Batman Evlenmek İsteyen Bayanlar

Batman’dan evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Batman evlilik ilanları, Beşiri evlenmek isteyen dul bayanların fotoğrafları, Gercüş evlenmek isteyen dul ve çocuklu erkeklerle tanışma, Hasankeyf evlenmek isteyen genç kızlarla whatsapp sohbet, Sason 40 yaş evlenmek isteyen bayanlar..

Değerli sanalkeyfi.com ziyaretçileri; Siz Batmanlı’lar için hazırlamış olduğumuz bu evlilik bloğumuz ile artık evlenmek için uzun arayışlar içerisine girmeniz gerekmez. Yorum bölümünden kendinizi detaylı bir şekilde tanıtan mesajınızı yazın, sizin için ana sayfamızda yer verelim. Bu şekilde Batman’dan evlenmek isteyen kişilere çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

💘Selam Adım Nazlı. Evlenmek Amaçlı Olgun ve Dürüst Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

23 yaşındayım doğuma büyüme Batmanlıyım üniversite son sınıf öğrencisiyim, aynı zamanda üniversitenin kantininde çalışıyorum. Öğlene kadar derslerim oluyor öğleden sonra ise işimin başına geçiyorum. Aynı zamanda üniversitenin sağladığı sahada kort tenis oynuyorum.Üniversitede güzel sanatlar resim bölümü okuyorum genelde heykel yapmayı resim çizmeyi ve atölyelerde vakit geçirmeyi çok seviyorum. Sanata düşkünüm ailemden geliyor babam mütahit annem ise resim yapıp satıyor internet üzerinden. İki erkek kardeşim var biri mühendislik birisi liseye gidiyor.

Zamanımın çoğunu okul iş arasında geçiriyorum ama her şeye rağmen mutluyum. Daha önce bir çok birlikteliğim oldu fakat hepsinde aldatıldım. Neden böyle oluyor ben de bilmiyorum artık güvenim kalmadı kimseye. Çok fazla bir şey istemiyorum. Güvenebileceğim her şeyden önce arkadaş olabileceğim birini arıyorum. En son ki ilişkim de eski sevgilim en yakın arkadaşımla birlikte olup beni aldattı. Bunu kolay hazmedemedim ve bir süre kendime gelemedim bu sırada işe ve okula da gitmedim. Ama artık toparlandım ve hayatın devam ettiğini biliyorum. Evlenmeyi düşünmüyorum fakat geçici bir birliktelikte istemiyorum.

Bu yüzden hayatıma alacağım kişinin beni geçici olarak görmesini istemiyorum. Boy takıntım var en az 1.78 boy istiyorum. Ben spor ile uğraştığım için karşımdaki kişinin de fit olmasını istiyorum. Gerekirse beraber tenis oynayabileceğim,futbol oynayabileceğim birini arıyorum. Hayatım boyunca her zaman eğlenmeyi bilmiş ve sevmiş bir insanım. Bu yüzden çok fazla sabit ve eğlenmesini bilmeyen insan sevmiyorum. Bir erkeğin “hadi kalk bugün kafamız nereye eserse oraya gidelim demesini” çok seviyorum. Ben de tam olarak böyle bir kızım bu yüzden belki de oturmayı sevmiyorum. Hayatım boyunca her zaman bir işle uğraştım hiçbir zaman boş kalmadım. Benim gibi düşünen erkekleri bekliyorum.

💘Selam İsmim Ayça.Yaşım 29, Evlilik Düşünen Ciddi Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba ben Ayça 29 yaşındayım dulum. Aslen İstanbullu’yum ama Batmanda yaşıyorum, kendimi idare edebilecek bir maaşa sahibim. Bir kedim ve bir köpeğim var onlarla birlikte yaşıyorum. Benim tek istediğim burada bulmak istediğim kişiyle gerçekte görüşmek istemiyorum sadece sanal ortamda sohbet edebileceğim,arkadaş olabileceğim ve dost olabileceğim birini arıyorum. Neden gerçekte görüşmek istemediğim ise erkeklere olan inancımı ve güvenimi maalesef kötü bir tecrübeyle kaybettim bu yüzden gerçek hayatta görüşmek istemiyorum en azından şimdilik.

Başımdan geçen çok kötü bir evlilik oldu ve sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş taktiğin  uyguluyorum. Bu yüzden ben de sanal ortamdan sevgili bulmak istiyorum. Tabi ki canlı olarak ve görüntülü olarak konuşmak istiyorum o kişiyle,saatlerin hiçbir önemi yok gecemi gündüzüme katıp telefonu düşürmeyebilirim. Çünkü bir o kadar dertleşmeye ve konuşmaya çok ihtiyacım var. Günlük hayatta konuştuğum insanlar bazen beni yargılıyor, bazen dinlemiyor ,bazen de hiç umursamıyor. Halbuki ben onlardan çok fazla bir şey istemiyorum, ama onlar bu şekilde yapıyorlar.

Buraya beni gerçekten dinleyebilecek, dertlerimi paylaşabileceğim benim de onu dinleyebileceğin ve onun derdine ortak olabileceğim birini aramak için geldim. Birkaç arkadaşıma bu fikri söyledigim zaman beni her zamanki gibi çok saçma buldular ama ben bu şekilde olduğunu düşünmüyorum ve aradığım kişiyi buradan bulacağımı biliyorum. Umarım bu çağrımı duyan olur ve birileri gerçekten beni görür. Bu arada ben gerçekten uzun yıllardır yalnızım kendi ayakları üzerinde duran, kimseye ihtiyacı olmayan, maddi durumu ise katbekat iyi olan biriyim. Benim gibi düşünen kişileri bekliyorum.

💘Selam,Tülay Ben. Seviyeli ve Dürüst Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba ben Tülay. 1.77 boyundayım 58 kiloyum. Daha önce hiçbir evlilik ve nişanlılık yaşamadım. Sigaram yok, alkolüm var. Eğer gerçekten bir kadın ile hayatını birleştirmek isteyen ciddi erkekler var ise doğru yerde olduğunu düşünüyorum. Ama kendisini evlilik için hazır hissetmeyen hala çocuk ruhlu kalan ve kendisini büyütememiş insanlar var ise benden uzak dursun lütfen. Geçen her saniye, her dakika çok önemli. Bu nedenle doğru ve mantıklı karar verilmeli, hayatımızı bu şekilde devam ettirmeliyiz. Bu arada ben 28 yaşındayım genç bir erkekle tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum.

Daha önce başından kötü bir olay geçti. Küçük yaşımda beni hiç tanımadığım bir adamla evlendirdiler. Bunu yapan ailemdi. Daha çok küçüktüm,hayır istemiyorum dememe rağmen kimse beni dinlemedi. Ve beni yaşça kendimden büyük bir adamla evlendirdiler. Bu yüzden ailemle çok konuşmuyorum. Onlarla arama aşılmaz bir duvar ördüm. Ama bunun sorumlusu ben değilim. Şu an tek başıma yaşıyorum ve gayet mutluyum.

Ailem daha sonra benden özür diledi ama onları affedemedim çünkü benim çocukluğumu elimden aldılar ve beni babam yaşında olan bir adama verdiler. Bu yüzden kendi ayaklarım üzerinde durmak nedir çok iyi bilirim. Ozamanlar bazen gözümün önüne geliyor ve gerçekten piskolojim bozuluyor. Bu yüzden artık hayatıma beyaz bir sayfa açtım, artık kendi isteklerim doğrultusunda yaşamaya karar verdim. benim gibi kendi ayakları üzerinde duran bayları hayatıma bekliyorum. Gerçekten sevilmeye ihtiyaç duyan bir insanım ve gerçekten karşımdaki insanı severim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*