Bayan Arkadaş Edinmek İstiyorum

Arkadaş bulmak ve yalnız kalmak istememek gayet doğal istekler. Çünkü insanlar doğası gereği yalnızlığı sevmez. Bazen çevremizde yalnız kalmaktan mutlu olduğunu ve bu yüzden hayatına kimseyi almadığını söyleyen birileriyle karşılaşırız. Emin olun bu söylediklerinde asla samimi değiller. Hatta şunu da söyleyebiliriz ki, kim yalnızlıktan mutlu olduğunu söylüyorsa yalnız kalmak istemiyordur ve hiçte mutlu değildir. Sanal ortamdan arkadaş bulmak istiyorsanız, ortamın sanal olması size bazı avantajlar sunabilir ama tabi bunun bazı zorluklarıda olacaktır. Sizlere Türkiye’nin her yerinden katılarak arkadaş edinmek isteyenlerle tanışmanız için bu sayfamızı oluşturduk.

💘Selam Elif Ben Izmir’den.33 Yaşım ve Bekarım. Olgun ve Zengin Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba beyler nasılsınız. Adım Elif,İzmir Bergama’dan yazıyorum. Sarışın çekici ve güzel sayılabilecek bekar bir kadınım. Evlenmeyi düşünmüyorum şimdilik. Sadece arkadaşlık kurmak amacıyla buradayım. Çevrem geniştir aslında arkadaşlarım dostlarım falan ama sanal ortamda tanışmanın keyfini ve heyecanını önceden biliyorum. Burayı tesadüf gördüm ve ilan yazmak istedim. İzmir’de bir arkadaşımla beraber aynı evde kalıyoruz. Daha doğrusu aynı zamanda iş arkadaşım olur. Ben kuaför salonunda çalışıyorum. Yani öyle aman aman bir kazancım yok.

İhtiyaçlarımı karşılamaya ancak yetiyor. Ekstra birşeyler yapmak istesem buna maddi olarak imkan bulamıyorum. Oysa ben lüks yaşamayı ve her istediğime sahip olabilmeyi çok arzu eden bir kadınım. Hayatı zevk alarak yaşamak isterim ki, zaten sırt bu yüzden ailemle beraber yaşamayı değilde ayrı yaşamayı tercih ettim. Bu yüzdende zengin olgun ve karizmatik bir arkadaş arıyorum. İçinde kötülük olan herkes bizi aldatabilir ama bana kalırsa sanal ortamda eğer birazda dikkatli ve zekiyseniz reel ortamınızdan çok daha mutlu olacağınız güvenilir arkadaşlar bulabilirsiniz.

Bu benim ilk sanal tecrübem değil. Sohbet kanallarında falan çok tanıştığım reel görüştüğüm arkadaşlarım oldu. Bazıları beni hayal kırıklığına uğratmış olsada birçoğu güzel insanlardı. Çok asabi sınırlı veya kompleksli birisi değilim. Çabuk kırılırım, narın bir yapım var. Dışardan bakınca daha güçlü görünürüm aslında ama duygusal biriyim. Fiziğim falan oldukça iyidir. Zaten güzellik salonunda çalıştığım için sürekli bakımlı oluyurum. Her kadın gibi ilgi çekmeyi severim. Dünyası benim çevremde dönsün isterim sevgilim olacak erkeğin. İlgisiz umursamaz biriyle ilişkim olmaz, varsada bitiririm. Özellikle erkekler sevgili olduktan bir süre sonra çok umursamaz oluyor. Beni ihmal etmeyecek zengin ve olgun birini arıyorum.

💘Selam,Efkan Ben Sinop’tan.40 Yaşımdayım ve Dulum. Sadece Arkadaşlık Kurmak İstiyorum.💘

Selam,ismim Efkan. Kızımla berber yaşıyorum. Burdanda anlaşıldığı gibi daha önce evlilik yaptım. Evliliğimdeki daha doğrusu hayatımdaki tek güzel şey 8 yaşındaki kızım. Bu sene okula başladı. Büyüdükçe her geçen gün sorunlarıda büyüyor çocukların. Kızım annesini görsün, anne özlemi çekmesin çünkü bu ileride psikolojik  sorunlara neden olabilir ama malesef annesi bir kızı varmış yada yokmuş umurunda değil. Bir kız annesi olarak sorumluluklarını kendisi bilmesi gerekir birazda. O yaştaki bir kadına zorla kızı ile ilgilenmesini sağlayamayız.

Ben onun yüzünü dahi görmek istemem ama kızımın mutlu olması benim için herşeyden önemli. Elektornik mühendisiyim. Limanda teknik personel olarak çalışıyorum. Orta düzey gelir seviyem var. Denizi ve balık tutmayı çok severim. Hafta sonları kızımla beraber balık tutmaya gidiyoruz. Bazen farklı yerlerde zaman geçirdiğimiz oluyor tabi ama en büyük eğlencemiz yinede balık tutmak. Şimdi kızım ve bana arkadaşlık edebilecek ve bize katılacak bir arkadaş arıyorum. Sadece bana değil kızımada arkadaşlık edebilecek samimi içten birisi olursa bu ilişki çok daha eğlenceli olabilir.

Belki ileride evlilik düşünebilirim ama bu kesinlikle kızımla iyi anlaşabilen birisi ile olabilir. Kızıma kendi annesinin göstermediği sevgiyi gösterebilecek bir kadınla tanışırsam kendimi çok şanslı hissederim. Çünkü artık insanlar o kadar bencilleştiki herkes kendi mutluluğun peşinde. Kimse bir başkasının mutluluğu için birşey yapmak istemiyor. Hatta bu kimsenin aklına bile gelmiyor. Benimde aklımdan çıkmıyor. Geçmişe dönüp baktığımda hep birilerini mutlu etmek için yaşamışım. İlişkilerimde kendimden çok kadının mutlu olması için uğraşırım. O mutlu olursa ben zaten mutlu olurum. Sinop’tan olgun samimi bir bayanla tanışmak istiyorum.

💘Selam Nurgül Ben,Mersin’de Yaşıyorum. Samimi ve Seviyeli Sohbet Edebilecek Arkadaş Arıyorum.💘

Selam arkadaşlar Nurgül ben.44 yaşımdayım ve Mersin’de kızımla beraber yaşıyorum. Bir oğlum var ama o Adanada emlakçılık yapıyor. Adana ve Mersin arası çok yakın olduğu için hemen her hafta sonu bizimle kalıyor. Oğlum ve kızımla çok mutluyum ama yinede bir kadın olarak daha farklı mutluluk ve heyecanları arıyorum doğal olarak. Çünkü hayattaki tek sevgi evlat sevgisi değil tabiki. Bana kadın olduğumu hissettirecek bir sevginin eksikliğini duyuyorum. Neden sanalda aradığıma gelince eski eşimle ayrıldıktan sonra bir arkadaşımdan görmüştüm sohbet sitelerine.

O zamanlar uzun süre  sohbet kanatlarında vakit geciriyordum. Sonra uzun bir süre hiç görmedim bu tür ortamlara. Çevremde ruhumu okşayıp bana aşkı hatırlatan kimseyi bulamayınca çare olarak yine burası aklıma geldi. Daha önceki geldiğim dönemde buradan kimseyle reel görüşmedim. Sadece sanal ortamda mesajlaşıyor, konuşuyorduk. Ama bu sefer ki geliş amacım çok daha farklı ve daha ciddiyim. Bu kez uzun süreli ve reel görüşeceğim biriyle tanışmak istiyorum. Bu tanışma belki bir süre buradan devam edecektir ama güven problemini çözersek reel buluşma için benim açımdan hiçbir engel kalmaz.

Bir fabrikanın satış mağazasında müdür olarak çalışıyorum. Bu zamana kadar çocuklarıma hem annelik hem babalık yapmak zorunda kaldım ve bundan hiçte şikayetçi olmadım. Babasının yokluğunu onlara hissettirmemek için elimden geleni yaptım. Bu kolay değil elbette. Hem maddi hem psikolojik olarak çok yıpratıyor. Bu yüzden ruhuma huzur verecek birini arıyorum. Adana Mersin civarından birini düşünüyorum. Daha uzak şehirler olmasın. İstediğimiz zaman görüşebilmek önemli. Aşık olduğum birinden uzun süre ayrı kalmak onu özlemek bana acı veriyor. Bana bir dert ortağı lazım. O benim diyorsan, yaz tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*