Bayan Arkadaş Düzce

Eğer sosyal çevrenizde kişiliğinize ve yaşamak istediğiniz hayallerinize uygun arzu ettiğiniz gibi birini bulmakta zorlanıyor ve arkadaş bulmak için farklı ortamlarda arayış içerisine girmek istiyorsanız sanal dünya sizlere tahmin edeceğinizden çok daha geniş fırsatlar sunabilir. Arkadaş olmak istediğiniz kişinin muhtemelen sizinle aynı şehirde yaşamasını hiç değilse aynı şehirde bil ilçede yaşamasını istersiniz haklı olarak. Çünkü hepimiz daha kolay ve daha sık görüşmek için bunu isteriz. Bu yüzdende özelikle Düzce’de yaşıyor ve yakın çevreden birini tanımak ve arkadaş olmak istiyorsanız bulunduğunuz şehire ait oluşturmuş olduğumuz arkadaşlık, evlilik ve partner bulmak gibi birbirinden farklı sayfalardaki ilanları inceleyerek istediğiniz kişiye mesaj yazabilirsiniz.

💘Selam, Düzcede Yalnız Yaşıyorum.Güvenilir Ev Arkadaşı Arıyorum.💘

Merhaba ismim Dilek,29 yaşımdayım. Aslen Burdurlu’yum ve ailemden ayrı yaşıyorum. Ailemde Düzce’de aslında ama anne ve babam ben çocukken boşandılar. Bende bu yüzden her ikisinede gitmiyorum ve yalnız yaşamayı tercih ettim. Daha doğrusu onlardan biriyle aynı evde kalmak istemiyorum. Hangisinde kalsam diğeri krize giriyor. Beni sevdiklerini biliyorum ama kendi rahatlarını daha çok sevdikleride gerçek. Düzce’de özel bir hastanede labaratuvarda çalışıyorum. Atanmak için sınavlara falan giriyorum ama çalışmadan olmuyor tabiki. Atanamasam bile ben bunu çok fazla sorun etmiyorum.

İyi bir mesleğim var ve iş sorunu yaşamıyorum. Daha önce arkadaşlık yada duygusal bağ kurduğum erkekler oldu tabiki ama ilk kez aşık olduğum kişiyle aynı evi paylaşmak istedim. Bu benim için aslında çok çılgınca bir fikir ama bu çılgınlığı yapmak istediğimden eminim. Hayata birkez geldik ve onuda nasıl mutlu olacaksam o şekilde yaşamak isterim. Çok gülen birisi değilim ama aşırı somurtkan biriside değilim. Ama çoğu zaman sert bir kızarım olduğunu ve bu yüzdende insanların bana yaklaşmakta çekindiğini söylerler. Ben bunların bir kısmına katılmıyorum tabiki ama insanların bana gereksiz samimi davranmalarıda pek hoşuma gitmez.

Birine kızarsam yada herşeyden rahatsız olursam bunu hemen söylerim. Galiba çevremdekiler biraz bundan şikayetçi. Ama açıksözlü olmayınca suistimal eden çok oluyor. Kamuda çalışan memur, asker veya polis düşünüyorum. Benden yaş olarak olgun olsun ve en önemliside iyi niyetli olsun ve kalbi bozuk olmasın. Tanışır konuşuruz bir süre. Birkaç ay sonra güven oluşursa bana o güveni verebilirseniz sevgilimle aynı evi paylaşmak istiyorum. Sadece Düzce merkezden olan beyler yazsın lütfen.

💘Merhaba Burak Ben. Düzcedeyim. Olgun Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

Selam hanımlar, ismim Emre.20 yaşımdayım ve üniversite öğrencisiyim. 2.sınıf mimarlık öğrencisiyim. Maddi olarak biraz zayıfım,bu yüzdende maddi olarak destek görebileceğim, olgun ve yalnız bir bayanla arkadaşlık kurmak istiyorum. Olgun bayanlardan hoşlanıyorum. Genç kızlarla anlaşamıyorum. Zaten çok ilgimi çektikleride söylenemez. Erkek olduğunu ve cinselliğin ne olduğunu anladığım ilk günden bu hana hep olgun bayanla sevgili olmak aşk yaşamak istedim ama hep genç arkadaşlarım oldu. Bu sefer olgun ve çekici birini bulmayı umut ediyorum.

Okul dışında arkadaşlarla vakit geçirmeyi severim ama arkdaşlarımıda genelde benden hem yaş olarak hemde hayat tecrübesi olarak benden daha olgun kişilerde seçerim. Normal bir arkadaşlıkta dahi yaşıtlarımla anlaşamam ve bu yüzdende arkadaşlık kurmam. Şu an devlet yurdunda kalıyorum ama burada kalmayı sevmiyorum tabi. Ama mecburum şimdilik. Beni isteyen bana güvenen olgun ve yalnız bir bayanla tanışabilirsem ev arkadaşlığı yapmak ve birlikte yaşamak isterim.

Ailemden maddi manevi destek görmüyorum. Bu şekilde okumaya çalışmak gerçekten hiçte kolay değil. Arkadaşlar bir cafeye falan gitmek istediğinde param olmadığı için çeşitli bahaneler uyduruyorum ve bu yüzdende hiç keyifli bir öğrencilik hayatı yaşayamadım. Umarım burada şansım döner ve hayalimdeki gibi birini bulabilirim. Köyü Fenerbahçe taraftarıyım. Futbolu çok severim. Amatör olarak lisanslı futbol oynuyorum. Sarışın bayanlardan hoşlanıyorum ama bu olmazsa olmaz bir şart değil tabiki. Ama sarışın kadınlara karşı bir zaafın var. Düzce civarından olgun ve yalnız bayanları tanışmak için bekliyorum.

💘Selam,Fatoş Ben Düzce’den.38 Yaşımdayım ve Güvenebilir Karizmatik Erkek Arıyorum.💘

Selamlar arkadaşlar nasılsınız. Adım Fatoş,Düzceliyim. Malesef erken yaşta dul kalmış bir kadınım. Hayat dolu, hayalleri ve umutları olan genç bir kızım ama yaptığım o geri dönülmez hata ile hayatım bambaşka bir yere doğru gitti. Hayatta en büyük pişmanlığın buydu çünkü hayatını çok kötü etkiledi. Hatta sağlığımı bile etkiledi. Bir süre psikoljik tedavi gördüm. Ben nasıl körmüşüm nasıl görememişim diye düşünüyorum çoğu zaman ama artık geçmişimle sürekli boğuşmaktan ve sürekli pişmanlık içerisinde yaşamaktan bıktığım için yeni ve tertemiz bir sayfa açmak istiyorum hayatımda.

Allah’tan ki çocuk yapmamışım. O lanet adamdan birde çocuğun olsaydı ondan hiç kurtulamazdım. Serseri tipliydi,alkol falan alırdı ama evlenince aile sorumluluğunu alır, kendine gelir zannediyordum. Evlenince daha kötü oldu. Kâbus gibi bir evlikik hayatım oldu. Hayatta bir annem ve birde küçük kardeşim vardı. Onlarında bana sahip çıkmaya güçleri ne kadar yetebilirdi ki. Düzce’de bir sarraf yanında çalışıyorum. Uzun zamandır çalıştığım için ve iş yeri sahibide bana çok güvendiği için işim rahat ve huzurluyum. Çok büyük bir kazancım yok ama kimseye de muhtaç değilim.

Önemli olanda benim için zaten bu. Başkasına muhtaç olmadan maddi menevi özgür yaşayabilmek.  Esmer,ceylan gözlü kısa boylu biriyim. Biraz hafif kilolarım var ama yaşıma göre hem fiziki hemde ruhen çok iyiyim. Hala yaşama enerjim fazlasıyla var. Uzun zamandır kalbim boş. Artık elimi tutacak güven veren birine yeniden ihtiyaç duyuyorum. Çevremde öyle içime sinen birini bulamadım. İllaki ilgi duyanlar falan var ama benim hayalimdeki erkek profilinden çok uzaklar. Sırf sevgilim olsun diyede içimden gelmeyen birine kendimi teslim edemem. Düzceli olgun beyler kendilerini tanışırsa sevinirim. İlgimi çeken kişiye mutlaka dönüş yaparım. Hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*