Bayan Arkadaş Arama Hattı

İnternet ortamında çok sayıda ücretsiz sohbet hattı bulabilirsiniz. Ancak arayışınıza uygun bir sohbet hattında yer almazsanız başka bir ifade ile doğru zamanda yanlış yerde bulunduğunuz zaman hislerinizi tatmin edecek bir sohbet arkadaşı bulmanız sandığınızdan çok daha zor hale gelebilir.Sohbet hatlarında genç ya da olgun birçok kadınla sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Daha üst seviyede bir sohbet isterseniz, dilerseniz sesli ve görüntülü sohbet hatlarına katılabilirsiniz. Bu sayfamızda sohbet etmek ve arkadaşlık kurmak isteyenlerin güncel ilanlarına yer veriyoruz.

💘Selam Eda Ben.23 Yaş  Bekarım. Eskişehir’den Düzgün Eğitimli Güvenilir Erkek Arıyorum.💘

Merhaba Eda ben, Eskişehir merkezden. Üniveriste son sınıf öğrencisiyim. Burada akşamları okul çıkışı bir cafede çalışıyorum. Okulun son senesi ama benim okul uzadı şebekede buradayım. Başıma bazı kötü olaylar geldi, onları burada anlatmam çok doğru olmaz sanırım ama biriyle tanışırsam görüştüğüm zaman elbette anlatırım. Bu olaylar yüzünden maddi olarak sıkıntıya girdim ve çalışmaya başladım. Kalacak bir evim olmadığı için şu anda çalıştığım cafede bir odada yatıyorum. Aslen Amasyalı’yım ama buraya İstanbul’dan geldim. Ailem orada yaşıyor ama onlarlada fazla görüşmüyorum.

Yani anlayacağınız hayatta neredeyse hiç kimsem yok okuldaki birkaç arkadaşın dışında. Kendimi o kadar kötü hissediyorum ki bunu kelimelerle ifade etmek çok zor. Ama bildiğim bir şey var, hayatıma seviyeli ve anlayışlı, ahlaklı birini istiyorum. Uzun süreli ve sorunsuz bir aşk yaşamak, aşık olduğum erkeğin bama asla ihanet etmeyeceği, beni aldatmayacağı ve ne olursa olsun beni yalnız bırakmayacağını bilmek, buna  sonsuz inanmak ve o güveni aldığım erkeğe hayatımı adamak isterim. Okuldan sonra çalışmak zorunda olduğum için çok fazla gezme şansım olmuyor ama aslında gezmeyi çok severim.

Bu arada ben bu aşkı  birazda acaba beraber aynı evde kalabilirmiyiz düşüncesiyle istiyorum. Çünkü şu anda kalabileceğim bir evim yok. Arkadaşlarımın yanına gidip sığıntı gibi yaşamak istemiyorum. Kumral güzel bir kızım. Oldukça çekiciyim. Kendime dikkat ederim ve temizliğe hijyene önem veriyorum. Sigara kullanıyorum ama alkol çok az nadiren alırım. Çok canım sıkkın olduğu ve herşeyi unutmak istediğim zaman içerim. Benimle uyumlu olacağına inanan ve bana yakışabilecek, işi olan ve kadına değer veren beyler varsa kendini tanıtırsa görüşebiliriz.

💘Selam,Zuhal Adım.32 Yaşımdayım ve Dulum. Adana’dan Sohbet Edecek Olgun Erkek İstiyorum.💘

Selamlar, Adana’dan Zuhal ben. Çok erken yaşta bir evlilik yaptım ve dul kaldım. Tamamen cahillikten baska bir şey değildi o evlilik benim için. O zamanlar Adana’nın bir ilçesinde yaşıyordum ve lise son sınıftaydım. Bir iki ay üst üste telefon faturam çok gelince babam zaten hat kendi adına olduğu için konuşma kayıtlarını çıkarmış. Çok sinirlendi ve beni o gün dövmüştü. Sevdiğim adam yani eski eşime durumu anlattım. Ailesiyle konuştu ve beni istemeye geleneklerini bizimkilere duyurdular. Babam gelmesinler vermem diye tekrar  haber göndermiş. Bunun üzerine eski eşimle konuştuk ve kaçarak evlenmeye karar verdik.

Ben 18 yaşıma girince bir gece beraber kaçtık ve onun daha önceden ayarladığı bir eve gittik. O zaman nasıl böyle birşey için cesaret göstermişim aklım almıyor. Normalde bu kadar çesur gözü kara değilimdir. Tamam, deli dolu bir yanım var ama ailemden vazgeçecek bir durumu nasıl göze alabildim hala kendime şaşırıyorum. Bu şekilde evlendik. İşin kötü tarafı kaçtıktan sonra eşimin aileside bizim evlenmemizi istemeyince biz tamamen ortada kaldık. Daha yaşımız çok küçüktü ve ne yapacağımızı bilmiyorduk.

Arkadaşların yardımıyla başımızı sokacak bir ev bulduk ve apar topar resmi nikah kıydık. Fazla sürmedi birkaç ay sonra mücadele edemez hale geldik ve ayrıldık. Bu bana ders oldu,o günden sonra bir daha asla ailemin istemediği bir şey yapmadım. Tabi ailemin yanına geri dönmemde o kadar kolay olmadı. Özellikle babam çok zor kabul etti beni. Aradan uzun zaman geçti ve o günden sonrada hayatımda kimse olmadı. Hâlâ bu kadar genç yaştayken yüreğimdeki buzları eritecek, samimi sohbetiyle bana güven verecek birini arıyorum. Bir süre sohbet edelim, sonra kader bize neyi sunarsa onu elbette yaşarız. Adana ve ilçelerinden düzgün beyler yazabilir.

💘Merhaba İsmim Dilem. 25 Yaşımdayım ve Yalnızım. Bilecik’ten Dürüst Erkek Arıyorum.💘

Merhaba Dilek ben. Bilecik’te amcamlarla beraber yaşıyorum. Aslında nasıl anlatsam bilmiyorum ama daha doğmadan başlamış benim bu dünyadaki imtihanım. Açıkçası ben yasak bir aşktan dünyaya gelmişim. Evlilik dişi olduğu için o zamanlar annemle babam arasında farklı olaylar gelişmiş. Annem beni dünyaya getirdikten sonra bakacak maddi durumu olmadığı için beni bırakmak zorunda kalmış. Babamı zaten hiç görmedim, görmekte istemem. Daha doğduğumda ortada kalmışım yani. Sağolsun babamın kardeşi civdanlı adammış ve beni alıp büyüttü. Onun zaten çocuğu olmamış.

Beni bu yüzden gerçek evladı gibi büyüttü ve üzerine titredi. Onlara ne yapsam haklarını ödeyemem. Lise bittikten sonra okul kazanamadım ve iş hayatına atıldım. Zaten uzun yıllardır beni sahiplenen anne baba dediğim insanlara yeterince yük oldum. Onlara hiç değilse maddi olarak destek olmak için çalışıyorum. Daha önce hiç erkek arkadaşım olmadı. Daha doğrusu sevgili olmak isteyen çok kişi oldu ama niyetleri hep heveslerini gidermek oldu. Bana gerçekten duygusal anlamda değer verecek dürüst yalansız birini arıyorum. Öyle birini bulursam evlilik düşünebilirim. Ciddi olanlar yazsın bana.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*