Bayan Arkadaş Denizli

Denizli’den kendini yalnız hisseden ve arkadaş arayan erkekler ve bayanlar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Denizli bayan arkadaş siteleri, Tavas dul bayanların arkadaşlık ilanları ve fotoğrafları, Acıpayam erkek arkadaş arayan olgun ve türbanlı bayanların facebook hesapları, Balkan arkadaş olmak için asker arayan genç ve güzel kızlarla tanışma, Pamukkale 60 yaş üstü zengin bayanların arkadaşlık ilanları, Buldan zengin erkek arkadaş arayan kızların whatsapp numaraları, Bozkurt 2021 yılı kendine arkadaş ve dost arayan yalnız bayanlarla tanışma ve sohbet..

Hepimizin sosyal yaşam içerisinde zaman zaman aşk yaşamak isteriz. Bu gayet doğal ve insani bir arzudur. Bazı hisler duygular vardır ki onlara karşı koyamayız. Mantığımızın bile bazen önüne geçebilir bu hisler. Elbette bütün ilişkilerde amaç evlenmek değildir. Bazen evlenmek için birini ararız, bazende evliliği hiç düşünmeden, yarın ne olacak diye düşünmeden sadece o günü ve o gün için hissettiğimiz arzuların peşinden gider ve güzel vakit geçirmek için arkadaşlık kurmak isteriz. Bu amaçla burada bulunuyorsanız bu sayfamızda Denizli’den aramıza katılan ve arkadaşlık arayanların ilanlarını bulacaksınız.

💘Selam, Denizli’den Nursel Ben.48 Yaşım. Güvenilir Sırdaş Arıyorum.💘

Denizli merkezden yazıyorum ve ismim Nursel. Dul ve 2 çocuklu bir kadınım. Kuaförlük yapıyorum, iş yeri kendime ait. Bakımlı bir kadın olmaya çalışıyorum. Birazda kuaför olarak bakımsız olmak biraz abes bir durum olurdu zaten. Aslında süslenmeyi falan çok sevmiyorum. Çünkü ne yalan söyleyim ne kadar süslenip kendime baksamda, kendime bakınca bir erkeğin aklını başından alacak güzelliği göremiyorum. Bunun özgüvenle alakası yok. Biraz gerçekçi olmak gerek. Birazda yaş ilerleyince haliyle erkeklerin dikkatini daha az çekiyoruz galiba. Onlarda haklı bir yerde.

Erkek olsam bende genç ve güzel bir kadının hayalini kurar ve öyle birinin sevgilim olmasını isterdim. Ama güzel değiliz yaşımızda ilerledi diye hayallarimi yaşamaktan vazgeçecek değilim. Elbette birgün karşıma birisi çıkacak beni mutlu edecek, buna inanıyorum. Sarışın bir kadınım ama orjinal sarışın değil. Bir kızım üniversitede okuduğu için bizden ayrı yaşıyor ama oğlum benimle beraber. O da kuaför dükkanında annesine yardımcı oluyor, bir yandan da meslek öğreniyor. Olur ya ileride okuyup daha iyi bir meslek sahibi olamazsa en azından kendi işini yapabilir.

Uzun zamandır beni heyecanlandıran bir erkek karşıma çıkmadı. Çıktıysada iş ve hayatın yoğunluğu içinde farkına varmadım galiba. Geçmişte zaten mutluluğu doyasıya yaşamış birisi olmadım. Eski eşim benden daha çok şans oyunları ve atlarla ilgilenirdi. Evlimiydim bekarmıydım belli değildi. Geceleri çok geç saatte gelirdi ve gelincede uyurdu. Böyle bir evliliği hangi kadın arzu eder, hangi kadın mutlu olabilir ki. Her derdimi anlatabileceğim ve acaba bana bir yanlışı olur mu diye asla düşünmeyeceğim sapasağlam bir dost bir sırdaş ve aşk arıyorum. Denizli merkezde olanlar yazsın.

💘Selam, Erdal İsmim. Denizli’den Bayan Arkadaşlarla Tanışmak İstiyorum.💘

Selam Erdal ben Denizli merkezdeyim.32 yaşımdayım ve bekarım. Daha önce evlenmedim ve hatta bir süre daha düşünmüyorum. Burada samimi arkadaşlıklar kurmak için bulunuyorum. İllaki aşk yaşayacağız diye bir durum yok. Her türlü arkadaşlık dostluk bana uyar. Çok arkadaşım olmasını severim aslında ama bu arkadaşlıklar sanal olursa daha mutlu oluyorum. Çünkü reel hayatımdakiler hep bir şekilde bana zarar vermiştir. Bana zarar vereni hayatımda tutmam. Sanalda başlayan dostluklar çok daha iyi ve samimi oluyor bence.Hem daha farklı bir heyacan ve havası oluyor.

Ben biraz kendimi tanıtim sizlere. Doğayı ve doğada zaman geçirmeyi severim. Silahli veya silahsız avlanmaya çıkıyorum bazen. Bu bana o kadar iyi geliyor ki anlatamam. Tüm stresimi atıyorum bu şekilde. Bu arada benim arkadaş çevrem hep erkek. Sevgilim yok ama normal bayan arkadaşımda yok. Artık bu sadece etkeklerden oluşan arkadaş ortamından kurtulup biraz daha sosyal bir hayat yaşamak istiyorum. Tabi mutlaka aşık olmak isterim ama her tanıştığımız kişiye aşık olamayız tabiki. Aşk olmazsa dahi normal arkadaşlık kurmak isterim. Dostluğa önem veren vefalı ve fedakar biriyim.

Dostluklarda fedakarlık önemlidir benim için. Karşılıksız ve menfaatsiz ilişkilerden yanayım. Koç burcuyum galiba bu yüzden biraz duygusalım. Duygusalım demek benim için çok doğru olmadı belki ama insanların duygularına önem veriyorum. Çevremden hiç kimsenin üzülmesini istemem. Bu yüzden kimin bir derdi olsa elimden geleni yaparım. Bu tavrımın bazen zararını gördüğüm olmuştur ama olsun ben yinede dostlarımdan memnunum. Açık konuşmam gerekirse aşık olmak birine tutulmak istiyorum. Sonu nereye gider bilmiyorum hiç hesapsız aşık olmak ve çılgınca şeyler yapmak istiyorum sevgilimle. Denizli’den arkadaş arayan bayanlar varsa tanışalım.

💘Selam,Adım Firuze.49 Yaşımdayım. Denizli’den Olgun ve Güvenilir Arakadaş Arıyorum.💘

Merhaba Denizli Tavas ilçesinde yaşıyorum. 51 yaşımdayım ve hiç evlenmedim. Bu yaşımdan sonrada sanırım evlilik yapmamın hiçbir anlamı yok. Benim hayat serüvenim üniversite okurken aşık olduğum biriyle başladı. Aslında çok iyi biriydi. Bana hiçbir zaman aşık olmadı biliyorum ama onunla bir süre iyi bir arkadaşlığımız oldu. Sonra baktım olmuyor onun yakın bir arkadaşı ile çıkmaya başladım. Benim yaptığım en büyük hata buydu. Zaten böyle birşey yaparak onunla birgün beraber olma şansım varsa bile onuda öldürmüş oldum.

Bir ara onunla sevgili dahi olduk ama biliyorum ki o bana hiçbir zaman aşık olmadı. Onun aşık olduğu kişiyi tanıyordum çünkü. Bizim onunla öyle ne olduğu belli olmayan bir ilişkimiz oldu ve sonunda onunla tamamen koptuk. Ondan koptuktan sonra onun aşk acısını bastırmak için başka erkeklerle ilişki yaşadım. Yaşadığım her ilişki beni ondan biraz daha uzaklaştırmış olsada bendende birşeyler götürdü ve yıllarım böyle geçti gitti.Ne yaşayamadığım aşktan birşey anladım  ne de yaşayamadığım aşktan. Hayattan bile çok birşey anlamadan geçip gitti.

Artık bundan sonra ancak hataların  pişmanlığı ile yaşamak düşüyor bana. Herkesle iyi geçinebilirim aslında. Uyumlu biriyimdir. Biraz çevresi tarafından fazla suistimal edilen birisiyim ama sevdiklerime fazla kıyamıyorum. Aslında bu hiç iyi birşey değil ve kendi adıma yanlış birşey yaptığımı biliyorum. İnsanlar zayıf bir tarafınızı görünce ordan vurmaya başlıyorlar. Artık hayatımda evlilik olur mu bilmiyorum ama arkadaş olarak dahi uzun süreli bir ilişki istiyorum. Hayatıma son girecek erkeği arıyorum. Bir dahada böyle bir arayışa girmek istemiyorum. Denizli ve ilçelerinden samimi aşk yaşayacağım birini arıyorum.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*