Bayan Arkadaş Facebook

Son yıllarda arkadaşların büyük çoğunluğu facebook gibi sosyal medya alanlarında başlamakta ve eğer doğru bir iletişim sağlanmış ise sanal ortamda başlayan arkadaşlıklar sosyal yaşama doğru evrilmektedir. Sosyal medya platformlarından en eski ve en yaygın olanı facebook bu konuda kullanıcılara büyük kolaylıklar sunmaktadır. Facebook’ta kullanıcılar tarafından açılmış olan birçok sohbet grubuda yine aynı şekilde arkadaşlık kurmak yada sohbet etmek isteyen erkek ve bayanları aynı ortamda buluşturmaktadır. islamisayfalar.com olarak bizlerde facebook üzerinden arkadaşlık kurmak isteyen erkek ve bayanların arkadaşlık ilanlarını sizler için yayınlıyoruz.

💘Selam,İzmir’den Olgun Erkek Arıyorum. İlgilenenler Facebook Bıraksın, Ben Ulaşırım.💘

Selam ismim Işıl,27 yaşımdayım. İzmirli’yim ve bekarım. Ailemle beraber yaşıyorum. Ailem benim öz anne ve babam değiller. Öz anne babamı hiç bilmiyorum. Öğrenmek  bana iyimi gelir daha mı kötü olurum yıllarca hep bu sorunun cevabını düşündüm. Öz ailemi bulmaya cesaret edemedim. Bana bakan ve büyüten anne ve babam beni yetiştirme yurdundan almışlar küçükken. Zengin ve maddi olarak güçlüler ama çocukları tıbbi olarak olmayınca beni almışlar. Bunu benden hiç saklamadılar. Belkide hiç bilmesem daha iyi olurdu. Bu konuda kafam çok karışık. Yıllardır bunları düşünmekten kendime konsantre olamadım.

Artık bu düşünceleri bir tarafa bırakıp hayatıma odaklanmak istiyorum. Bu konuda bana anne babam destek olamaz bunu biliyorum. Bana her konuda destek oldular ve halada olmaya devam ediyorlar ama bu konuda onların elinden birşey gelmez bunu biliyorum. Esmer minyon güzel bir kızım. Evlenmeyi düşünmüyorum ama beni ciddi anlamda dertleşeceğim bir dosta ve aşka ihtiyacım var. Üniversite mezunuyum. Şimdilik babamın şirketinde çalışıyorum ama zamanla yolumu iş anlamında ayırmak istiyorum.

Babamın yanında çalışmak başarılı bile olsam sanki sırf işyeri sahibinin kızı olduğum için kariyer yaptığım gibi bir algı oluşmaması için kendi yolumu ayırmak zorunda hissediyorum kendimi. Genelde hüzünlü bir duruşum var. Aslında çok bunalım yapan birisi değilim ama yapım böyle genel duruşum, dışarıdan bakıldığı zaman hüzünlü bir duruşum var. Belkide geçmişin izleri yüzüme yansıyordur. İzmir Dikili’deyim. Yakın çevremden çok uzak olmayan yerlerde yaşayan olgun, insancıl ve dürüst bir sırdaş dost arıyorum.

💘Selam, Adnan İsmim.Kocaeli’de Yaşıyorum. Samimi Seviyeli Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba, 40 yaşımdayım. Kocaeli merkezde yalnız yaşıyorum. Eski askerim. Malûlen emekli oldum. Bir görev sırasında yararlandım ve bir süre hastanede tedavi gördüm. Ayağımda biraz akşama var onun dışında bir sorunum yok. Ayağımdan uzun süre tedavi gördüm ve üst üste birkaç ameliyat oldum. Çok şükür şu anda eskiye göre çok daha iyiyim. Ayağımdaki tedavinin ardından bir süre psikolojik tedavi aldım. Kaderimizde ne varsa onu yaşarız ama bu süreçte beni sıkıntıya sokan geçirdiğim ameliyatlar  falan değildi. Eşimin bu süreçte beni terketmesi hepsinden ağır geldi bana.

Bir kızım ve bir oğlum vardı. Onlarıda yanında götürdü. Çocuklarımı ara sıra görüyorum. Hayatımda yaşadığım en büyük hayal kırıklığı bu olay oldu. Uzun süren tedavi süreci ve ardından bana göre ihanet olan bu davranıştan sonra kendimi dünyaya kapattım. Son yıllarda tek yaptığım şey kitap okumak ve resim yapmak oldu. Evimin bir odasını resim yapmak için ayırdım. Orda çalışmalarımı yapıyorum. Benimkisi sadece zaman geçirmek. Mahalleden komşuların küçük çocuklarına resim eğitimi veriyorum. Genç yaşta emekli olmuş birisi olarak kendime meşgul olacak birşeyler arıyorum.

Tekrar evlenirmiyim bilmiyorum ama şimdilik öyle bir düşüncem yok. Çevremdeki insanlara yardımcı olmayı severim. Yaşadığım acılar uzun zaman hayatı benim için olsada olur, olmasada olur gibi bir boyuta getirdi. Rasgele yaşamayı bir kenara bırakıp birşeyler paylaşıp, dost sırdaş olabileceğim, her zaman yanında olacağım ve varlığı ile beni hayata bağlayacak bir arkadaş arıyorum. Yaşadıklarım beni biraz fazla duygusal birisi yaptı. Duygusal olmak çoğu zaman zarar veriyor ama elimizde olan birşey değil bu. Samimi sıcakkanlı ve hoşgörülü bir bayan varsa, Kocaeli’de veya farklı şehirlerde olabilir, tanışmak isterim.

💘Adım Filiz. Gaziantep Merkezdeyim. Kamuda Çalışan Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

İsmim Filiz. Gaziantep merkezde bir kamu kurumunda çalışıyorum. 45 yaşımdayım. Hiç evlenmedim. Benim yaşımda olupta birde bekar olduğumu söyleyince herkes neden evlenmedin diye soruyor ama bence bu biraz saçma bir soru. Kısmet olursa evlilik hiçbir neden zaten buna engel olamaz. Kısmet olmayınca ne yaparsanız yapın olmuyor. Sarışın biraz zayıf bir kadınım. Kısa saçlıyım. Uzun saç bana yakışmıyor üstelik bakımıda zor oluyor. Burada bulunma amacım düzgün ve  seviyeli mümkünse benim gibi kamuda çalışan yaşı ve durumu bana uygun bir beyle tanışıp arkadaş olmak.

Sonrasında eğer olursa evlilik düşünmek isterim. Ev yemekleri konusuda çok iyiyimdir. Köyde yetiştiğim için özellikle hamur işlerinde maharetliyimdir. Yalniz yaşıyordum yakın zamana kadar ama bir süre önce memlekette annemi kaybedince Covid nedeniyle babamın yalnız kalmasını istemedim ve onuda yanıma aldım. Biraz yaşlı olduğu için o yaşta kendine bakması ve evle ilgilenmesi çok zor olurdu. Hayatta ondan başkada kimsem yok zaten. Daha önce aşk yaşadığım yada benim aşk sandığım bir iki kişi girdi hayatıma. Sanırım insanlara kolay güvenmek ve zor vazgeçmek gibi kötü bir alışkanlığım var.

Birine karşı biraz iyi niyet biraz samimiyet gösterince zayıf olduğunuzu düşünüyorlar. Bu tür şeyler beni insanlardan ve hayattan uzaklaştırıyor. Kimseye kötülüğü olmayan kimseye karışmayan kendi halinde biriyim. Tek istediğim kafamın uyduğu birisi ile arkadaşlık kurmak kendi küçük dünyamızda biraz olsun mutlu olabilmek. Çok yakınlarım dışında yeni kişilerle arkadaşlık kurmuyorum. Artık hayatıma girecek olan erkek arkadaşım dışında kimseye güvenmek istemiyorum. Her seferinde kırılan ben oluyurum çünkü. Samimi düzgün kamu çalışanı beyler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*