Bayan Arkadaş Edinmenin Yolları

Nasıl bayan arkadaş bulabilirim? İnternette bayanla5la tanışıp sosyal ilişki kurabilir miyim? İnternette kolay arkadaş bulmanın yolları nelerdir? Sanal ortamda aşk yaşanır mı? Ücretsiz arkadaş siteleri hangileridir? Bedava arkadaşlık ilanı verebilir miyim? İnternet ortamından birisine aşk yaşamak için güvenebilir miyim? Sosyal çevremden arkadaş bulamıyorum diyenler, kolay arkadaş bulmak isteyenler, bu sayfamızda aşka dair aradığınız herşeyi bulabilirsiniz.

Erkek yada kadın farketmez her insan bazen normal bir arkadaşlık kurmaya ve sohbet etmeye, bazen duygusal bir ilişki yaşamaya, bazen anlık heyecanlar yaşamaya ihtiyaç duyar ve arzularına görevde kendisine eşlik edecek birini bulmak ister. Sosyal çevreniz yeterince geniş değilse yada yeterince şanslı ve bu konularda iyi değilseniz işiniz çok zor olabilir. Bu zorluğu aşabilmek içinde çeşitli yollara başvurmanız gerekir. Özellikle sanal dünya yani internet ortamındaki arkadaşlık siteleri, sohbet kanalları ve sosyal medya yalnızlıktan kurtulmanız için sizlere sayısız fırsat sunmaktadır. Bu fırsatları ve bu araçları nasıl kullanmanız gerektiğini bilirseniz ve kadın ruhundan biraz olsun anlıyorsanız, aradığınız aşkı bulmanız için hiçbir engel yok diyebiliriz.

İnternette Bayan Arkadaş Edinmenin Yolları Nelerdir?

Sanal ortam hayallerimizin sınırlarını zorlayacak kadar geniş bir dünyadır ve bu dünyada artık aradığınız herşeyi bulma imkanınız var. “Ben bulamıyorum” diyorsanız iki yerde yanlış yapıyorsunuz demektir. Ya kadınlara olan bakış açınız ve onlara yaklaşımınız problemlidir ve bu yüzden bayanların ilgisini çekemiyor veya onlara antipatik geliyorsunuz demektir. Onlara yaklaşımınızda bir sorun yoksa ve kadına hakettiği değeri veriyor ve bunuda hoşlandığınız kişiye hissettirebiliyorsanız o halde içinde bulunduğunuz ortamı değiştirmeli ve daha farklı yerlerde arkadaşlık kurmaya çalışmalısınız.

Sanal ortamda sohbet ederek arkadaşlık kurabileceğiniz çok sayıda site ve sohbet kanalı bulabilirsiniz. Ancak burada bizim sizlere naçizane tavsiyemiz seviyeli ve güvenli sitelerde vakit geçirmeniz ve arkadaşlık kurmanız olacaktır. Çünkü kadınlar için özellikle sanal ortamda güvenlik ön plandadır ve konuştukları erkeğe  güvenmek onlar için biraz zordur ve bu uzun zaman alabilir. Seviyeli ve şeffaf bir ortamda sohbet ediyor olmanız size güvenmesi için işinizi kolaylaştıracaktır.

💘Merhaba Seher Ben,İstanbul Pendik’ten Katılıyorum. Uzun Süreli ve Seviyeli Arkadaş Arıyorum.💘

Selam ismim Seher. Aslen Urfalı’yım ve bekarım. Bem çocukken gelmişiz İstanbul’a. Pendik’teyim. Çok baskıcı  bir ailem olduğu için açıkçası çok rahat hareket edemiyorum. Hesap vermeden markete bile gidemiyorum. İstanbul gibi bir yerde ve bu devirde böyle bir yaşamı haketmediğimi düşünüyorum. Ama tabi ailem sonuçta onlara karşıda çok asi olmak istemiyorum. Benim için bir çıkış yolu olarak gördüm burayı. Olursa ilk defa bir arkadaşım sevgilim olacak. Daha önce aşkla hiçbir erkeğin elini tutmadım ve hiçbir erkekte bu anlamda bana dokunmadı. Esmer uzun boylu buğday tenliyim. Ev kızıyım ve çalışmıyorum. Çalışmayı çok istiyorum. Çalışıp kendi paramı kazanıp özgürce keyif aldığım şeyler yapmak istiyorum ama, malûm ailem buna izin vermiyor.

Bu şekilde daha ne kadar kendimi baskı altında tutabilirim,daha ne kadar sabrederim bilemiyorum ama şu an yaşadığım hayat benim için mezardan farksız. Sevmek ve sevilmek benimde hakkım ve bu hakkı kimsenin gasp etmesine daha fazla katlanmak istemiyorum. Ama tabi benim gibi rahat hareket edemeyen biriyle kim arkadaş olmak ister ki, diye düşünüyorum bir yandan. Sanal arkadaşlık siteleri benim için bir kurtarıcı oldu. Yoksa bu şekilde bir hayat sürerek aşık olacak birini bulmak çok zor benim için. Pendik yakınlarında olan düzgün biriyle tanışmak istiyorum.

💘Adım Zeynep.27 Yaşımdayım. İzmir’de Yaşıyorum. Olgun ve Karizmatik Erkek Arıyorum.💘

Selam ismim Zeynep. Aslen Bursalı’yım ama İzmir merkezde yaşıyorum. Şimdilik bir arkadaşımın evinde kalıyorum. Üniversiteyi burada okudum. Okuldan arkadaşım zaten şu an yanımda kaldığım kişi. Okul yıllarından ailesini tanırım zaten ve güvendiğim bir aile. Aslında hiçkimseye rahatsızlık vermek istemem ama şu an buna mecbur kaldım. Yalnız kalmaktan korkuyorum. Okul hayatım  boyunca zaten bu yüzden hep yurtta kaldım. Arkadaşımın ailesi beni ne kadar tanıyor ve seviyor olsada, bu durum bu şekilde daha fazla devam edemez. Bu yüzden bir an önce kendi evime çıkmam gerek. Ama tek başımada kalamam. Dediğim gibi yalnız kalınca korkuyorum özellikle geceleri.

Niyetim düzgün ve seviyeli biriyle arkadaş olmak beraber aynı evde yaşamak. Ama bunun için bir süre arkadaş olarak kalmak ve benim sizi çok iyi tanımam ve güvenmem gerek. Güven sorununu aşmadan aynı evi paylaşamam. Tabi birde aşık olmam gerek. Bu benim için güvenmekten daha zor. Çok aşık olabiliyorum. Çok güzel bir kadın değilim ama çok eğlenceli biriyimdir. Denizi ve sahilde vakit geçirmeyi çok severim. Ama yaz sıcağında yüzmek için değil. Sonbaharda rüzgarlı havada denizi ve sahili daha çok seviyorum. Kendi ruhumu denizde görüyorum bu mevsimde. Denizin o hırçın dalgalarında kendimi buluyorum. İzmirli olgun ve dürüst beyleri tanışmak için ilanıma bekliyorum. Not bırakın tanışalım.

💘Selam,Sinem Ben Bursadan.Ciddi Arkadaşlık Arayan Zengin Erkek Varsa Tanışalım💘

Merhaba beyler Sinem ben. 29 yaşımdayım ve dul bir kadınım. Çocuğum yok. Çalışan özgür biriyim. Aslen Balıkesirli’yim. Bursadan evlendim ama boşandıktan sonra ailemin yanına dönmedim. Çünkü ailemin istemediği bir evlilik yapmıştım,bu yüzdende geri dönemezdim. Geri dönmek gururumu incitecekti çünkü. Maddi olarak güçlü bir ailem var, eski eşimde öyleydi. Rahat yaşamaya alıştığım için şu an yaşadığım kısıtlı hayat beni çok zorluyor. Maddi olarak rahat değilim çünkü. Kazancım ancak günlük ihtiyaçlarıma yetiyor. Gezmeyi güzel vakit geçirmeyi çok severim. Maddi sıkıntım olduğu için gece hayatım yok ama normalde geceleri çıkmayı ve eğlence mekanlarına gitmeyi severim.

Yeniden bir evlilik yapmak istemiyorum çünkü evliliğin bana uymadığını anladım. Aile olmanın sorumluluğu çok farklı birşey. Daha doğrusu kafama uygun eğlenmeyi seven ve hayat boyu uyumlu olacağımızı anladığım biriyle tanışırsam evlenmeyi düşünebilirim. Bunun dışında evlilik düşünmüyorum. Küçük bir dairede yalnız yaşıyorum. Bu şekilde yaşamak çok can sıkıcı. Zengin ve elit bir erkek arkadaş arıyorum. Uzun süreli arkadaşlık düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın kendime partner aramıyorum. Eğitimli ve elit beyler yazsın. Sadece Bursalı olgun beylerle tanışabilirim. Sanal aşk aramıyorum. Ciddi beyler yazarsa tanışırız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*