Batman Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. Yalnızım, Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Asel. Batman’da yaşıyorum ve yalnızım. 58 yaşında kısa boylu balık etli esmer bir kadınım. Yaşıma göre oldukça bakımlı ve çekici olduğumu düşünüyorum. Yalnızlığın ne kadar zor bir şey olduğunu düşünün ki benim gibi sanal ortamla hiçbir ilgisi olmayan birini dahi buraya kadar getirmiş oldu. İlerlemiş yaşıma rağmen bu zamana kadar hiç evlilik yapmadım ve bundan hiçte pişman olmadım, çünkü hayatı o kadar hareketli o kadar heyecanlı yaşadımki evlilik, ne aklıma geldi ne de pişman mıyım diye düşünecek kadar zamanım olmadı. Belkide ilerleyen yaşımdandır bilemiyorum ama artık erkeklerin galiba eskisi kadar ilgisini çekmiyorum.

Kamuda bir hastanede çalışıyorum bu zamana kadar çalışma hayatım boyunca sürekli farklı illerde bulundum ama emekliliğim yaklaşınca kendi memleketim olan Batman’a yerleşmek istedim. Çünkü yaş ilerledikçe insan doğup büyüdüğü yerlerde hayatının son bulmasını daha çok istiyor galiba. Belkide bu benim kendi iç dünyamda yaşadığım bir durumdur. Ama hayatımın bundan sonraki kalan kısmını Batman’da devam ettirebilmek için buraya geldim. Uzun yıllar hep başka illerde olunca Batman’da akrabalar dışında konuşup eğlenebileceğim hiçbir arkadaşım yok. Çekici giyinmeyi ve erkekler tarafından ilgi görmeyi bütün arzulu kadınlar gibi bende severim ve bu çok hoşuma gider.

58 yaşında birisi olarak 60 yaş ve üzeri bir erkekle tanışmış olsam bile bana hayata dair hiçbir heyecanı yaşatabileceğini zannetmiyorum. Belki biraz yadırganacaktır ama benden daha genç 40 yaşlarında dinamik enerjik hayatla barışık pozitif düşünebilen ve güleryüzlü bir erkeğin hayalini kuruyorum. Eğer başarabilirsem hayatında ilk defa internet ortamından bir erkekle tanışarak arkadaş olacağım. Hayatta her zaman ilk yaptığımız şeyler bize daha farklı heyecanlar vermiştir ya tıpkı onun gibi ben de şimdi ilk defa sanaldan biriyle tanışmanın, tanışacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Umarım şu an hissettiğim bu heyecan güzel bir arkadaşlıkla son bulur. 40 yaş civarı Batman’lı beylerin bana yazmasını bekliyorum.

Evlenmek İçin Batmandan Yakışıklı Dürüst Erkek Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, Ebru ben. 27 yaşındayım ve Hollanda’da yaşıyorum. Aslen Batmanlı’yım. Artık evlilik yaşımın geldiğini düşünüyorum ama Hollanda’dan tanıdığım ya da tanışacağım herhangi biriyle evlenmek istemiyorum. Kötü alışkanlıkları olmayan prensiplerine bağlı seviyeli bir kadınım. Burada kendi çevremde evlilik yaşayanların ilişkilerini gözlemlediğim zaman en çok gözüme batan şey gençlerin evliliklerinin artık çok fazla uzun sürmüyor olması. Ben onlarla aynı kaderi paylaşmak aynı huzursuzluğu yaşamak istemiyorum. Bu yüzden Hollanda’dan birini istemiyorum evlenmek için.

Çünkü burada yetişip büyüyen erkekler ne de olsa buranın kültüründen etkileniyor ve çok eğlence düşkünü oluyorlar. Eğlenceye düşkün olan erkeklerin evine ve eşine bağlı olacağını inanmıyorum. Gördüğüm kadarıyla da bağlı kalmıyorlar zaten. Memleketim olan Batman’dan dürüst ve seviyeli biriyle tanışarak evlenmek ve beraber Hollanda’da yaşamak istiyorum. Ailem benim yurt dışından biriyle evlenmek istemediğimi bildikleri için Türkiye’de yaşayan Batmanlı akrabamız ya da komşularımızın çocuklarından bazılarını tavsiye ettiler. Hatta bunlardan birisiyle bir süre konuştum ama hiç birisi içine sinmedi ve evlenmek istemedim.

Hayatım boyunca hiç alkol almadım. Ara sırada olsa bazen keyif sigarası içiyorum. Evleneceğim erkeğinden hiçbir kötü alışkanlığı olmamasını özellikle istiyorum. Çünkü kötü alışkanlıklar insana keyif verdiği için o tarz kişilerin daha çok eğlence düşkün olduğuna inanıyorum. Tabiki eğlenmeyi güzel vakit geçirmeyi bende severim ama her ne yapacaksam iyisiyle kötüsüyle acısı ve tatlısıyla hayat arkadaşımla kocamla yapmak isterim. Eğlenmek elbette ki en doğal insani ihtiyaçlarımızdan birisidir ama eğlenmeyi eşini aldatmak zanneden terbiyesiz ve yalancı bir erkeklede asla evlilik yapamam. Batmanlı olursa daha kolay görüşme imkanımız olur. En azından Türkiye’ye geldiğim zaman yüz yüzede görüşebiliriz birbirimizi daha iyi tanıyabilmek için. Batman dışından yazmak isteyenlere kapıyı kapatmak istemiyorum ama çokta sıcak bakmıyorum açıkçası.

İsmim Neriman. Batman’dan Yakışıklı Genç Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam arkadaşlar, Neriman ben. Batman merkezden katılıyorum sizlere. 62 yaşındayım ve sarışın bir kadınım. Sanal ortamın benim için çok ayrı bir yeri var. Yaşım bir hayli ilerlediği için kendimden daha genç 40 veya 45 yaşlarında yakışıklı karizmatik bir erkek arkadaşla beraber birliktelik yaşamak istiyorum. Sanal ortamın benim için önemine gelince ben hayatım boyunca eğlenmeyi sevmeyen bir kadın oldum hep. Genç bir kız iken dahi hep evde zaman geçirirdim, hiçbir zaman arkadaşlarımla dışarıya çıkmaz, eğlenmez hiçbir yere gezmeye falan gitmezdim. Çok uzun yıllar bu şekilde kendi içime kapanık bir şekilde geçtikten sonra tesadüfende olsa sanal ortamdan genç bir arkadaşla tanışmıştım.

Onunla tanıştıktan sonra hayatım baştan sona değişti. Sanki yeniden doğmuştum. Çünkü o bana hayatı keyifli yönleriyle yaşamayı eğlenmeyi öğretti. Öğretti diyorum çünkü gerçekten ben eğlenmeyi bilmeyen bir kadınmışım onu tanıdıktan sonra anladım bunu. O kişi şu anda hayatımda yok çünkü kader yollarımızı bir şekilde ayırdı. Ben ise şimdi yeniden tekrar onun gibi biri ile tanışarak çok sevdiğim bu hayatı devam ettirmek istiyorum. Onu tanıyana kadar ben kendime makyaj bile yapan bir kadın değildim. Hatta doğru düzgün giyinmeyi bile bilmeyen bir kadın olduğumu fark ettim. Kısacası bana kadın olduğumu o kişi hatırlattı. Nasıl bir kadın olmam gerektiğinide yine onun yardımıyla anladım.

İçerisinde hiçbir heyecan olmayan koca bir hayatı geride bıraktığım için açıkçası birazda pişmanlık duyuyorum. Bu yüzdende yaşım ilerlemiş dahi olsa biraz telafi edebilmek için artık neredeyse her günüm heyecan ve eğlence dolu geçsin istiyorum. Bütün bunları tek başıma başaramam tabiki. Aşkın olmadığı bir kalpte heyecan zaten olamaz. Şu an çalışmıyorum emekli maaşımla geçiniyorum. Onun dışında ek gelirlerimde olduğu için maddi bir ihtiyacım yok, bu yüzden gezip eğlenirken maddiyatı sorun etmenize hiç gerek yok. Sorun etmeniz gereken sadece dürüstlüğünüz ve eğlenmeyi en güzel şekliyle yapabiliyor olmanız. 45 yaşlarındaysanız Batman’da yaşıyor güler yüzlü ve espriyseniz tanışabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*