Batman Dul Bayanlar

Merhaba, Batman’dan Olgun Maço Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Dilan nasılsınız. Batman merkezde yaşıyorum ailemle birlikte. Boyum 182 ve 65 kiloyum. Esmer güzeli uzun boylu biriyim. Akis veriş yapmayı ve gezmeyi çok seven adeta bunlar için dünyaya gelmiş gibi hissediyorum bazen hatta kendimi. Yumuşak huylu ve kibar erkeklerden daha çok kaba saba görünümlü maço erkekleri tercih ediyorum. Bu iç güdüsel birşey neden böyle, neden onlardan hoşlanıyorsun diye sorsanız bunun cevabı yok yani. Anlatılacak veya izah edilecek birşey değil bu. Herkesin kendi iç dünyasından işittiği bir iç sesi vardır. Benim içimdeki o çekici ve esmer kızda maço erkeklerden hoşlanıyor. Ayrıca uzun boylu birinin olması daha güzel çünkü erkeğin benden kısa olması pek hoş bir görüntü ortaya çıkarmaz.

Kalabalık bir ailem var diyebilirim. Annem ve babam galiba bu konuda biraz abartmış. Kaç kardeşesiniz diye soranlara cevap vermekte zorlamıyorum o kadar yani. Bir malî müsafirin yanında çalışıyorum. Kendi yağımda kavrulmaya yetecek kadar kazanıyorum. Bu konuda şükretmeyi bilirim. Nankörlük ve açgözlülük yapamam. Tabi ki ber insan daha güzel şartlarda yaşamayı ister,bende isterim ama bunu da bir hırs hâline getirmem. İçinde bulunduğum şartları kabul ederim ve hayatımı da o şartlara göre kurarım. Bunu  bir hırs hâline getirmek insanı çok yorar. Sürekli daha ileriye atılma arzusu hayattan keyif alamaz oluruz bir süre sonra. Hatta kendimizi bile ıskalamış oluruz, çoğu zaman kendimize bakmayı dahi unuturuz.

Üniversitede turizm otelcilik okudum ama kendi mesleğimi yapmıyorum şu an.Belki ileride daha sahil beldelerine yerleşme fikrim olursa o zaman düşünebilirim. Neden burada olduğuma gelince tamamen tesadüf diyebilirim . Malûm pandemi günleri sürekli internette oluyoruz. Tesadüfen burayı buldum ve biraz inceleyince güvendim diyebilirim. Belki buradan aradığım gibi biriyle tanışarak farklı bir deneyim yaşayarak güzel anılar biriktirebiliriz. Batman ve çevresinden yaşayan uzun boylu, dürüst, kadınına sahip çıkmasını koruyup kollamasını bilen maço biriyke tanışmak istiyorum. Kendine güvenen beyler yazsın lütfen. 

Batman dul bayanlar, Beşiri sevgili arayan suriyeli dul bayanların whatsapp numaraları, Gercüş ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma ve sohbet, Hasankeyf olgun sevgili arayan genç kızların telefon numaraları, Kozluk seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Sason evlenmek için sevgili arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Batman türbanlı ve dul bayanların whatsapp numaraları.!

Selam, Batman’dan Elit ve Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba beyler ismim Suzan ve 37 yaşımdayım. Bir kadın için en mükemmel ve en verimli, en doyumsuz yaşlardayım. Bence bir erkek bir kadını 30 yaşından sonra yaşamaya başlamalıdır. Bu yaştan sonra kendinizi daha çok kadın hissediyoruz çünkü. Açıkçası kendi adına konuşmam gerekirse bu yaşlarda kendimi daha arzulu daha çekici ve daha dişi yani daha kadınsı hissetmeye başladım.

Bu arada ben Batman merkezde yaşıyorum ve dul bir kadınım. Boyum 175 ve 58 kilo kumral bir kadınım. 40 yaş civarında elit ve maddi olarak zengin birini istiyorum. Burada maksat tabiki servet avcılığı olamaz. Bunu ne kendime nede başka bir kadına yakıştırabilirim. Ancak tahmin edersiniz ki hepimiz insaniz ve hepimizin nefsi var. Nefsimize söz geçirsek hayallerimiz var aşık olduğumuz kişi ile yaşamak istediğimiz. Bu hayalleri gerçek kılmak için de sevmek ve aşık olmak yetmez. Daha fazlasi gerek. Yani kim istemez ki sevgilisini alıp birkaç gün tatil yapmayı. Ya da hangi kadın sevgilisi ile sıradan bir lokantada garip bakışlar arasında yemek ister. Tabiki her kadın lüks bir mekan ister ve bu şekilde kendini daha özel hisseder. Kendini daha özel hisseden bir kadın ise erkeğini daha çok mutlu eder.

Hayallerimiz dışında kimsenin maddi gücüyle ilgilenmem. Ama birlikte yapmak istediklerimide sırf maddi imkanlar yüzünden ertelemek istemem. Bu yüzden birlikte olacağım kişi hem maddi olarak rahat olmalı  hemde kültürlü ve seviyeli bir beyefendi olmalı. Batman’da öğretmenlik yapan bir bayanım. Aslen Hataylı’yım ama buraya alıştım. Uzun yıllardır burada yaşıyorum. Bir müddet daha burada kalıp daha sonra belki Hatay’a gitmeyi düşünebilirim. Bahsettiğim özelliklerdeki Batmanlı elit ve maddi olarak sorunu olmayan beyler mesaj bırakabilirsiniz. 

Merhaba,Batman’dan Seviyeli ve Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Hazal. 27 yaşımdayım ve Batman’da yaşıyorum. Seviyeli, ciddi ve uzun sürecek bir ilişki istiyorum. Boyum 173 ve 60 kiloyum. Biraz duygusal biriyim galiba. Çabuk kırılan narin biriyim. Daha doğrusu sevdiklerimden  bir yanlış görürsem üzülür ve kırılırım. Zaten sevmediğim uzak durduğum kişilerinde ne düşündükleri ve ne yaptıkları çok umrumda olmaz. Burada açık konuşmak istiyorum. Kısa süreli ilişkiler beni çok yordu. Artık seviyeli,eğitimli ve doğru düzgün biri ile ciddi bir ilişki kurmak hatta belki evlenmek istiyorum.

Günlük ilişkilerin hem fiziki olarak hemde ruhen beni yorduğu, yıprattığı hatta karakterimizden bile birşeyler götürdüğünün farkına vardım. Bu yüzden artık hayatıma birini almak, son kez birini almak ve onu sonsuzum yapmak istiyorum. Ne olursa olsun erkeğine son derece sadık ve bağlı biriyim. Hatta bağlılık konusunu bazen abartabilirim. Yani herkesin hoşlandığı birşeyler vardır ya, bende erkeğin bana söz geçirmesinden hoşlanıyorum. Hoşuma gidiyor baskın karakterli erkekler ama erkeğinde bunu nasıl yapacağı önemli tabiki. Kadına söz geçireceğim derken saygısızlık yapmasına da musade etmem. Erkeğin o dengeyi iyi kurması gerekiyor.

Çok büyük ulaşılamaz hayalleri olan birisi değilim. Az olsun benim olsun. Ben birini mutlu edeyim ya da bir erkek çıksında beni mutlu etsin değil, mutluluğu birlikte inşa edelim istiyorum. Birini mutlu etmeye çalışmak zor ve yorucu birşey olur. Ve o kişi yoruldum dediği anda herşey bitebilir. Son zamanların aşkları bence bu yüzden uzun ömürlü olmuyor. Çoğu zamanda erkek kadını mutlu etmeye çalışıyor ve erkek  yoruldum dediği anda kumdan kale çöküyor. Bu yüzden ben birlite olmaktan mutluluk duyacağım birini istiyorum. Batmanlı seviyeli ve ciddi beyler kendinizi tanıtarak iletişim bırakın lütfen. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*