Başakşehir Bayan Arkadaş

Selamlar. Başakşehir’den Dürüst Birini Tanımak İstiyorum.

Merhaba beyler, İstanbul Başakşehir’den Efsun ben. 42 yaşındayım ve yalnızlıktan sıkıldım, dürüst arkadaş arıyorum. Özellikle sanal ortamda herkesin dürüst bir erkekle tanışmak istediğini biliyorum, çünkü hem kendi hayatımdan hem arkadaşlarımın hayatından biliyorum ki dürüst bir erkek bulmak onunla tanışmak ve arkadaşlık kurabilmek çok zor. Artık herkes çok kolay yalan söyleyebiliyor olmuş. Bir kadının hayatına girmek ve onunla arkadaş olabilmek için sınırsızca ve hiç düşünmeden yalan söyleyebiliyorlar. Çoğu zamanda yalanlarının ortaya çıkınca ne yapacağına dair hiçbir fikirleri dahi olmuyor. Oysa benim hemde diğer kadınların erkeklerden tek beklentimiz birazcık dürüst olmaları ve arkadaş olduğu kadına değer vermeleri. Bunun dışında hiçbir beklentimiz yok.

Her kadı için bunu söylemek zor tabiki ama istisnalar dışında hemen her kadının erkeklerden beklentisi bunlardır. Bende bir erkekten sadece bana karşı dürüst davranmasını ve bana verdiği değeri tavırlarıyla davranışlarıyla ve sözleriyle gösterebilmesini bekliyorum. Sadece sözlerle ifade etmek yetmiyor tabiki bunu, yani bana verdiği değeri hem yaşamalıyım hemde onun dilinden bunu işitmeliyim. Ancak o şekilde mutlu olabilirim. Tabi eğer erkek arkadaşım olduktan sonra benim mutlu olup olmamam umurunuzda olursa bunları yapmayı bilmelisiniz.

Gerçi çoğu zaman arkadaş olduktan sonra kadının mutluluğunu çokta umursamıyorsunuz ama sonra hayatımdan çıkardığım zaman yaptığınız hatayı anlıyorsunuz. Ancak bilmenizi isterim ki ben bir erkeği hayatımdan kolay kolay çıkarmam ama bir kez hayatımdan çıkarmışsam sizi, bir daha asla hayatıma dahil olamazsınız. Bu yüzden bana olan tavırlarınızı sonuçlarına katlanabilecekseniz ona göre belirlemelisiniz, sonuçlarına katlanamayacağınız, üzüleceğiniz sözleri söylemeyin ve sonrasında pişman olacağınız şeyler yapmayın. Ben İstanbul Başakşehir’deyim ve bu yakınlardan dürüst birinin tanımak istiyorum. Kendinizi tanıtırken size ulaşabilmem için sosyal medya adresinizi eğer isterseniz telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

Başakşehir Olgun ve Yalnız Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Başakşehir olgun bayanlarla WhatsApp sohbet ve tanışma. Başakşehir olgun ve yalnız kadınların cep telefonu numaraları ve WhatsApp sohbet. Başakşehir genç ve yalnız bayanların WhatsApp numaraları ve ücretsiz sohbet. Başakşehir 40 yaş üstü sohbet arkadaşı arayan yalnız bayanların WhatsApp numaraları. Başakşehir evlenmek isteyen bayanların WhatsApp numaraları ve tanışma. Başakşehir erkek arkadaş arayan üniversiteli kızlarla WhatsApp sohbet ve telefon numaraları.

Yeliz Ben. Başakşehir’den Evlenmek İsteyen Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Yeliz, İstanbul Başakşehir’de oturuyorum, 29 yaşındayım ve evlenmek için kamu çalışanı dürüst kötü alışkanlıkları olmayan birini arıyorum. Ben aslen Adanalı’yım, üniversiteyi bitirdikten sonra bir süre Siirt’te memur olarak çalıştım şu anda ise Başakşehir’de bir kurumda memur olarak çalışmaya devam ediyorum. Genellikle neşeli eğlenceli ve aktif biriyimdir. Başakşehir’e kısa süre önce gelmeme rağmen kendime çok sayıda arkadaş edinebildim, sosyal çevrem burada oldukça fazladır ancak evlilik çok ciddi bir konu olduğu için çevremden arkadaşlık teklifleri almış olsamda onların tekliflerini kabul etmek istemedim. Çünkü biliyorum ki onların niyetleri sadece arkadaşlık yapmak ve flört etmek ancak benim niyetim çok daha farklı.

Çünkü ben geçmişimde aile sıcaklığını ve aile ortamını çok iyi bilen, öyle bir ortamda yaşayabilmiş birisi değilim. Aile ortamının özlemini çektiğim içinde artık evlenmeyi istiyorum. Benim gibi kamuda memur düzgün işi olan dürüst ve gerçekten evlenmeyi isteyen, evliliğe maddi manevi hazır olan birisini tanımak istiyorum. Erkeklerin bir evlilikten beklentileri nelerdir bunu bir kadın olarak benim bilmem çok mümkün değil ama biz kadınların genel olarak evlilikten en çok beklentimiz çocuk sahibi olmak, annelik duygusunu tatmaktır. Benimde evlenmemin birden fazla sebebi olsada en fazlada o yüzden istiyorum. Anne olmak biliyorum ki o duyguyu tatmak dünyanın en güzel en kutsal duygularından biridir.

Biz kadınları, kadın yapan özelliklerimizden biriside hiç şüphesiz anne olmaktır. Bunu çok istediğim için evlendikten sonra bir an önce çocuk sahibi olmak istiyorum. Bazı erkekler evlendikten sonra uzun zaman çocuk sahibi olmayı istemiyorlar. Eğer öyle bir düşünceniz varsa evlilik konusunda ciddi bile olsanız bana yazmanızı istemem, çünkü bu konu benim için önemli ve çocuk sahibi olmayı çok istiyorum. Benim beklentilerime uyum sağlayabilecek evlenmeyi isteyen Başakşehir’de yaşayan kamu çalışanı memurlar yazabilirler. Bu siteye her gün girerek mesajları kontrol etmek fırsatım olmuyor. Haftada 2 veya 3 gün girip bakabiliyorum. Bu yüzden tanışıp konuşmak için biraz sabırlı olmanızı istiyorum.

Merhaba. Başakşehir’den Dürüst Erkekle Tanışmak İstiyorum.

İsmim Aybüke, İstanbul Başakşehir’de yaşıyorum ve dürüst bir erkekle tanışmayı istiyorum. Başakşehir’de ailemle birlikte yaşıyoruz. Annem babam ve küçük kardeşimle birlikte, küçükte olsa mutlu bir aileyiz. Genel olarak hayatımdan memnunum, huzurluyum ama hayatıma anlam katacak benim için özel birisi olmadıktan sonra hayat sıkıcı geçiyor. Bu sadece benim için geçerli değil galiba hayatında aşk olmayan hiç kimse hayattan keyif almıyor. Sosyal çevremde tanıştığım, duygusal ilişkim olan erkeklerden çok fazla darbe yemiş bir kadın olarak şunu söyleyebilirim ki artık bir erkeğe güvenmem, bir erkeğe aşık olup ona değer vermem, eskiye göre çok daha zor olacak.

Belki başka erkeklerin günahının bedelini tanışacağım erkek arkadaşıma ödetiyormuş gibi bir durum olabilir ancak daha önce yaptığım gibi saf bir kız gibi davranmak ve herkesi kendim gibi temiz kalpli olarak görmek istemiyorum. Çünkü her aldatıldığımda, beni her üzdüklerinde ve hayal kırıklığına uğrattıklarında bir daha kimseye güvenmeyeceğime hep kendi kendine söz verdim.

Bu sözümü birçok yerde tutamadım ancak bundan sonra son derece kararlıyım artık hiç kimseye o kadar kolay güvenmek yok. Buradan tanışınca belki sizde bana güvenmeyeceksiniz bunu göze alarak yazıyorum zaten bu ilanı. Kimse internetten tanıştığı birine hemen bir günde zaten güvenmeyecektir, bunun hepimiz farkındayız ve bunu biliyoruz. Ancak zamanla sohbet ederek daha iyi tanışacağımıza ve bu güvenin zamanla oluşacağına inanıyorum. Başakşehir’de yaşamayan birini tanımayı istemiyorum çünkü zamanım zaten çok kısıtlı ve görüşemeyeceğim biriyle sadece internet ortamında sohbet ederek veya telefonla sohbet ederek bir arkadaşlık yaşamayı istemem. Bu yüzden sadece Başakşehir’de yaşayan dürüst kişileri tanımayı istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/basaksehir-bayan-arkadas/,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*