Bayan Arkadaş Diyarbakır

Diyarbakır’dan arkadaş arayan erkekler ve bayanlar için sanalkeyfi.com’un oluşturmuş olduğu sohbet ve eğlence bloğumuza hoşgeldiniz.!

Diyarbakır bayan arkadaş ilanları, Bağlar olgun ve zengin bayanlarla arkadaşlık ve sohbet, Bismil dul bayanların arkadaşlık ilanları ve fotoğrafları, Silvan kamuda çalışan erkeklerle arkadaşlık etmek isteyen bayanların whatsapp numaraları, Sur 60 yaş üstü bayanlarla tanışma ve sohbet, Lice üniversiteli kızların arkadaşlık ilanları ve sosyal medya hesapları, Hani türbanlı bayanlarla arkadaşlık etnek isteyen olgun erkekler..

Doğu bölgemizin en büyük ve en gelişmiş aynı zamanda tarihi kimliği ilede en özel şehirlerden olan Diyarbakır ilimizde yaşıyor ve yalnız olmak istemiyor, aşk arkadaşlık yada heyecan verici bir ilişki kurmak istiyorsanız bu bloğumuza katılarak veya ilan vererek sizin gibi yalnızlıktan kurtulmak ve arkadaşlık arayan kişilerle tanışabilirsiniz. Hayat arkadaş ve dostlarınızla beraber olduğunuz sürece yaşanabilir bir hayat olabilir. Yalnızlık sizi yaşamın ahenginden uzaklaştırır ve bu yüzden hiç kimse yalnız bir hayat yaşamak istemez. Yalnızlığınıza son verecek gerçek dostluklar için sizde ücretsiz ilan verebilirsiniz.

💘Adım Filiz,58 Yaşımdayım. Diyarbakır Merkezde Yaşayan Olgun Beyler Yazsın,Arkadaş Olalım.💘

Selam beyler. Sizlere Hollanda’dan yazıyorum. Aslen Diyarbakırlı’yım.Dul bir kadınım, çocuklarım var ama yalnız yaşıyorum. İki çocuğum var birisi Fransa’da yaşıyor, diğeri ise bana yakın ama her ikiside evli. Eski eşimi kaybettikten sonra burada Hollandalı biriyle ikinci evliliği yaptım ama,bu ikinci evlilik çok kısa sürdü. Aynı işte çalışıyorduk ve iş yerinde gayet iyi anlaşıyordum. Bir süre flört ettikten sonra evlenme kararı aldık. Zaten evlenmeden öncere beraber aynı evde yaşıyorduk. Ne olduysa resmi olarak evlendikten sonra oldu ve eşim bir anda çok değişti.

O kibar erkek gitti yerine çok anlayışsız ve saygısız birisi geldi. Artık onu tanıyamıyordum ve daha fazla katlanmayada hiç niyetim yoktu. Bu yaştan sonra kimsenin kahrını çekemem. Bu yüzden sadece bana iyi gelen ve sevdiğim kişilerle beraber vakit geçiriyorum. Canımı sıkan bana sorun çıkaran kişileri gözünün yaşına bakmam atarım hayatımdan. Diyarbakır’a geldiğim zamanlar çok sıkıcı geçiyor. Bu yüzden oraya gelmeyi hiç istemiyorum ama gelmeyede mecburum. Orada hiç arkadaşım yok malesef. Bu yüzden çok bunaltıcı geçiyor orda zaman.

Hatta hiç geçmiyor,neredeyse zaman duruyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan eğlenceli yaşamayı seven benim gibi bir kadın için zor bir durum bu. Sarışın, olgun hafif dolgun bir kadınım. Makyaj yapmaya ve çekici görünmeye  bayılırım. Her kadın gibi ilgi çekmeyi severim ama sanırım benimki diğer kadınlara göre biraz daga fazla. Çünkü benimle ilgilenen birisi olmayınca kendimi eksik huzursuz hissediyorum. Bu boşluğu kaldıramam ve yalnız olmaya alışmak istemiyorum. Bu yüzdende Diyarbakır merkezden samimi güvenilir arkadaş arıyorum.

💘İsmim Abdullah,32 Yaşımdayım. Türbanlı Evliliğe Yönelik Türbanlı Arkadaş Arıyorum.💘

Selam ben Abdullah, Diyarbakır merkezde esnaflık yapıyorum. Dini ve milli değerlerine bağlı muhazakar biriyim. Biraz detaycı birisi olduğum için bu zamana kadar evlilik yapmak ve yuva kurmak kısmet olmadı. Maddi durumum iyi, bir aile kurabilirsem rahat ettirecek imkana sahibim. Evlilik amaçlı tanışmak bana biraz abartılı ve saçma geldiği için öncelikle arkadaşlık kurmak ve daha yakından tanımak isterim. Bu yüzden evlilik benim için ikinci planda şimdilik. Kültürüme inançlarıma uygun biriyle tanışabilirsem sonraki aşamada kesinlikle evlilik düşünebilirim.

Burada bulunma amacım gönül eğlendirmek değil. Gönül bu illaki güzel vakit geçirmek ve heyecan duymak ister ama ben bunu evleneceğim kişiyle yaşamak ve yaşatmak isterim. Bu yüzdende bu zamana kadar hiçbir bayanla arkadaşlığım olmadı. Evlenmeyi düşünmeyeceğim biriyle arkadaşlık kurmam prensiplerime aykırı. Ayrıca yanımda olmak isteyen bayanında benim gibi daha önce gönül ilişkisi olmamış birisi olmasını istiyorum. Benim için ilk olan birinin bende ilki olmak isterim. Yaşayacağım herşeyi ilk defa yaşayacağım için kadınında herşeyin ilkini benimle yaşamasını isterim.

İnançlarına, geleneklerine ve kültürüne bağlı biriyim ama bu kendimi dünyaya kapattım anlamına gelmesin. Benimde yaşamak için hayalini kurduğu güzel ve heyecan veren şeyler elbette var. Ama ben herşey özel olsun, özel olan kişiyle yaşamak istiyorum  bütün bunları. Çevremde bulamadığım içinde bu yolu seçtim. Hesap verip korkacağım kimse yok,bu yüzden fotoğraf paylaşıyorum. Yaş olarak 30 yaş altında, türbanlı ve güzel bir hanımefendi varsa öncesinde samimi bir arkadaşlık sonra ise evlilik düşünüyorum.

💘Diyarbakır’dan Sultan Ben. Olgun ve Zengin Arkadaş Arıyorum. Ciddi ve Güvenilir Olsun.💘

Merhabalar, nasılsınız. Sultan ben Diyarbakır’dan. İsmimi annem koymuş. Hem ismimi hem annemi çok seviyorum. Zaten 3 kişilik küçük bir aileyiz. Aslında 4 ama babamı aileden saymıyorum. Küçük bir kardeşim var. Üçümüz birbirimize sıkısıkıya sarıldık ve mutlu olmaya çalışıyoruz. Mutluluk eğer bir misafirse, o misafir bizim kapımızı hiç çalmıyor. Hep zorlamayla birşeyler yapmaya,birşeyler başarmaya çalışıyoruz. Erkek kardeşim lisede okuyor. Ben okuyamadım ama onun okumasını çok istiyorum. Evlenmeyi düşünmüyorum hiçbir zaman. İleride birgün fikrim değişir mi bilmiyorum ama evlilik bana çok uzak.

Hayatı her yönü ile dolu dolu yaşamak istiyorum. Bu istek bende her zaman var. Çünkü arzulu bir kadınım. Evlenmeyi düşünmediğim için kafama göre yaşamayı seviyorum. Hatta bazen saçma sapan şeyler yapmak mutlu ediyor beni. Çekici birisi olduğuma inanıyorum. Olgun karizmatik ve zengin erkeklerle vakit geçirmek hoşuma gider. Kendimi güçlü ve özel hissettirecek güçlü erkeklerle arkadaşlık kurmak isterim. Ergen yada kendini yeterince geliştirememiş, maddi manevi başkalarına bağımlı olan yada yeterince güçlü olmayan erkekler ilgimi çekmez.

Kendimden hep yaş olarak çok olgun erkeklerden hoşlandım. Belkide hayatımda babamın boşalttığı yeri olgun erkeklerle doldurmak istemiş olabilirim. Bu tabi bilinç altında olabilecek bir duygu aslında. Bilerek mantıklı bir şekilde yaptığım bir tercih değil. Tamamen içgüdüsel davranıyorum. Aşk söz konusu olunca hislerimin peşinden giderim. Kendimi o heyecana kaptırırım. Mantığıma sığdırmaya çalışıp olayın büyüsünü bozmaya çalışmam. Diyarbakır’da yaşayan olgun güvenilir erkekler yazsın, tanışalım.

Anahtar Kelimeler:

Diyarbakır Dul Bayan Arkadaş,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*