Bayan Arkadaş Canlı

Sanalda tanışarak reel arkadaşlık kurmak isteyenler için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Reel bayan arkadaş arayan olgun erkekler, Adana gerçek aşk yaşamak isteyen olgun ve yalnız bayanların sosyal medya hesapları ve profil resimleri, Ankara reel sevgili arayan zengin ve dul bayan numaraları, İzmir genç sevgili arayan 60 yaş üstü bakımlı bayanlarla sohbet,İstanbul ve ilçelerinden reel aşk yaşamak isteyen güzel genç ve çekici kızlarla tanışma, Canlı sohbet siteleri ve arkadaşlık ilanları.

Çağımızda insanların en çok şikayet ettikleri konulardan biride hiç şüphesiz yalnızlık olmuştur. Çoğu zaman kalabalıklar içerisinde kendimizi yalnız hissederiz. Çünkü bizimle aynı dili konuşan ve sizi anlayan samimi bir arkadaş ve dost olmadığı için kendimizi bu kadar yalnız hiseederiz. Aslında bir arkadaşa çok ihtiyacımız vardır ama bu alınıp satılan birşey değil ki gidip alabilelim. Gerçek samimi bir dostun nerede ne şekilde karşınıza çıkacağını bilemezsiniz. Sohbet etmek ve kendinize yeni dostluklar kazanmak isterseniz Adana, Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük illerin yanısıra tüm illerden sitemizi ziyaret ederek arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

💘Selam. 24 Yaşımdayım.İstanbul Sarıyer’den Yazıyorum. Olgun Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba nasılsınız. Bulgaristan’dan geldim buraya. 2. yıldır burada yaşıyorum. Türkiye’de Helin ismini kullanıyorum arkadaşlar arasında falan. Bu ismi çok seviyorum. Istanbul’uda çok seviyorum. Gerçekten harika bir şehir. Kendi ülkemde yaşarken televizyonlarda duyardık ama bu kadar büyüleyici bir şehir olduğunu tahmin etmiyordum. Üniversite 2.sınıf öğrencisiyim. En az 2 yıl daha buradayım. Türkçem çok iyidir. Ben söylemesem konuşmama babakrak yabancı olduğumu anlayamazsınız. Burada bir evde kız arkadaşımla kalıyoruz. Yurt ortamını sevmiyorum.

Bu yüzden evde kalmayı tercih ediyorum. Sigara dahil hiçbir kötü alışkanlığım yok. Kendi halinde evden okula gidip gelen genç bir kızım. Bu şehrin güzelliklerini tek başıma yaşamak istemem. Bu yüzdende arkadaş arıyorum. İlk geldiğim günlerde bir arkadaşım olmuştu. Kısa süre içinde ona güvenemeyeceğimi anladım ve ayrıldım. Çünkü her türlü kötü alışkanlığı vardı ve galiba banada aynı şeyleri yatırmak istiyordu. Bu yüzden hiç düşünmeden kestirip attım,kopardım ipleri. Birde bunu ayrıldıktan sonra öğrendim ama bana bekar olduğunu söylemişti ama bekar değilmiş evliymiş.

Evli olduğunu bilsem asla onunla ilişkim olmazdı. Neyseki zarardan erken döndüm. Kötü alışkanlığı olan insanlar beni biraz korkutuyor. Ben buraya başka bir ülkeden gelmiş, başıma birşey gelse sahip çıkacak kimsesi olmayan yalnız bir kızım. Bu yüzden korkuyorum ve birisiyle ilişkim olacaksa ona sonsuz güven duymam gerekiyor ki, onunla gerçek aşk yaşayabileyim. Güven sorununu aşmadan arkadaşlık kuramam. Birazda olgun erkeklerden hoşlanırım. Lütfen evli erkekler yoluma çıkmasın. Kimsenin mutluluğu ile oynamak istemem. Bekar, 30 yaş civarı ve dürüst erkekler yazsın, tanışalım.

💘İsmim Serdar. 36 Yaşımdayım ve Bekarım. Samimi Bir Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba nasılsınız, Konya merkezden yazıyorum sizlere. Aslen Batmanlı’yım. Daha önce evliliğim oldu ancak çocuğum yok ve şu an bekarım. Uzun bir süre evlilik düşünmüyorum. Evlilik düşünüyorum,niyetim ciddi falan gibi sözlerle ne bir başkasını nede kendimi kandıramam. Şu an için evlilik asla düşünmüyorum. Yaşadığım mutsuz kötü günlerden sonra yeniden sonu belli olmayan bir macaraya atılmak bana biraz fazla gelir. Konya,ya geçtiğimiz yıl geldim. Burada gelmeden önce Adana’da bir ilçede çalışıyorum. Boşandıktan sonra olduğum şehirdende uzaklaşmak istedim ve tayin isteyerek buraya geldim.

Buraya geldiğime hiç pişman değilim hatta iyiki gelmişim diyorum ama yalnız olmak, herşeyi tek başına yapmaya çalışmak kolay olmuyor tabi. Maddi destek zaten istemiyorum öyle birşeye gerek dahi yok ama manevi olarak desteğe ihtiyacım olduğunu bazen çok daha derinden hissediyorum. Güzel bir çocukluk ve gençliğim olmadı. Zorluklar içerisinde okumaya çalıştım. Okuyup memur oldum ve görev hayatımın ilk günlerinde çok mutluydum. Ailemde çok sevinmişti. Sonra mutsuz bir evlilik yaptım.

Ne kadar büyük bit yanlış yaptığımı anladım ama herşey için çok geç kalmıştım. Ne olursa olsun sevgiyi ve aşkı aramaktan hiç vazgeçmek istemiyorum. Sevgisiz aşksız bir hayat ot gibi yaşamak gibi birşey benim için. Evlilik düşünmem için uzun süreli bir arkadaşlık yaşamış olmam ve o kadını herşeyi ile tanımam gerek. Daha önceki evliliğimde bu hatayı yaptım ve birazda aceleye getirdim. Arkadaşlık kurmak ve samimi sıcak bir ilişki yaşamak isteyen 30 yaşlarında bir bayan varsa tanışmak isterim. Konya veya yakın şehirlerden olabilir ama uzak şehirler istemiyorm. Çünkü sanal bir aşk yaşamak değil niyetim.

💘Selam, İsmim Gül. 56 Yaşımdayım. İzmir’de Yaşıyorum. Yalnızım ve Olgun Arkadaş Arıyorum.💘

Selamlar. Adım Gül. İzmir’de yaşıyorum. Eşimi kaybetmeden önce en son görev yeri burasıydı. Emekli olunca buraya yerleşme kararı çünkü burayı ikimizde çok sevmiştik. Eşimi kaybettikten sonra nerede yaşadığımın çok fazla anlamı kalmadı çünkü sevdiklerim yanımda olmayınca heryer bana aynı geliyor. 2 oğlum ve birde kızım var. Güzel birbirini seven ve saygı duyan güzel bir ailemiz var. 2 erkek çocuğum evliler ve kendi işleride çalışıyorlar. Kızım bekar ve benimle beraber kalıyor. Burada üniversite okuyor. Kaybettiğim eşime olan sevgim ve çocuklarım için bu zamana kadar hayatıma bir erkek almadım.

Eski eşimin hatırasına zarar vermek istemiyorum. Bu yüzden yeniden bir evlilik yapmayı düşünmüyorum. Ama insan aşk yaşayabileceği samimi bir arkadaşlığada ekmek gibi su gibi ihtiyaç duyuyor. Çocuklarımla sorun yaşamak istemem bu yüzdende evlilik istemiyorum. Sohbet edip güzel vakit geçireceğim samimi ve dürüst bir beyle tanışabilirsem çok mutlu olurum. Sevdiğim insanlarla beraber olmayı, onlarla vakit geçirmeyi ve sohbet etmeyi çok severim. Çok hoş sohbet bir kadınım. Ama işte insanın kalbine işleyen duygular olmayınca hayat çok gri ve anlamsız geliyor.

Aslında spor yapmayı çok severim ama son yıllarda kendimi biraz yorgun hissediyorum ve artık spor yapmıyorum. Sosyal faaliyetleri olan erkeklerden hoşlanırım. Hayatı her yönü ile yaşamak gerek ve hayat sadece keyifli vakit geçirmek demek değil. Başka insanlara hatta hayvanlara ve doğaya faydası olacak birşeylerde yapmak gerek. Ben şahsen bu şekilde bir hayat yaşıyorum ve eğer karşılıklı birşeyler paylaşacaksak karşımdaki kişininde benim gibi olmasını beklerim. Elbette keyif alacağımız şeyler yapabiliriz,gezeriz eğleniriz ama hayatı daha anlamlı kılacak şeyleride ihmal etmemek gerek. Olgun beyler yazsın,bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*