Bayan Arkadaş Erzincan

Erzincan il merkezi ve diğer ilçelerden bloğumuza katılarak arkadaşlık kurabilir ve yeni insanlarla tanışarak sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Sitenizde sevgi ve saygı çerçevesinde güvenlik ilkelerini ihlal etmeden seviyeli sohbet edebilirsiniz. Sohbet ederken dikkat etmeniz gerekenler hakaret küfür ve argo kullanmamalısınız ve açık adres paylaşmak gibi güvenliğinizi riske edecek paylaşımlar yapmamalısınız. Eğer Erzincan’da yaşıyorsanız ve arkadaş bulmak istiyorsanız sizde kendi ilanınızı oluşturulabilirsiniz.

💘Adım Yeliz.22 Yaşımdayım. Erzincan Merkezden Olgun ve Seviyeli Arkadaş Arıyorum.💘

Selamlar nasılsınız. Yeliz ben Erzincan’dan yazıyorum. Üniveriste 3.sınıf öğrencisiyim. Çok keyifli bir öğrencilik hayatım yok malesef. Bunda duygusal anlamda kendimi yalnız hissetmemin etkisi büyük. Olgun kadınlar gibi giyinmeyi ve o şekilde yaşamayı severim. Bu yüzden 30 yaş civarı beylerle arkadaşlık yapmak isterim. Aslen Hataylı’yım. Hatay’ın bir ilçesinden geldim buraya. Benimle beraber 4 kız aynı evde kalıyoruz. Bu şekilde kalabalık kalmak hiç hoşuma gitmiyor ama malum öğrenciyiz ve 4 kişi kalmak zorunda kalıyoruz maddi nedenlerden dolayı. Özellikle çalışan eğitimli ve düzgün birini isterim.

Bekar olması önemli çünkü özgür bir erkek isterim. Hatta şartlar oluşursa beraber eve çıkmak isterim. Aşık olur güvenirsem bunu çok isterim. Uzun boylu kumral ve uzun saçlıyım. Makyaj yapmıyorum çok fazla çünkü zaten doğal halimle bile dikkat çekiyorum. Aşk konusunda şanslı değilim. Flört ettiğim erkekler oldu ama hiçbirinde hayalimdeki erkeği bulamadım. Olgun ve ağırbaşlı kadınına güven veren bir erkek arkadaş arıyorum. Kadından güç alan erkek değil aradığım. Okulla aram çok iyi değil. Şimdiden okulun uzaması kesin gibi görünüyor.

Aşk hayatımdaki boşluk herşeye yansıyor. Konsantre olamıyorum derslere falan. Pandemiden çıkınca erkek arkadaşım olur gezer eğlenirim falan diye ne hayaller kurdum ama yasaklar olmasada eve kapanmak zorunda kaldım. Tek başıma yada normal arkadaşlarımla birşeyler yapmaktan  sıkılıyorum. İyice bunaldım ve bu yüzden hiçbirşey yapmak canım istemiyor. Evde miskinler gibi oturup durmakta iyice sıkıldım. Eğlenceli olgun bir erkek varsa bunu okuyan yazsın bana tanışalım. Telefon yada sosyal medya burakın ben ulaşırım size. Hoşçakalın.

💘Selam,Ertan Ben Erzincan’dan.35 Yaşımda Dul Erkeğim. Uzun Süreli Seviyeli Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba nasılsınız. İsmim Ertan. Motor tutkunu biriyim. Yalnızım ama daha önce evliliğim oldu. Erzincan’da mağaza işletiyorum. Üniversite mezunuyum. Sivas’ta üniversite okurken kız arkadaşımla aynı evde kalıyorduk. Okul bittikten sonra ilişkimiz devam etti. Daha sonra ailelerimiz tanıştı ve ilişkimiz farklı bir boyut kazandı. Bir süre sonrada evlendik. İlk başlarda ailelerimiz çok iyi anlaşıyor gibi görünüyordu ama kültür farkı her geçen gün biraz daha huzurumuzu kaçırmaya başladı. Aslı yani eski eşim İzmirli sosyetik bir ailenin kızıydı. Biz daha çok Anadolu kültürüne yakın muhafazakar bir aileydik.

Biz bu sorunları eşimle aşabilirdik ama ailelerimize ne o nede ben engel olamadık. Sorunlar bittikçe büyüdü ve bir girdap gibi bizide içine çekti. Sonuç olarak yalnızım ve burada sizlerleyim. Motor sporlarını çok severim. Benimde bir motorum var ve uygun zemini bulursam hız yapmayı çok severim. Trafikte hız yaparak asla başkalarını tehlikeye atmam.  Gerçi kendimide tehlikeye atmamam gerek ama bu bir tutku ve buna engel olamam. Sportif hareketli ve heyecan ve adrenalin seven bir bayanla arkadaşlık kurmak isterim. Niyetimi açıkça ifade ediyorum. Evlilik gibi bir düşüncem yok.

İlerleyen süreçte ne olur düşüncem değişirmi bilmiyorum ama  evlilik düşünen bayanlar bunu baştan bilsin. Çünkü daha sonra mahçup olmak istemem. Kendimi övmeyi sevmem ama eğer sizin için erkeğin yakışıklı olması önemli ise yakışıklıyım. Eğer güven sizin için ön plândaysa asla şiddet yanlısı bir erkek değilim. Istenmediğim zaman kabullenmeyi bilirim. Eski eşimle en ufak bir hakaret bile etmeden sakin bir boşanma süreci yaşadık. Eğer birini kaybetmeyi içime sindiremeseydim boşanırken dahi hala sevdiğim eşimden ayrılmayı göze alamazdım. Güven sorununu aşana kadar buluşma olmaz yada, bu konuyu tamamen tanıştığım kadına bırakmayı düşünüyorum. Ciddi bayanlar yazarsa tanışırız.

💘Selam. Adım Pelin.38 Yaş ve 175 Boy.Erzincan Merkezden Olgun Elit Arkadaş Arıyorum.💘

Selam Pelin ben. Erzincan’da kendi çapımda  bir iş kadınıyım. İş kadınıyım deyince gözünüz korkmasın küçük çaplı kendi halinde birşeyler başarmaya ve büyümeye çalışan biriyim. 2 farklı yerde moda gelinlik gece kıyafetleri üzerine iş yerim var. Amatör olarak kendimde birşeyler tasarlamaya çalışıyorum. Hoşuma gidenler olursa kumaşlarala o tasarımlara hayat vermek ve bir kadının üzerinde görmek beni çok mutlu ediyor. Bu para ile maddi kazançla ölçülecek ifade edilebilecek bir mutluluk değil benim için. Esmer çekici güzel bir kadınım ama hiç mutlu değilim.

Şöyle benim bakış açımla gerçek bir erkekle tanışamadım. Sakin güçsüz ve bakımsız erkeklerle mutlu olamıyorum. Çevrem normalde çok geniştir ama aradığını bulamamak beni buraya kadar getirdi. Sanal ortamda mutluluğu aramamın nedeni burada çok daha fazla kişiyle tanışma imkanım olmasıdır. Zaten çevremde aradığımı bulabilecek olsam buraya kadar gelmezdim mutlu olmak için. Daha önce sanaldan tanışıp görüştüğüm bir kişi olmuştu. Çok tecrübeli sayılmam sanal ortam konusunda ama çokta yabancı değilim. Erkeğin beni kıskanması, bana sahip çıkması ve beni kendine ait görmesi ve sürekli benimle ilgilenmesi hoşuma gider.

Sürprizlere bayılırım. Pahalı sürprizleri daha çok severim. Maddiyata önem verdiğim için değil. Sadece erkeğin benim için ne kadar büyük fedakarlık yaptığını görmek hoşuma gidiyor. Yoksa illa pahalı hediyeler almak gibi bir beklentim yok. Vücudumda en çok gözlerimi ve saçlarımı severim. Özellikle saçlarım çok güzeldir ama bakımıda çok zor oluyor tabiki. Zor olan herşey güzeldir aslında. Emek verilen ve üzerine titreyip adeta çocuk büyütür gibi özenle yaptığımız herşey güzeldir. İlişkimide aynı özenle korumak ve yaşamak isterim. Erzincan’dan bahsettiğim profile uygun beyler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*