye düşünüyodum. Aksine çözülür zannettiğim sorunlar çok daha büyüdü ve üzerine maddi manevi başka sorunlarda eklendi. Bir süre sabrettim. Yaptığım hata ile yüzleşmek istemedim. Ailemin yüzüne nasıl bakarım diye düşündüm çünkü onlar en baştan bu evliliğe karşı çıkmışlardı. Artık sorunların kangren olduğu noktada aileme meseleyi açtım ve boşandık. Aslen Muğlalı’yım. Küçük kız kardeşimin buraya ataması olunca onunla birlikte buraya geldik.

Burası küçük bir yer ve hiç sosyal çevrem yok. Önce kendime bir iş buldum. Kardeşim çalışıyor diye evi beklemek olmazdı. Tesadüfen bu siteyi gördüm ve merak ettim. Daha önce hiç sanaldan arkadaşım veya sevgilim olmadı. Burası benin için çok farklı bir yer. Yeni bir evlilik falan istemiyorum . Gözüm yeterince korktu çünkü. Ama hayatımda beni heyecanlandıracak birinin olmasını arzu ediyorum. Çok duygusal biri değilim. Çılgınca şeyler yaparak eğlenmeyi severim. Her kadın gibi erkeğimden ilgi ve alaka beklerim. Bir erkek sevdiğini başka nasıl gösterebilir ki ilgi ve alaka olmazsa. Seni seviyorum demenin aslında hiç bir anlamı olmadığını bizzat yaşayarak öğrendim. Öyle birini istiyorum ki, hep beni düşünsün, aklına ben geldiğimde yüzü gülsün, gözleri parlasın. Bana deli gibi tutkuyla bağlansın ve aşık olsun istiyorum. Bartın’da yaşayan 30 yaş civarı, güvenebileceğim dürüst biriyle tanışmak ve hayatıma almak istiyorum. Mesajda iletişim bırakın lütfen. 

Bartın dul bayanlar, Amasra sevgili arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Kurucaşile ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma, Ulus türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Bartın suriyeli dul bayanların whatsapp numaraları, Ulus seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Kurucaşile olgun sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, Bartın dul bayan numaraları, Amasra evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Selam,Bartın’dan Karizmatik Olgun Erkek Arkadaş İstiyorum. 

Merhaba adım Nursel ve 44 yaşımdayım. Amasra’ da yaşıyorum. Hiç evlilik yapmadım ve yanlız bir kadınım. Hayatımda her zaman bir erkeğin olmasını istemişimdir. Açık sözlü net biriyim. Herşeyi evirip çevirmeden söylerim. Yanlız olmayı sevmiyorum. İllaki biri olacak hayatıma heeycan katan. Ancak kötü bir huyum var ki çabuk sıkılıyorum ya da erkekler bir süre sonra heyecan vermeyi beni heyecanlandirmayı başaramıyor.Heyecan vermeyen, hayatıma renk katmayan bir erkeği taşımanın ne anlamı  kalır ki. Bu yüzden hayatıma giren çok erkek oldu ama kalabilen olmadı malesef. Amasra’ da yanlız yaşıyorum ve memur emeklisiyim. Çalışmıyorum şu an ama sanırım can sıkıntımı gidermek için kendime bir iş kurabilirim. Çalışmaya alışmış biri olarak çalışmadan sürekli evde olmak biraz sıkıcı gelmeye başladı. Bakalım önümüzdeki zaman bize ne getirecek. 

Tahmin edersiniz ki benim gibi aşk yaşamayı seven ve yanlız yaşayan bir kadının hayatından çok erkek gelip geçmiştir. Her seferinde işte aradığım bu diyorum ama bir süre sonra o da hiç bir heyecan vermeyen birine dönüşüyor. Ben hep o ilk günkü o ilk gece yaşadığım heyecanı yaşamak isterim. Ama ne oluyorsa bir süre sonra o erkek bana sevgilim gibi değilde sıradan bir iş arkadaşı gibi geliyor. Olgun bakımlı ve doyumsuz bir kadınım. Olgun ve maço erkeklerden hoşlanıyorum. Kendimden birkaç yaş küçük olması sorun değil ama fazla yaş farkı istemem. Erkeğinde benim gibi olgun ve doyumsuz bir ruh ve dinamik bir vücuda sahip olmasını isterim. Bartın ve civarından olgun bir bayanı mutlu edebilecek özgür beyler yazsın lütfen. 

Merhaba ismim Angela Melisa . Tahmin edeceğiniz üzere Türk asıllı değilim. 46 yaşımdayım ve Bartın merkezde yanlız yaşıyorum. Her zaman yanlız değilim ama bazen eski eşimle birlikte yaşayan oğlum geliyor ve istediği zaman istediği kadar bende kalıyor. Eski eşimle Bacelona’da tatilde tanıştık . Gerçekten çok güzel ve romantik bir tanışmamız vardı. O zaman her ikimizde gençtik. Ben esmer güzeli genç bir hatun o da yakışıklı bir delikanlıydı. Birbirimize tutku ile aşık olduk ve evlendik. Benim için birçok zorluğu göze almıştı. Tabi bende onun için çok şeyden vazgeçtim. Ama kaderimize bunca yılın ardından sevgimizi tüketmek ve ayrılmak varmış. Ama en azından saygımız hala var birbirimize. Herşeyden önce bizi hayat boyu birbirimize bağlayacak olan bir oğlumuz var. Hiç birşey için değilse bile onun için saygımızı korumak zorundayız. 

Oğlak burcu bir kadınım. Seslenmeyi severim, özellikle de özel gecelerde birlikte olduğum, aşık olduğum kişi için süslenmek bana ayrı bir keyif ve heyecan verir. Romantizme bayılırım. Romantik erkekler bu yüzden tercihimdir. Aslında aradığım kişinin Bartın merkezde olmasını istemiyorum. Kendimce nedenleri var elbet ama çok uzak olmasını da istemem. Ona ulaşmam çok zor olmamalı. Evlenmiş boşanmış biri de olabilir tabiki ama evli biri olmasını istemem. Aslında kıskandığım için değil. Sadece onu arzu ettiğim zaman, gel sana ihtiyacım var dediğimde önünde bir engel olsun istemem. Kıskanç biri değilim. Bana değer verip mutlu edecekse ve bana gelmesine engel olmayacak ise evli biri dahi olabilir. Bana uyum sağlayacak güvenilir ve olgun Bartın çevresinde yaşayan biriyle tanışmak istiyorum. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*