Batman Erkek Arayan Bayanlar

Batman erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Batman erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
987

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Selam, Batman’dan Evlenmek İçin Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Yelda ve 36 yaşımdayım. Suriye Türkmenlerindenim. Birkaç yıl önce eşimi kaybedince geldim buraya. Bir çocuğum var ve onunla yaşıyoruz. Birgün kendi topraklarıma dönemiyim bilmiyorum ama kendimden çok çocuğumun geleceğini düşünmek zorundayım. Bu yüzden şimdilik buradayım. Suriye’de yaşarken bayan kuaförüydüm. Buradada işime devam şansım oldu. Bu imkanı bulamasam hayat benim için çok daha zor olabilirdi. Suriye’de yaşadığım bölgede mesleği ile tanınmış ve elit tabakanın tercih ettiği biriydim. Burada kolay iş bulamamın nedeni birazda mesleğimde iyi olmam sanırım. Eğer birgün ülkeme dönmeyecek olursam muhtemelen İstanbul ya da İzmir’e taşınmak istiyorum çünkü oranın ortamı ve yaşamı hem benim mesleğimi yapmama hemde benim ruhuma yaşam tarzıma daha uygun. Şimdilik ne yapacağıma tam karar vermediğim için burada bir bakıma zaman geçiriyorum. Gerçi burayı hiç bir zaman kendi öz toprağımdan ayrı görmedim.

Duygusal ve narin bir yapım var. İnsanları üzmekten çekinirim. Kimseyi üzmek zarar vermek istemem. Aynı şekilde üzülmekte istemem. Gereksiz tartışmalar, kavgalar, yersiz ve anlamsız kıskançlık krizleri bunlar benim hayalimdeki ilişkide yeri olmayan şeyler. Bu şekilde bir ilişki yaşayamam ve kim olursa olsun böyle ilişki yaşayan erkeğide hayatımda barındırmam. Müzikle aram oldukça iyidir. Bu sıralar keman çalmayı öğrenmeye çalışıyorum. Zannettiğim kadar kolay birşey değilmiş. Kendimi geliştirmeyi, birşeyler öğrenmeyi severim. Hayatın sadece keyif almaktan ve boş vakit geçirmekten ibaret olmadığını biliyorum. Erkeğinde aynı şekilde bu konuları takip eden ve gelişime açık olanını isterim. Çok aşırı uçlarda yaşayan biri değilim. Saçlarıma bakan benim hakkımda farklı önyargılarda bulunabilir ama genelde sakin biriyim. Huzurlu bir ask yaşayacak, Bayman ve çevresinden uzun süreli ilişki yaşayacağım hatta sonrasında evlilik düşünebileceğim olgun ve dürüst erkek arıyorum. 

Batman erkek arayan bayanlar, Beşiri erkek arayan zengin ve olgun bayanların telefon numaraları, Gercüş ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Hasankeyf erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Kozluk erkek arayan olgun ve türbanlı bayanlarla tanışma ve sohbet, Sason erkek arayan dul bayanların whatsapp numaraları.!

Selam, Batman’dan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba herkese. Aydan ismim. Batman’dan yazıyorum sizlere. 42 yaşımda dul bir bayanım ve iki çocuğum var. Çocuklarım benimle birlikte. Olgun ve düzgün biriyke tanışmak amacıyla buradayım. Sanal ortamı çok bilmiyorum. Bu ilk denemem. Umarım istediğim gibi biriyle tanışırım. Resim koymaya tereddüt ettim ama güvenilir bir yer olmasa bu kadar bayan koymazdı herhalde. Bende biraz buna güvenerek resim koymak istedim. Batman’da yaşayan biri olması olmazsa olmaz şartım değil. Çok uzak şartı ile yakın illerden olgun erkeklerde olabilir. Zaten aynı  şehirde yaşıyor olsak bile öyle hergün görüşme ve buluşma fırsatım olmaz. Ancak ayda bir veya iki kez görüşebileceğim bir ortamım olabilir. Beni bu konuda anlayışla karşılayacak, baskı yaparak sürekli buluşmak isteyecek birisi olmamalı. Zaten baskıya hiç gelemem. Baskı beni o kişiden uzaklaştırır.

Rahat ve sorunsuz bir ilişki yaşamak istiyorum. İstediğim zaman görüşebileceğim, görüşme imkanı bulamadığımda beni buna zorlamayacak birisi olmalı. Niye aramadın, niye sormadın, nerdeydin gibi sorularla beni yormayacak bir erkek istiyorum. Çok duygusal bir ilişki olmayacak yani benim açımdan. Biraz stres atıp güzel vakit geçirmek amacım. Bu yaştan sonra evlenmek gibi bir niyetimde yok zaten. Sadece hoşlanacağım beni mutlu edebilecek birisi olsun yeter. Medenî durumuda beni çok sıkıntıya sokmaz. Benimle olan diyalogu ve bana yaklaşımı benim için önemli olan. Benim yanımdayken ne yaptığı önemli. Bana iyi geliyorsa benden ayrılınca benim yanımda değilken ne yaptığı beni çok ilgilendirmiyor. Yeterki dışardaki sorunlarını ilişkimize dahil etmesin. Benim düşüncelerime ve arayışıma uygun olgun ve düzgün bir erkek arıyorum. 

Selam,İkinci Baharımı Yaşamak İçin Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba Batman’dan Nuran ben. Yaşım 52, boyum 173 ve 70 kilo baliketli yanlız bir bayanım. Uzun zamandır yanlız yaşıyorum ve dulum. Kendi ayakları üzerinde duran, hayatla mücadele ederek kendi hayatımı adeta küllerimden doğarak yeniden doğarak kurmuş biriyim. Emekliliğime çok az kaldı. Bu senenin sonunda emekli oluyorum. Çalışmaktan ve mücadele etmekten yoruldum. Belkide emeklilik geldiği için kendimi o psikolojiye sokmuşta olabilirim. Mecbur olsam yine hayata karşı pes etmeden emek vermeye devam edebilirim ama artık bir yerde dur demek ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Bu yaşıma kadar hep birşeylerin mücadelesi içinde oldum. Kendimce keyfime göre birşeyler yaptığımı hatırlamıyorum. Hayatın son demine yaklaşırken söyle kafama uygun düzgün birini bularak sakin huzurlu ve eğlenceli yaşamak istiyorum hayatı. 

Eminim buralarda bir yerlerde tıpkı benim gibi düşünen, hayatının son zamanlarımı severek ve sevilerek geçirmek isteyen düzgün birileri vardır umarım. Sanal alemi çok bilen birisi değilim. Bazen sosyal medyadan konuşmak isteyenler falan olduğunda konuştuğum bir iki kişi dışında sanal ortamda arkadaşlığım hiç olmadı. Bir kadın olarak çok seçici ve dikkatli olmak zorundayım. Mutluluğu ararken bu yaştan sonra yeni sorunlarla mücadele edecek gücü kendimde bulamam. O yüzden benimle tanışmak isteyen olgun beyler kendinizi tanıtırken çok detaylı tanımanızı istiyorum. Yaşınız, mesleğiniz medeni durumunuzu detaylı şekilde yazın lütfen. Bana uyacağını düşündüğüm birilerini görürsem bir süre yine sanaldan devam ederiz. Ancak tam anlamıyla güven oluştuktan sonra gerçekten hayatıma alabilirim. Batman’da yaşayan olgun ve evlilik düşünebilecek bir erkek arıyorum. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here