Bayan Arkadaş Doğum Günü Hediyesi

Kiz arkadaşınıza doğum gününde alabileceğiniz en güzel doğum günü hediyeleri, Doğum gününde alabileceğiniz hediyeler hakkında fikir almak isteyenler, Sevgilim zor beğenir hediye olarak ne almalıyım diye düşünenler, Aşk hayatınızda hediyenin önemi, Kız arkadaşınızı en çok mutlu edecek hediyeler, Hediye almak konusunda kararsız olanlar..

Hediye karşımızdaki kişiye verdiğimiz değerin bir göstergesidir. Onun mutluluğunu önemsediğimiz ona değer verdiğimizi hediyelerle ifade edebiliriz. Hediyelerin maddi değeri be olursa olsun asla manevi değerini geçemez. Özellikle kadınlar doğum günü gibi özel günler konusunda erkeğe göre daha hassas davranırlar. Bu yüzden siz siz olun asla kız arkadaşınızın doğum gününü ihmal etmeyin. Aksi durumda hiç istemeyeceğiniz ağır bedeller ödemek zorunda kalabilirsiniz. Sevgiliniz size güvenip maddi menevi herşeyi ile sizin yanınızda duruyorsa sizin bu tür özel günleri unutma yada önemsememek gibi bir lüksünüz olamaz.

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Hediyeleri

Arkadaşlar insanın kendisini yansıtan uyumunu yakalayan adeta kişinin ruh aynasıdır.Doğru arkadaş her insanın ihtiyacı olan her zaman yanında görmek isteyeceği her duyguyu paylaşmak istediği , güzel anılar biriktirmenin hazzını yaşayacağı her karanlığında ona yıldız gibi parlayandır.Zaman su gibi akıp geçerken bu sımsıkı dostunun yeni yaşına adım atarken onun için almak isteyeceğin hediye kafanın içinde dönüp dururken karar vermek gerçekten çok zordur.Acaba çok kıymetli ,pahalı değeri paha bicilemiyecek şık ve göz kamaştıran bir kolye.

Bu kadar pahalı ve güzel bir hediyeyi kim beğenmez.Ona bu kadar değerli olduğunu bu şekilde göstermek ona en iyi hediyenin bu olduğuna kendini ve onu inandırmak.Gerçek dostun olduğuna ve kıymetinin bu denli onun için önemli olduğuna hediyelerini en güzelini verdiğinde onun vereceği muhteşem tepki tabiki göz ardı edilemez.Bu konuda aslında en önemli soru şudur arkadaşını gerçekten çok iyi tanıyor musun?Belkide bu denli pahalı hediyeyi beğenmeyecek yada senin ona bu hediyeyi almak için kendini çok yorduğunu ve aylarca bu hediye için zor biriktirdiğin bu parayla bu kadar pahalı bir şey almak onu daha çok üzecek ki burda dostluğun maddiyat olmadığını daha iyi görür insan.

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Daha mütevazı daha sade ama yıllarca kullanacağı bir hediye mesela bir çanta pahalı veya marka değil ama hep kullanacağı ve kullandıkça seni hatırlayacağı gösterişsiz bı hediye.Ya da hep güzel anılarınızı yaşadığınız her yeni olayı yazması için güzel bir günlük ve kalem aslında basit bir hediye gibi ama anlamı ikiniz içinde çok önemlidir.Yıllar sonra açtığınızda o anılarınızı hatırlayıp tebessüm etmek belkide çocuklarınıza anlatıp onlarında yıllarca sürmesini sağlayacağınız dostluklar kurmasını sağlar.Yada arkadaşınızın uzun süredir vitrinde baktığı ama alamadığı o inci taneli küpeler belki çok pahalı değildir ama onun için öncelikleri ondan önce başka şeyler olabilir .

Sizin bu hediyeyi aldığınızda gülen gözlerinin içi her şeyi anlatır belkide çünkü o küpelerin arkaşınızın o güzel saçları altında sallanışı ona daha çok yakıştığını söylemeniz gerçek dostluğun sadece bu iki güzel kelimeyi bu denli özenle söylemek ve onu kırmadan bı güzel hediyeyi ona vermek sizin imrenilerek bakılacak kardeşlik gibi muhteşem ötesi bir arkadaşlığımız olmasına vesiledir.Peki ya hediye sadece maddiyat mıdır? Ona kendi el emeğinizle ördüğünüz bir hırka içinde onun en sevdiği pembe ve beyaz renklerin hakim olduğu küçük papatya desenlerinin hakim olduğu ve onu soğuk kış günlerinde üşümesin diye verdiğiniz emek ki bu hediye onu ne kadar iyi tanıdığınızı ,kışın bu sevdiği papatya desenli sevdiği renklerle yapılmış hırka üşümesin diye onu düşünmeniz sadece aslında o günün anlam ve önemini değil her zaman sizin için önemli olduğunu daha iyi anlatır.

Belkide sizin el lezzetini sevdiğini bildiğiniz için ona en sevdiği çikolatalı pastayı yapmak üfledigi o mumlarda yaptığın bu lezzetli pastada hiç unutmayacağı yeni yaşına girerken gerçek dostunun hep yanında olmasını tuttuğu dilekte bir kez daha kendine hatırlattığı bu harika günde işte yine gösterişsiz ama kıymetli bir hediye daha.Belkide resim yeteneğinizi konuşturup onun güzel gülüşünü,gerçekten çizimle yapılmış gibi kaşlarını, omuzlarına dökülen kıvırcık kendisinin çok sevmediği bu yüzden sürekli size ördürdüğü saçlarının olduğu adeta tablo gibi olduğunu anlatan bir resmini çizmeniz.

Etkileyici Doğum Günü Surprizleri

Kendisinin gerçekten çok güzel olduğunu anlatan birde küçük not bu belkide onu daha duygusallaştırsada yine onu ne kadar iyi tanığınızı ve kendisiyle barışık olması gerektiğini yine kibar ve nazikçe anlatmaktır.Belkide çalmayı bilmediği ama istediği o enstrümanı ona almak ve onun ne kadar yetenekli olduğunu söyleyip onu bu inanılmaz hevesini gerçekleştirmek için teşvik etmek,belki oda sizin bir şeyler yapabileceğiniz ve kendisinin yanında sizinle birlikte bir şeyler başarabileceğinize inandırıp yine birlikte bir aktivitenin içinde beraber yeni anılar biriktirmeye ve stresli hayatı birlikte yapacağınız bu aktiveyle üstümüzden atmanızı sağlar.

Yada uzun süredir aradığı ama bulamadığı bir kuponu bulup koleksiyonun eksik kalan parçasını tamamlayan zarif düşünülmüş bir hediye.Maddi veya manevi almak istersen birçok hediye var imkanın neye yeterse veya arkadaşın gerçekten neyle mutlu olursa gücünün yettiği veya yeteneklerini kullandığın bir hediye farketmez.Önemli olan onun bu yeni yaşına girerken onu unutmadığı ve her zaman birlikte paylaşacağınız anılar yaşamaktır. Belkide arkaşınız hediyeyi değilde sadece sizi yanında görmek isteyecektir ,bu yüzden çok kasmadan gerçekten onu mutlu edecek bir hediye almaktır.

Bu istediği bir başörtü ,takmayı sevdigiy bir saat veya sürekli sıkmayı sevdiği şeker kokuku parfüm farketmez onun için neyin daha kıymetli olduğunu bilmek ve ona her gün aslında gerçekten iyiki doğduğunu hatırlatacak güzel davranışlar ve sözler söylemek,sadece mutlu ve eğlenceli günlerde değil zor ve sıkıntılı günlerde de yaninda olduğunuzu hatırlatmak.En güzel hediye onu düşünmek kendinize aldınız minik bir kalemi bile onun da seveceğini düşünerek onada almaktır asıl hediye ona gerçekten değer vermektir ve bunu hissettirmektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*