Bayan Arkadaş Edinme Siteleri

Sanal ortamda arkadaşlık ilanları ve sohbet odaları içerikli yüzlerce site bulabilrisiniz. Ancak ne var ki bu sitelerin birçoğu ticari amaçla kurulduğu ve işletildiği için burada arkadaşlık kurmanız ve mutlu olmanız site açısından ikinci planda olacaktır. Bu tarz sitelerde hoşlandığınız birine yazmanız için üye olmanız ve ücret ödemeniz istenebilir. Üstelik ticari kaygılarla açılmış olan bu sitelerdeki birçok ilanın sahte profillerle oluşturulmuş olduğunuda tahmin ediyoruz. Güvenliğinizi tehlikeye düşürmediğiniz islamisayfalar.com olarak arkadaş olmak isteyenler için açmış olduğumuz bu sayfamızda dilediğiniz gibi mesajlaşabilir ve ilanlara yorumunuzu yazabilirsiniz.

❣Selam,İsmim Hazel, Burada Olgun ve Dürüst Biriyle Tanışıp Arkadaş Olmak İstiyorum.❣

Selam herkese, Hazel ben İstanbul Sarıyer’deyim. Okul öncesi eğitimi öğretmenliği yapıyorum. Mesleğimi seviyorum çünkü çocukları çok seviyorum. Zaten bu meslek çocuklar sevmeden yapılabilecek bir meslek değil. Bazen çok yorucu dayanılmaz oluyorlar. Aslen Karslı’yım. Burada ailemle beraber yaşıyorum. Doğma büyüme buralıyım ama, birkaç yılda bir gidiyoruz Kars’a, 1 hafta falan kalıp dönüyoruz. Arkadaş bulmak amacıyla buradayım. Kültürlü okumuş ve dini değerlerine önem veren biriyle tanışmak isterim. Alkol sigara gibi alışkanlıkları olan birini tanımak istemem.

Her ikisininde ne kokusuna nede varlığına tahammülüm yok. Hayatımda çoğu zaman erkeklerden uzak durdum ve  onları hayatıma sokmamak için elimden geleni yaptım. Bunun bir istisnası oldu ama. Üniversite okurken tanıştığım birine çok fena aşık olmuştum. Ben öyle aşkını falan itiraf edecek birisi değilim. Uzaktan sevdim ben onu. Öyle olmak zorundaydı çünkü. Üniversite bittikten sonra bir iş için İstanbul’a geldiğinde görüştük. Bu görüşmeden sonra tavırlarında bana karşı değişme olmuştu.

Birkaç ay sonrada benimle beraber olmak istediğini beni sevdiğini falan söylemişti ama açıkçası benim ona olan hislerimi bıraktığım yerde bulamadım. Ona karşı sadece normal bir arkadaş gibi yaklaşabildim. Bunun dışında bir erkeğe karşı  duygusal bir yakınlık hissetmedim. Anlayacağınız oldukça tecrübesiz biriyim. Şu an için evlilik   aklımdan geçmiyor ama arkadaş olduğum kişiyle uzun süreli ciddi ve seviyeli bir arkadaşlık isterim. Devamında evliliğe hazır olursak ancak o zaman evlilik düşünebilirim. Uzak şehirlerden biriyle tanışmak istemem. Görüşebileceğim biri olursa daha güzel olur. Kitaplara aşık bir kadın olarak seviyeli olgun ve kültürlü biriyle tanışmak isterim.

❣Selam Jale ben Aydın’dan.35 Yaşımdayım ve Dulum. Sportif Bir Erkek Arkadaş Arıyorum.❣

Merhaba ismim Jale. Aydın merkezdeyim ve dul bir kadınım. Resimde gördüğünüz gibiyim. Güncel fotoğraf koydum. Dövmeleri severim hem erkekte hemde kadında. Bacağıma kurt dövmesi yaptırdım ama sonrada biraz tereddüt ettim. Acaba bir kadına göre biraz fazlamı sert oldu. Gerçi ben zaten sert bir kadınım. Çoğu erkekten daha sert bir mizacım var ama sevdiğim kişiye karşı kedi gibiyimdir. Milliyetçi birisi olduğum için bacağıma kurt dövmesi yaptırdım. Maço sert görünümlü ve ağır duran erkeklerden hoşlanırım. Yılışık çok gülen ve çok konuşan erkek tipi hiç bana göre değil.

Erkeğin kadınını kıskanması, koruması ve varlığı ile kadına güç vermesi gerektiğine inanıyorum. Sahiplenilmek hoşuma gider. Kendimi bu şekilde daha özel hissediyorum. Çocuğum yok ve yalnız yaşamaya çalışıyorum. Yalnızlığı severim aslında ama hayatında bir erkeğin varlığınıda hissetmek isterim. Her zaman karşımdaki kim olursa olsun açıksözlü biriyimdir. Kimseden lafımı çekmem ve doğru bildiğim neyse bedeli ne olursa olsun doğrunun yanında olurum. Menfaatçi insanları sevmiyorum. Küçük hesap peşinden koşan erkeği hiç sevmem.

Erkek cömert olmalı. Özelliklede kadınına karşı cömert olmalı. Tabi kadında erkeğe kimsenin yaşatmadığı mutluluğu yaşatmasını bilmeli. Sportif, uzun boylu ve kaba görünen erkekler çekici geliyor bana. Ayrıca fikir olarakta uyumlu  olmak isterim. Milliyetçi biriyim ve erkeğinde öyle olmasını beklerim ve sadece Aydın merkezde yaşayan beylerin mesajına karşılık verebilirim. Uzak şehirler hatta ilçelerden dahi istemiyorum. Eğer güvenirsem evim müsait ve yalnız yaşıyorum. Beraber yaşamayı düşünebilirim. Ciddi beyler yazsın.

❣Selam,Sezai Adım.44 Yaşımdan ve Adana’da Yaşıyorum. Seviyeli ve Ciddi Bayan Arkadaş Arıyorum.❣

Adana merkezden Sezai ben. Restorant işletmeciliği yapıyorum. Bir oğlum ve bir kızım var. Uzun zaman önce eski eşimden boşandım ve dul kaldım. Oğlum ve kızım artık büyüdüler ve kendi başlarına hayat mücadelesi verecek kadar güçlüler. Kızım bu zamana kadar benimle kalıyordu. Oğlum annesindeydi. Kızım okul için Ankara’ya gidince kendimi boşlukta hissettim. Onun varlığı  bana ne çok şey katıyormuş, yokluğunda anladım. Küçük yaşımdan bu yana hep çalıştım mücadele ettim. Hayatta eğer birşey kazandıysam iki evlat yetiştirdim,tek kazancım onlar.

Büyük bir işyeri sahibi olmam, evim ve arabam olması kazanç değil benim açımdan. Bunlara kıymet veren birisi değilim. Duygusal biriyim belkide bu yüzden böyle düşünüyor olabilirim. Yeniden avlenemem belki ama uzun süreli ve seviyeli bir aşk yaşamak isterim. Romantik birisi olmayı ve bir kadını mutlu etmeyi çok beceremem belki ama beni seven biriyle tanışırsam elimden geleni fazlasıyla yaparım. Belki biraz bu konuda birinin beni yönlendirmesi gerekebilir. Çünkü evlenmeden önce ve boşandıktan sonra eski eşimden başka hiçbir kadınla ilişkim olmadı.

Duygularını karşımdaki kişiye anlatmayı seven yada becerebilen birisi değilim. Bu yüzden hayatım yalnızlıkla geçti. Artık yaşım ilerliyor. Yaşlılık dönemine girmeden yeniden kalbimi heyecandan titretecek bir hanımefendi ile tanışmak istiyorum. Biraz çekingen bir kadına nasıl yaklaşılır çok beceremediğim için sanal ortamda aramak benim için daha doğru geldi. Günüm hep restorantta geçer, bu yüzdende çok sosyal birisi değilim. Benim gibi yalnızlıktan kurtulmak isteyen yaşı bana uygun 40 yaş civarı bir bayan varsa burada, tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*