Bayan Arkadaş Arıyorum Dul Almanya

Dul bayan arkadaş Almanya, Türkiye’den tatil için arkadaş arayan dul bayan ve erkeklerin telefon numaraları, Almanya ve Avrupa’dan arkadaş arayan ve evlenmek isteyenler için kolay arkadaş bulma siteleri ve ücretsiz mesajlaşma, Almanya 60 yaş üstü olgun bayanlarla whatsapp sohbet, Almanya’dayım ve Türkiye’den arkadaş dost sırdaş arıyorum diyen çekici ve yalnız bayanların whatsapp sohbet grupları..

Almanya’da yaşayan gurbetçilerimizden hem erkek hemde kadınlardan birçoğunun yaptığı evlilikler sonucu boşandığı ve dul kaldığını biliyoruz. Hatta oradaki boşanma oranlarının Türkiye’den çok fazla olduğunu biliyoruz. Yurt dışında evlenip boşananların birçoğu yeniden evlenmek için yada tatil için ülkesine geldiğinde yalnız kalmamak için kendisine bir partner ve sevgili aramaktadır. Yurt dışındaki gurbetçiler için oluşturduğumuz bu sayfamızda ücretsiz arkadaşlık ilanı verebilir veya ilan sahiplerine ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

💘Almanya’dan Dul Sarışın Kadınım. Evlenmek İçin Dürüst Namuslu Olgun Erkek Arıyorum.💘

İsmim Mehtap. Almanya’dan yazıyorum ve dul iki çocuklu bir kadınım. Sarışın güzel ve sakin biriyim. Sakin bir hayat yaşamayı tercih ediyorum. Çok hareketli ortamları sevmiyorum bu yüzden. Sessizlik ve yalnızlığı severim. Ama tabi hayat boyu yalnız kalmakta olmuyor. Yaşım daha 39 ve inşaallah daha önümde yaşanacak çok güzel günlerim olacaktır çocuklarımla beraber. Biri 17 diğeri 12 yaşında iki çocuğum var onlar benim hayattaki herşeyim, yaşama sebebim. Onların mutluluğu için hayatta vazgeçmeyeceğim hiçbir şey yapmayacağım fedakarlık yoktur.

Aslında kendime yeniden evlenecek birini ararken biraz tereddüt ettim. Çünkü çocuklarım buna nasıl bir tepki verecekler hiç bilmiyorum ama onlara bunu doğru düzgün anlatırsam beni anlayacaklarını umuyorum. Artık beni anlayacak ve yalnız bir kadın olarak benim için hayatın ne kadar zor olduğunu anlayacak yaştalar. Birazda bundan cesaret alarak böyle bir şey yapmaya karar verdim. Burada bir mağazada çalışıyorum. Eski eşimle ne ben, ne de çocuklarım görüşmüyoruz. Bunu umursadığını sanmıyorum gerçi ama en azından çocuklarını olsun ara sıra görmesini isterdim.

Çünkü çocuklarımın bundan mahrum kalarak büyümesine gönlüm razı gelmiyor. Ben onlara bunu her ne kadar hissettirmemeye çalışsam bile biliyorum ki, çocukların içinde yinede bir baba arayışı illaki oluyordur. Evleneceğim kişinin çocuklarımla iyi anlaşıyor olması benim için şart. Çocuklarıma rağmen bir ilişkiye başlamış olsam bile sürdürmem mümkün değil. Niyetim gayet ciddi ve karşımdada ciddi erkek görmek isterim. Türkiye’den yaşıma uygun birini düşünüyorum. Şehir önemli değil ama benim gibi dul kalmış olabilir. Küçük değilse çocuklu biride olabilir. Küçük çocuğa bakamam o yüzden istemem. Niyeti evlilik olanlar kendimi tanıtırsa sevinirim.

💘Adım Sinan. Almanya’dayım. Yaşım 35 ve Türkiye’den Genç Güzel Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba Sinan ben,Hamburg’tan katılıyorum. Güzel bir bayanla güzel bir arkadaşlık kurmak ve beraber mutlu olabilmek amacıyla buradayım. Kimseye yanlışım olmamıştır bu zamana kadar olmazda. Biliyorum  burada kendimi övmem biraz abes olacak ama sonuçta ben kendimi biliyorum ve kendimden eminim. Bir bayana karşı ne olursa olsun, hangi durumda olursak olalım asla saygı dairesinden çıkarak birşey yapmam veya kötü bir söz söylemem. Bizi  ailemiz hep böyledir. Birbirimizle anlaşamayıp ters düştüğümüz konular oluyor illaki ama hiçbir  zaman kalp kıracak bir duruma düşürmeyiz kendimizi.

Ben Türkiye’den bir bayanla tanışmayı istiyorum ve bu tanışma ileride evliliğe yönelik olsun isterim. Bir süre arkadaş kalmak hem bana hemde size iyi gelecektir. Daha sağlıklı tanırız birbirimizi. Bu yüzden hiç acelede etmiyorum. Resimde görmüş olduğumuz gibi 188 boy ve 110 kiloyum. Biraz kilo versem iyi olacak galiba ama kolay kilo alıp zor veren bir yapım var. Çok düzenli olmasada spor yapmaya çalışıyorum. Türkiye’de aslen Manisalı’yım. Burada ailemle beraber yaşıyorum. Sadece yaz tatilinde 3 hafta kadar Türkiye’de olabiliyorum.

Kısmet olursa iki yıl sonra falan evlilik düşünüyorum. Ben sanal ortamda karşı önyargılı değilim. Buradan tanıştığım birisi ile evlilik yapabilirim diğer konularda eğer anlaşabiliyorsak, sanalda tanışmış olmak benim için hiç sorun değil. Bir süre arkadaş olarak kalmak,eğer arada karşılıklı aşk ve sevgi oluşursa devamında evlenmek isterim. Genç ve güzel bakımlı birini arıyorum ve o kişinin yurt dışında yaşamayı istiyor olması gerekir. Mütevazi küçük bir ailem var ve o kişiyi ailemle tanıştırmak benim için büyük mutluluk. Özellikle manevi sorunları olmayan bayanların yazmasını bekliyorum.

💘Selam,Nazlı Ben. Türkiye’den Yakışıklı Karizmatik Tatil Arkadaşı Arıyorum.💘

Merhaba, Nazlı ben. Almanya’da yaşayan gurbetçilerdenim. Aslında babam Türk fakat annem Kosovalı. Ben daha çok anneme benziyorum. Esmer güzeli bakımlı biraz deli dolu birazda sanırım ukala bir kadınım. Evliliğim olmadı hiç ve aslında hiçbir zamanda düşünmüyorum evliliği. Çünkü evli olanların halini görünce bekarlık gerçekten sultanlık diyorum. Biz gurbetçi  kadınların en büyük sıkıntısı Türkiye’ye geldiğimiz zaman çektiğimiz yalnızlık ve buna çözüm bulamıyor olmamız. Zaten 20 gün falan geliyoruz. Bu kadar kısa sürede arkadaş bulmak tanışmak ve hatta güven sağlamak bu kadar zamana sığacak durumlar değil.

Bu yüzden aslında orada yaptığımız tatilden hiçte mutlu dönmüyoruz buraya. Daha önce bir defa sanaldan tanıştığım birisi ile Türkiye’ye geldiğimde kısa bir görüşmem olmuştu. Kısa olsada gerçekten benim için sıradışı ve güzel bir anı oldu. Çünkü o kadar yalnızdım ki, çölde su bulmuş gibi mutlu olmuştum. Aynı güzel şeyleri ve hatta daha fazlasını yaşamak için bir arkadaş arıyorum. İstanbul veya yakınlarından birisi olursa çok iyi olur. Ayrıca tabi özgür birisi olması gerekiyor ki, bana vakit ayırabilsin. Genç ve güzelim daha 29 yaşımdayım. 35 yaşlarında karizmatik yakışıklı biriyle tanışmak istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/bayan-arkadas-ariyorum-dul-almanya/,

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*