Bayan Arkadaş Cep Numaraları

Türkiye’nin en güvenilir sohbet ve eğlence platformu sanalkeyfi.com’a hoşgeldiniz. Sitemizin tüm hizmetleri ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.!

Bayanların cep telefonu numaraları, Dul bayanların whatsapp sohbet grupları, Bayanlarla telefon arkadaşlığı, Türbanlı bayanların cep telefon numaraları, Zengin ve dul bayanlarla whatsappta sohbet, Suriyeli bayanların cep numaraları, Olgun bayanlarla telefonda seviyeli sohbet, Cep numarasını paylaşan genç kızlar, Evlenmek isteyen bayanların cep numaraları..

Sanal ortamda bir bayanla sohbet ederken özelliklede yeni tanıştığınız bir kadınsa mutlaka numarasını almak istersiniz. Bunu belki ona açıkça söyleyemezsiniz bazen ama aklınızın bir kenarında numarasını almak hep vardır. Çünkü ancak bu şekilde tekrar konuşma fırsatı bulabilir ve ancak bu şekilde ilişkinizi geliştirme ve ileriye yaşıma şansı bulabilirsiniz. Ancak bayanlar cep numaraları konusunda biraz  hassas davranırlar çünkü sadece güvendikleri erkeklere numaralarını vermek isterler. Bu sayfamızda cep numarasını vermek isteyen bayanların arkadaşlık ilanlarını bulabilirsiniz.

Numarasını Paylaşmak İsteyen Olgun ve Dul Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Adana, Ankara ,İstanbul ve Izmir gibi büyük şehirler dışında ülkenin her yerinden bloğumuza katılan ve cep telefonu numarasını paylaşmak isteyen olgun ve  yalnız bayanlarla arkadaşlık kurarak sizde yalnızlığınıza son verebilirsiniz. Olgun kadınlar genç kızlara göre daha az korumacı davranırlar. Çünkü erkekler konusunda daha tecrübelidirler ve kime ne kadar güvenebileceklerini çok daha iyi bilirler. Arada güven olduktan sonrada numarasını paylaşmakta bir sakınca görmezler.

💘Selam Adım Banu. Güvenebileceğim Biriyle Telefonda Sohbet Etmek İstiyorum.💘

Selam arkadaşlar Banu ben İstanbul Sultangazi’den yazıyorum. Dul ve yanlız bir kadınım. Bir oğlum ve bir kızım var ama her ikiside üniversite okuyor. Bu yüzden yalnız kaldım. Çocuklarım benim için çok değerli. Bu yüzden onlar üzülmesin yada sorun yaşamasın diye bunca yıl yeniden evlenmedim. Bir erkeğe maddi manevi çok ihtiyaç duyduğum zamanlar oldu elbette ama yinede çocuklarımı düşününce her seferinde geri adım attım. Artık yeterince büyüdüler ve evden ayrıldılar. Bundan sonra onlarında hayat mücadelesi başlıyor. Erkeklere zor güvenen bir kadınım.

İnsanlara güvenmeyi ve samimi dostluklar kurmayı severim aslında ama televizyonda hergün kadın cinayetleri yada sanal ortamda başlayan ve felaketle sonuçlanan aşklar ve ilişkiler görüyoruz. Böyle oluncada ister istemez biraz kendimizi korumak adına tereddüt ettiğimiz yerler oluyor. Erkekler güven konusunda kadınlar kadar sorun yaşamıyor ama bizim sorun yaşıyor olmamız ve korumacı davranmamız gayet normal. Uzun zamandır bir erkekle ilişkim olmadı. Artık bende yeniden heyecan duymak istiyorum ama öyle bugün tanıştım yarın buluşuyoruz olmaz. O kadar hızlı gidemem.

Kabul ediyorm çok istiyorum güzel bir ilişki kurmayı ama çok aceleci davranıp hata yapmak istemem. Sadece İstanbul’da yaşayan olgun dürüst aşka dostluğa önem veren birini tanımak isterim. Burada numaramı paylaşmak isterdim ama paylaşınca neler olacağını tahmin edersiniz ve bu konuda bana hak verirsiniz. Bu yüzden sizin bana numaranızı yazmanız galiba daha doğru olur. Eğer bana karşı dürüst olursanız arkadaş dost ve sırdaş olabiliriz. Ama dürüst davranmadığınızı anlarsam hiçbirşey olamayız. Bunu iyi düşünün ve kararınızı ona göre verin.

💘Selam Suna Ben. Antalya’dan Olgun Karizmatik Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba Antalya’dan yazıyorum. İsmim Suna. 28 yaşımdayım. Spor yapmayı severim. Evde yada evimin bahçesinde spor yapma imkanım var ama ben doğa ile iç içe yaşamayı ve farklı yerlerde spor yapmayı seviyorum. Bu sıralar tırmanmaya merak sardım ve yüksek tepelere tırmanmak için eğitim alıyorum. Hergün düzenli spor yaparım ve bu yüzden atletik sporcu erkekleri seviyorum. Bir işte çalışmıyorum çünkü maddi olarak rahatım. Çalışmayıda fazla sevdiğim söylenemez. Hayatımı yaşıyorum şimdilik. Gençliğimi üstelik ihtiyacımda yokken çalışarak geçirmek istemem.

Esmer minyon ve biraz zayıf bir kızım. Çevremde arkadaşlık kurabileceğim erkekler var ama benim hayalimdeki gibi birini bulamıyorum. Olgun ve karizmatik bir erkeğin hayalini kuruyorum ama karşıma hep ergen tipler çıkıyor. Onlardanda ben hoşlanmıyorum. Ruhuma hitap etmiyorlar.  Olgun bir erkeğin yanında kendimi daha iyi ve çekici hissediyorum. Ergen veya gençler bana kadın olduğumu hiseettiremiyor. Olgun bir erkekle vakit geçirirken kadınlığımın farkına varıyorum. Bu yüzden sanal ortamda şansımı denemek istedim. Hem sanaldan tanışmalar daha eğlenceli ve heyecanlı oluyor.

Riskleride oluyor tabi ama güven oluşana kadar en azından telefonda konuşuruz, whatsappta sohbet ederiz falan. Bir şekilde birbirimizi daha iyi tanırız. Sonra ancak buluşma falan olabilir. Denize aşık bir kadınım. Spor benim hayatımın her aşamasında olan birşey. Deniz kenarına inerim sabahları bazen ve orada koşu yaparım. Benim için çok eğlenceli ve keyif veren birşey bu. Daha kolay iletişim kurmak için telefon vermek isterdim ama bu konuda biraz çekiniyorum. Kafama göre biriyle tanışabilirsem vermeyi düşünüyorum. Kimin yazacağını bilmeden rasgele numara yazmam sanırım beni biraz alelade bir kadın yapar sizin gözünüzde. Birazda bu yüzden tereddüt ediyorum. Tanışmak isteyen olgun beyler numara bıraksın.

💘Diyarbakırlı’yım ve 42 Yaşım. Olgun Bir Erkekle Telefonda Sohbet Etmek İstiyorum.💘

Selamlar Berivan ben. Diyarbakır merkezdeyim. Burası benim ilk sanal deneyimim. Dul bir kadınım. 17 yaşımda bir evlilik yaptım. Çocuğum olmadı ama. Çok uzun sürmedi evliliğim. Bir akrabamızla evlenmek zorunda kaldım. Yaşadığım çevre bana tercih hakkı sunmadı. Bizim ailede 17 yaşındaki bir kıza evlenmek istiyormusun diye sormayı kimse akıl etmedi malesef. Evlendikten sonrada boşanmak kolay olmadı. Çünkü ben boşanmak istediğimi söyleseydim eminim ki bunu gurur meselesi yapacaktı ve boşamak istemeyecekti. Bu yüzden ben hiçbir zaman boşanalım demedim ama beni boşaması içinde ne gerekiyorsa yaptım.

Son birkaç yılda eski eşime kadınlık yapmadım. Zaten içimdende gelmiyordu. O da zamanla benden soğudu ve boşanmayı kendi istedi. Buda benim işime geldi tabi. Ailemlede bazı sorunlar yaşadım boşanınca ama hiçbirşey umrumda değil. Kim ne derse desin ben hayalimdeki hayatı yaşamak istiyorum. Başkalarının inançlarına, düşüncelerine ve kafasındaki dünyada yaşamak istemiyorum. Özgür ruhlu bir kadınım ama o özgürlüğü hiçbir zaman yaşayamadım. Ama ne olursa olsun içimdeki yaşama sevincini ve tutkusunu hep canlı tutmaya çalıştım.

Bunu başardımda ancak şimdi özgür bir kadın olsamda yine özgürce yaşayacağım bir aşkla tanışamadım. Bu yaşıma geldim hala kalbimi titrecek bir aşk bulamadım. Bende çözümü internet ortamında bulmak istedim bu şimdi burada karşınızdayım. Benim için riskli olsada o riske katlanıp resmimi koydum. Yaşamak istediğim arzular korkularımı bastırdı. Bu yüzden bu riski almak zorunda kaldım. Efendi ve olgun biriyle tanışmaya ihtiyacım var. Ne olduğu belirsiz kötü alışkanlıkları olanlarla işim olmaz. Düzgün biriyle karşılaşırsam numaramı verebilirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*