Bayan Arkadaş Edinme

Aradığımız, hayal ettiğimiz herşeyi yaşayabileceğiniz bir arkadaşımız olsun isteriz. Aradığımız herşeyi onda bulmak ve arzularımızı sınırsızca yaşamak isteriz. Bu isteğimize karşılık verebilecek ve arkadaşlık kurabileceğimiz biriyle tanışamadığımız zaman hayat gerçekten çok sıkıcı olabiliyor. İstediğiniz duyguları yaşayamamak çevreniz ne kadar geniş olursa olsun size yalnızlık hissi verecektir. Bu sayfamızda tıpkı sizler gibi yalnızlıktan kurtulmak isteyen ve arkadaş arayan bay ve bayanların ilanlarını bulabilirsiniz.

💘İzmir’den Serpil Ben.61 Yaş ve Dulum,Yalnız Yaşıyorum. Genç ve Enerjik Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Merhabalar, ismim Serpil. İzmir’de yaşıyorum ve 61 yaşımdayım. Yaklaşık 10 yıldır dulum. Eşim bulunduğumuz çevrede tanınmış bir işadamıydı. Benden genç ve yakışıklı biriydi. Haliyle çevresindeki bayanların dikkatini çok çekiyordu. Eğlendiğimiz günlerde bende haliyle sarışın, çekici ve çok güzel bir kadınım ama zaman bizden güzel olan ne varsa alıyor elimizden. Yaşım ilerleyince onun genç bayanlara karşı zaafı olduğunu anlamaya başladım. Onu elimde tutabilmek için elimden geleni yaptım ama bunu bir yere kadar başarabildim. Sonra hiçbir zaman gözümle görmesemde beni birçok kez aldattığını biliyorum.

Kadınlık gururumu hiçe sayıp hevesi zamanla geçer ve bana döner diye tahmin ediyordum. Tahminim doğru bile olsa zamanla ben ondan soğumaya başladım ve kaderin cilvesine bakın ki benimde genç erkeklere karşı zaafım oluşmaya başladı. Karşı koyamadığım bir arzu vardı genç erkeklere karşı. Bu arzu içimde hala var. Genç ve dinamik özgür bir erkekle tanışmak için buraya yazıyorum. Niyeti evlilik olanlar, eğitimsiz ve bakımsız erkekler yazmasın. Maddi olarak çok rahatım  ve bu rahatlığı bana arkadaşlık edecek sırdaş olacak erkekten esirgemem.

Kim be derse desin, istedikleri kadar arkamdan dedikodu etsinler yinede ben uzun boylu bir erkeğin koluna girip ruhumu ve bedenimi tamamen aşkın heyecanına kaptırmak istiyorum. Evli bir erkekle hiçbir zaman ilişki kurmadım, kurmakta istemem. Ben aşk ve heyacan yaşamak istiyorum diye başka bir kadının mutsuzluğu üzerine kuramam mutluluğumu. Çünkü ben evliliğim döneminde yaşadım bunu. Benim mutsuz olurken, birileri bunu hiç umursamadan mutlu olmanın hesabını yaptı. Ama ben o kadar vicdansız olamam. Sadece bekar ve özgür erkekler yazsın lütfen.

💘İsmim Hilmi.54 Yaşımdayım. Dul Bir Erkeğim. Olgun Dost ve Sırdaş Arıyorum.💘

Adım Hilmi. Antalya’da yaşıyorum. Aslen Erzincanlı’yım. Küçük yaştan bu yana ticaretle uğraşırım. Çok iyi günlerimde olmuştur, asla yaşamak istemeyeceğim zor zamanlarımda olmuştur. Hayatın çilesinide sefasınıda sonuna kadar görmüş ve yaşamış biriyim. Size hayatımı ve geçmişimi biraz anlatmak istiyorum. Çünkü beni iyi tanımanızı ve ona göre değerlendirmenizi isterim. Daha önce büyük bir oto galerim vardı. Zamanla işlerim bozuldu. İşlerin kötüye gittiği o dönemde önce eşim sonra çocuklarım benden uzaklaştı. Çocuklarımı hala çok seviyorum.

Cahillik edip konforlu yaşamları bitince benden uzaklaştılar ama olsun, onlar benim çocuklarım ve her zaman iyi olmalarını isterim. Ama hiçbiri ile görüşmüyorum. Zor günleri atlatıp yeniden kendime bir düzen kurdum. Bu dönemde sadece tek amacım yeniden maddi olarak güçlü olmaya odaklandığım için kadınlara ve aşka hiç zaman ayırmadım. Duygusal bir ilişkiye girmek istemedim. Çünkü bu benim konsantremi bozabilirdi. Eskisi kadar şatafatlı bir hayatım olmasa bile şu an yinede çok güçlüyüm. Paraya ve güce asla değer vermem ama, malesef insanlar maddi olanaklarınıza göre size değer veriyorlar.

Bu tarz insanları hiç sevmiyorum ve hayatımada girmelerini istemem. Durumum iyiye gidince eski eşim çocuklarım üzerinden tekrar benimle görüşmek istedi ama ben artık bir defa kırılmıştım. Hemde çok kırıldım. Çocuklarım hergün  arar oldular. Hiç aramasalar gözümdeki değerleri çok daha büyük olurdu. Bunları anlatmamın nedeni, çıkarsız beni olduğum gibi sevecek bir kadınla tanışmak istiyorum. Tek ihtiyacım olan şey biraz sevgi, ama samimi çıkarsız bir sevgi. Benim gibi düşünen ve yaşanmamış hayallerini gerçek yapmak ve yaşamak isteyen Antalya çevresinden bir bayanla tanışabiliriz.

💘Selam,Arzu Ben Konya’dan.Yaşım 30, Olgun ve Zengin Beylerle Arkadaş Olabiliriz💘

Selam beyler. Arzu ben, ismim gibi arzulu bir kadınım. Esmer güzeli bir hatunum. Çok zor biri olduğumu kabul ediyorum. Erkeğin sınırlarını ve sabrını zorlayabilirim. Benimle geçinmek kolay değil. Bunu şımarık bir kız olduğum için bilerek yapmıyorum. Herkesin kendine göre tavırları var. Bunu büyük ölçüde değiştiremeyiz. Bir erkeğin beni değiştirmeye kendi hayalindeki kadına benzetmeye çalışmasınıda kabullenmem. Kadını olduğu gibi seven ve onu idare etmesini bilen güçlü erkeklerle anlaşabilirim. Pısırık özgüveni eksik erkekler bana göre değil. Çünkü ben bir erkeğe hakimiyet kurmak istemem.

Onunda beni yönlendirmeye çalışmasını istemem. Çalışmıyorum, evdeyim. Daha önce çalışıyordum ama bir trafik kazası geçirdim. Uzun süre evde kalmak zorunda kaldım. Tam olarak düzelmesemde artık evde kalmak zorunda değilim. Dışarı çıkabiliyorum. Gezmeyi dışarıda vakit geçirmeyi ve tek başımada olsa yürüyebilmeyi o kadar çok özlemişim ki, anlatamam bu duyguyu size. Bazen kendi kendime acaba ukala bir kadın olarak kaderin bana kestiği bir cezasıydı bu, diye düşünmeden edemiyorum. Birçok kadının aksine futbolu çok severim.

Koyu Beşiktaş taraftarıyım. Fanatik olduğum tek konu budur. Bunun dışında kendimi çok bağlı hissettiğim herhangi birşey yok. Zengin ve güçlü olgun erkeklerden hoşlanırım. Ağırbaşlı ve kaliteli yaşayan birisi olması gerek. Ne aradığını bilmeyen, her çiçekten bal almaya çalışan erkekler yazmasın. Arkadaşlarım bana sanırım zor birisi olduğum için birazda erkekleri fazla yorduğum için olsa gerek, melek yüzlü şeytan diyorlar. Biraz şaka biraz ciddi söylüyorlar tabi ama bende öyle biriyim işte. Kendine güvenen bekar ve maddi durumu iyi olan biriyle tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*