Bayan Arkadaş Erzurum

Erzurum’un soğuk kış gecelerinde, yalnızlığın ruhunuzu üşütüp dondurduğu ve mutsuzluğun en kötü hissedildiği zamanlarda hepimiz bedenimizi ve ruhumuzu ısıtacak, varlığı ile bize mutluluk verecek bir arkadaşım varlığını isteriz. Hep yanıbaşımızda olsun ve elimi hiç bırakmasın diye geçiririz içimizden. Ancak bu aşkı bulmak için bizimde harekete geçmemiz ve kendi şansımızı kendimiz yaratmamız gerekir. Erzurum’da arkadaş arayan sizler için oluşturmuş olduğumuz bu bloğumuzda yeni aşklarla tanışabilir ve yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz.

💘Selam Suna Ben, Erzurumluyum.29 Yaşımdayım ve Olgun Karizmatik Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Selam nasılsınız. Suna ben. Erzurumlu’yum aslen ama İstanbul’ da doğup büyüdüm. Annem ve iki kardeşim daha var. Onlarda İstanbul’da yaşıyorlar. Burayı çok fazla bilmiyorum. Babam hayattayken her bayramda gelirdik memlekete akraba ziyaretine falan ama babamı kaybettikten sonra neredeyse hiç gelmiyoruz. Üniversite bittikten sonra kamuda çalışmak istedim ve kısmet yine kendi memleketimde çalışmakmış. Yaptığım işi paylaşmak istemiyorum şimdilik ama kamuda çalışıyorum bu kadarını bilmemiş yeterli. Tahmin esersiniz ki bütün arkadaşlarım İstanbul’da burada konuştuğum doğru düzgün kimse yok.

Burada bazı akrabalarım var ama onlarda ilçede yaşıyor ben merkezdeyim. Babamı genç yaşta bir iş kazasında kaybettik. O zaman çok küçüktüm. Hiçbir şeyin farkında değildim ama yıllar geçip büyüdükçe içimdeki bana hasreti dahada büyüyor. Güzel bir çocukluğum oldu ve hayatta hep güzel insanlar çıktı karşıma. Belkide ilahi bir el beni koruyordu bilemiyorum ama mutlu ve temiz bir hayatım var. Alkol yada sigara kullanmıyorum. Kullanan erkekleride sevmiyorum. Her ikiside çok kötü kokuyor. Açıkcası sigara veya alkol kokan bir erkeğe asla sarılmak istemem.

Erkeğin kokusu benim için önemli. Güzel kokmasını isterim. Sarıldığım zaman muhteşem kokusunu içime çekmek isterim. Hayatıma giren sevgilim olan veya aşk yaşadığım fazla kimse olmadı. Bir kişi olmuştu üniversite okurken o da zaten öyle ciddi bir ilişki olmadı. Uzunda sürmedi zaten. Beklentilerimiz farklı olunca yollarımızı ayırdık. Şimdi daha olgunum ve kendimi daha çok kadın hissediyorum. Ne istediğimi beni neyin mutlu edeceğini biliyorum. Bu yüzden olgun karizmatik ve eğitimli bir arkadaş arıyorum. Erzurum dışı yazmasın. Teşekürler.

💘Selam,Dursun İsmim.Erzurum’dan Genç ve Çekici Bir Bayanla Arkadaş Olmak İstiyorum.💘

Merhaba nasılsınız. Dursun ben Erzurum merkezdeyim. 58 yaşında emekli askerdim. Hiç evlenmedim. Zor bir meslek hayatım oldu. Özel kuvvetlerde görev yaptığım için sürekli sabit bir yerde kalamıyordum. Evliliği birazda bu yüzden düşünmedim. Emekli olduktan sonra hayatın biraz tadını çıkarmak istedim. Aklıma gelen herşeyi mantıklı yada saçma diyerek düşünmeden, hesapsız yaşamak istedim. Bugün için dahi bu şekilde yaşıyorum. Maddi olarak çok şükür bir sorunum yok. Çalışma hayatım boyunca birikimim oldu. Zaten o günlerde pars harcamaya çokta fırsatım olmuyordu.

İyi bir maaşım var ve benimle beraber olan kişiyle güzel eğlenceli  ve dolu bir hayat yaşatabilirim maddi olarak. Genç veya orta yaş bayanlara olgun var. Bunu bazen yadırgayanlar ve olumsuz eleştiri yapanlar olabilir. Bu benim düşünerek karar verdiğim birşey değil. Bu içgüdüsel insanın içinden gelen birşey. Hem genç bir kız olgun erkeklerden hoşlanınca bu normal karşılanır çoğu zaman ama olgun bir erkek genç bayanla aşk yaşamak ve arkadaşlık yapmak isteyince neden yadırganır. Bu hiçte adil bir bakış açısı değil bence. Kim ne şekilde ve kiminle kendini mutlu oluyorsa onunla yaşamalı bence.

Kimsenin tercihleri beni ilgilendirmediği gibi benimde yaptığım tercihler kimseyi ilgilendirmez. Genç bir bayanla tanışmak ve eğlenceli bir yaşam hayal ediyorum. En fazla 40 yaş olabilir.40 yaş üstü bayanlarla ilgilenmiyorum. Evlilikte düşünmüyorum. Benimle tanışmak isteyen bayan varsa maddi konuları sorun etmesin. Bana sadece manevi anlamda destek olsun, birbirimizi mutlu etmek için yarışalım benim aradığım bu şekilde bir ilişki. Tabi herşeyden önce özgür bir bayan olmalı. İstediğimiz zaman görüşebilmeliyiz. Aile baskısı olan hanımlarla ilgilenmiyorum. Saklı gizli ilişki yaşamak istemem. Uygun bir bayan varsa tanışabiliriz.

💘İsmim Süheyla,36 Yaş ve Dulum. Erzurum’dan Olgun ve Düzgün BiriyleTanışmak İstiyorum.💘

Merhaba, Süheyla ben. Nasılsınız. Erzurum merkezde kafe işletiyorum. Evli olduğum dönemde eşimle beraber iki kafe açtık. Ayrıldıktan sonra kafenin birini ben devraldım ve kendi yolumu çizmeye başladım. Yaptığım işi severek keyif alarak yapıyorum ama kadın olarak herşeyin üstesinden gelmek bazen beni zorluyor. Dışarıdan bakınca kolay gibi görünse de eğlence sektöründe mekan işletmek özelliklede bir kadın için hiçte kolay olmuyor. Bazen yanımda bir erkeğin desteğine o kadar çok ihtiyaç duyuyorum ki bu ihtiyaç beni sonunda buraya kadar getirdi. 2019 Aralık ayında boşandım.

Normalde bir dairem var ama ben kafeyi home ofis olarak kullanırım genelde. Gece geç saatte eve gitmek bazen zor oluyor. Sarışın ve bakımlı bir kadınım. Tanışacağım erkeğin özgür ve bekar olması gerekir. Çünkü bazen bana işimde yardımcı olmasını isterim ve ondan destek görmek isterim. Evli yada dul kalmış çocuklu beylerle anlaşamam. Öyle biriyle ilişkim olursa devam etmeyeceğini ve biteceğini biliyorum. Bu yüzden yalnız erkekler tercihim. Erkekler genellikle bir kadından hoşlandığı zaman onu elde edebilmek için etrafında pervane olur ve elinden gelen herşeyi yapar.

Ama o kadının kalbini kazanınca o eski adam gider ve onun yerine kadına adeta hiç  değer vermeyen odun ruhlu bir erkek gelir. Boşandığım eşimlede aynı sorunu yaşadık ve boşandım. Ben her zaman değer görmek isterim ve bu konuda erkeği çok zorlarım. Bana verdiği değeri davranışlarına yansıtmayan erkek eşim dahi olsa yolum ayrılır. Öylede oldu zaten. Ben bunun için bir evlilikten vazgeçtim. Sevgilim dediğim kişiden vazgeçmem çok daha kolay olur. Bu yüzden sevgisini gösteremeyen erkekler şansını başka kadınlarda denesin. Erzurum merkezden özgür ve sevmesini bilen biri varsa tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*