Bayan Arkadaş Hatay

Hatay bayan arkadaş ve sohbet kanalları, Hatay olgun ve yalnız bayanların whatsapp sohbet grupları, Hatay kamudan evlilik için arkadaş arayanlarla tanışma, Hatay ikinci baharını yaşamak isteyenlerin sohbet kanalları ve sosyal medya hesapları, Hatay ve ilçelerinden arkadaşlık kurmak isteyenler, Hatay zengin ve yalnız bayanlarla tanışmak isteyen olgun erkekler, Hatay sohbet ve arkadaşlık..

Bayan arkadaş bulmak sosyal yaşamda her zaman kolay olmaz. Çünkü hayatın günlük karmaşası içinde iş hayatının stresi ve yoğunluğu, aile içi  sorunlar ve maddi manevi sorunlar bazen aşk yaşamak için bayan arkadaş bulmaya fırsat bırakmaz. Çoğu zaman etrafınızda neler olup bittiğinin bile farkına varmazsınız. Böyle zamanlarda sosyal medya, sohbet kanalları ve uygulamaları, arkadaşlık siteleri  gibi platformlar sizler için kurtarıcı olabilir çünkü kolaylıkla bulunduğunuz şehirdeki sizin gibi arkadaşlık kurmak isteyenleri bulabilir ve tanışabilirsiniz.

💘Selam Zengin Beyler. Hatay’dan Efsun Ben. Elit Beyler Yazarsa Tanışabiliriz.💘

Herkese selamlar, 30 yaşımdayım ve bekarım. Aslında dup biriyim çocuğum yok. Fazla uzun sürmeyen 6 ay gibi kısa bir sürede her şeyin olup bittiği kısa bir evliliğim oldu. Biraz zor bir kadınım galiba ve bu yüzden ilişkilerim fazla uzun sürmüyor. Düşünün yani evliliğim bile 6 ay sürmedi. Kendine güvenen erkek varsa ben tanışmaya hazırım. Aslında ben zor bir kadın değilim. Sadece erkekler beni yönetmeyi ve yönlendirmeyi beceremiyor. Zeki bir erkek beni gayet iyi idare edebilir. Ama sanırım beni yönetmeye kalkınca beni kaybetmekten korkuyorlar ve bu işleri onlar için dahada zor bir hale getiriyor.

Lüks yaşamayı kaliteli bir ilişkiyi ve alışveriş yapmayı gezmeyi eğlenmeyi bazen çılgınca şeyler yapmayı severim. Öyle kitap okumakla veya tiyatroya gitmekle falan kültürel şeylerle işim yok yani. Daha çok eğlence üzerine kurulu bir hayatım var. Açıkçası bundan hiçte muzdarip değilim. Kendimi ve yaşam şeklimi seviyorum. İlgi görmeyi, dikkat çekmeyi, erkeğin beni şaşırtmasını ve sürprizleri severim. Kalitesiz ve küçük sürpriz değil ama, daha çok pahalı sürprizlere bayılırım. Zaten önceki eşim bunları yapamadığı ve pasif kaldığı için evliliğimiz kangrene döndü.

Ne yalan söyleyim bir ilişki bana keyif vermiyorsa ister sevgilim olsun isterse kocam olsun hiç arkama dönüp bakmadan keser atarım bir kalemde ve herşeyden vazgeçmeyi bilirim. Hatay merkezde bir sigorta firmasında çalışıyorum. Sarışın 175 boy ve 62 kilo hoş bakımlı çekici bir kadınım. Aradığım erkek elit zengin ve karizmatik güçlü bir erkek olmalı. Bu özellikleri olmayan beyler yazmasın. Yazsanız bile değişen birşey olmaz çünkü vakit kaybından başka. Kısa ilişkilerden bende bıktım. Umarım bu kez doğru erkek karşıma çıkar. 30 yaş üstü beyler mesajınızı bekliyorum.

💘İsmim Sinan,38 Yaşımdayım. Hatay’dan Olgun ve Bakımlı Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba Sinan ben Hatay’dan katılıyorum. Yaşım 36. Genelde sessiz sakin ve çevresinde oluo bitenleri çok umursamayan biriyim. Kimseye karışmam gereğinden fazla samimi olmam ve kimseyle arkadaşlık dostluk muhabbetlerine girmiyorum. Çünkü insanların iyiliği ve samimiyeti hak ettiklerini düşünmüyorum. Kime iyi niyet gösterdimse mutlaka suistimal etmeye çalışmıştır. Bu yüzden kendi dünyamda yaşamayı tercih ediyorum. Kimsenin dünyasına girmek gibi bir niyetim yok. Çok sosyal birisi değilim bu yüzden de bu zamana kadar kadınlarla aramda hep bir mesafe olmuştur.

Kadınlarla kolay iletişim kurabilen ve onların dünyasına çabuk adım atabilen birisi değilim. Bu yüzdende çareyi bu arkadaşlık sitesinde arıyorum. Aklımda şu özelliklerde birini istiyorum gibi detaylı bir düşünce yok ama olgun yaşıma uygun birisinin olması daha güzel olur. En azından aynı dili konuşabiliriz. Çünkü bu önemli. Birbirimizi anlamadıktan sonra yan yana gelmemiz çok zor olabilir. Ayrıca bakımlı kadınlarsan hoşlanırım. Bakımsız göze hoş görünmeyen bir kadın bana hiç heyecan vermez.

Ben aslen Sivaslı’yım ama uzun zamandır Hatay’da yaşıyorum. Burada bir kamu kurumunda çalışıyorum. Burayı seviyorum ve bu yüzdende tayin istemedim bu zamana kadar. Arkadaş edinmeyi pek sevmiyorum. By yüzden genelde yalnız takılıyorum. Bekarım ve yalnız yaşıyorum. Bir erkek olarak yalnız yaşamak hiç kolay değil. Ev işlerini hiç beceremem çünkü. Uygun ve güvenilir aynı zamanda bana güvenen biri karşıma çıkarsa beraber aynı evde paylaşabilirim. Tabi bu sadece benim istememle olacak birşey değil. Hataylı olgun ve bakımlı bayanların mesajını bekliyorum.

💘Merhaba Rabia Ben.30 Yaş ve Bekarım. Hatay’dan Samimi Dost Arıyorum.💘

Selam beyler,Rabia ben. Hataylı’yım. Bu sıralar psikolojim biraz alt üst. Bu yüzden bir arkadaşa dost ve sırdaş olacak birine ihtiyacım var. Çok zor zamanlar geçirdim son günlerde. Hayatımın hiçbir dönemi güzel geçmedi. Güzel unutmak istemeyeceğim anılarım olmadı hiç ama bu sıralar daha kötü hissediyorum kendimi. Çünkü küçük yaşta birçok şeyin farkında olmadığımız için katlanmasıda kolay oluyor. Yaş ilerledikçe bazı acılara ve zorluklara katlanması daha zor oluyor. Maddi olarak gençliğim yokluk içinde geçti. Baba ve aile sevgiside pek gördüm sayılmaz. Bu şekilde okuyarak iyi bir meslek sahibi olmaya çalıştım.

Bu şekilde anlatmak kolay olsada bunları yaşamak hiç kolay değil. Özellikle bir bayan için çok daha zor. Bir dönem o kadar kötü oldum ki herşeyi ve herkesi unutmak için kendimi alkole verdim. Olup bittikten sonra bir hukuk bürosunda işe başladım. Kazandığım zaten fazla değildi ama onuda alkole veriyordum. Bu sırada tanıştığım bir erkek hayatımı değiştirdi diyebilirim. Bana maddi desteğinden çok beni ayakta tuttu ve beni yeniden hayata bağladı. Alkolü onun sayesinde bıraktım ve sonrasında kendi ofisimi açtım. Kendimi onun sayesinde yeniden doğmuş gibi hissediyorum.

Çok iyi niyetli biriydi ve asla benden faydalanmak istemedi. İsteseydi bile ona karşı koyamazdım. O artık benim kahramanım olmuştu ama nr yazık ki ayrı bir şehire taşınmak zorunda kaldı ve sanırım bir dahada yüz yüze görüşme imkanım hiç olmayacak. Omun gidişi ile hayatımda büyük bir boşluk oldu. Kanadı kırılmış kuş gibi hissetmeye başladım kendimi.Benim yeniden maddi olarak değil ama manevi anlamda destek olacak gerçek bir dosta ihtiyacım var. Samimi ve dürüst beylerin karşıma çıkmasını umuyorum. Görüşmek üzere. Hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*