Bayan Arkadaş Hediye

Kız arkadaşınıza alabileceğiz hediye fikirleri, Kadınları hediye alarak etkileyebilir miyim? Kadınlar hangi hediyelerden hoşlanır? Olgun  kadınlar için hediye fikirleri, Kadınların yaşlarına göre hediye fikirleri, Hediye alarak kadınları nasıl etkilersiniz? Hangi hediyeler sevgilinizi daha çok mutlu eder? Pahalı hediyeler kadınları her zaman mutlu eder mi?

Hediye almak erkek kadın herkesin hoşuna gider. Ama hediye alan bir kimsenin hediyeyi gördükten sonra yüzündeki o mutluluk ifadesi hediye veren kişiyi daha  çok mutlu eder. Çünkü hediye almasındaki amaç zaten yüzündeki o mutluluğu görmek istemesidir. Hediye almanın yeri ve zamanı pek olmasa bile siz yinede daha özel bir an  seçmelisiniz hediye vermek için çünkü özel bi anında hediye alan kişi mutlaka normal sıradan bir zamana göre çok daha mutlu olacaktır.

Kadınlar Hangi Hediyelerden Hoşlanır

Hediye almaktan kim hoşlanmaz ki? Herşeyden önce o kişinin sizin için bir farkının olduğunun göstergesidir hediye. Çünkü hiç kimse kendisi için sıradan olan birine hediye almaz,hediye almak aklına bile gelmez. Ama sizin için özel bir anlam ifade eden birine hangi hediyeyi alsam diye saatlerce düşünürsünüz. Aslında hiç düşünmenize gerek yok. Çünkü alacağınız hediyenin ne olduğunun, maddi değerinin olup olmamasının hiçbir önemi olmaz eğer ilişkinizde samimiyseniz. Çıkarlara dayalı bir ilişkiniz varsa o zaman tabiki pahalı hediyeler çok daha etkileyici olabilir.

Hediye alacağınız kişinin cinsiyeti yaşı karakter özellikeri ve buna benzer birçok faktör size nasıl bir hediye almanız gerektiği hakkında fikir verebilir. O kişinin yaşına ve zevklerine özelliklede cinsiyetine göre bir hediye almalısınız. Aksi halde yapmak istediğiniz sürpriz sizin için tatsız bir duruma dönüşebilir. Duygusal ilişkilerde her ne kadar hediyenin maddi değeri çok önemli değilse bile yinede maddi değeri yüksek hediye sizin kadına verdiğiniz değerin bir göstergesi olabilir. Elbette her zaman pahalı hediyeler alamazsınız,o maddi gücünüz olsa dahi sürekli alınan pahalı hediyeler bir süre sonra anlamını yitirebilir.

Duygusal ilişkilerde basen basit bir bileklik yada küçük bir aksesuar bile bazen sevgilinizin gözlerini kaynaştırmak için yeter. Mantığın daha ağır bastığı ilişkilerde ise bunlar sevgiliniz için çok fazla anlam ifade etmeyecektir. Daha pahalı ve daha lüks hediyelerle ancak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Öncelikle bu gerçeği kabul ederek, bir kadın sevgiliniz olmuş ise onu yeterince tanıyorsunuz demektir ve nelerden hızlanacağını en iyi siz bilebilirsiniz. Bu yüzden sevgilinizin karakterine uygun olmayan hediye almanız onun mutlu olmasını beklerken hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

💘Selam,Adım Zehra.29 Yaşımdayım. Elit ve Zengin Sevgili Arıyorum.💘

Merhaba Zehra ben Antalya’dan. Yaşım 29 ve esmer bakımlı bekar bir kadınım. Genç kızlar gibi giyinmek ve onlar gibi davranmak veya onlar gibi görünmek hoşuma gitmiyor. Daha çok genç ama kadın olarak görülmek,erkeğin bana o şekilde bakması daha çok hoşuma gidiyor. Bu yüzden olsa gerek çevremdekiler bana çoğu zaman yaşıma göre daha olgun davrandığımı ve o şekilde görüldüğümü söylerler. Bunları duymak ne yalan söyleyim Beni mutlu ediyor tabi. Birazda ukala görüldüğümü söylerler gerçi ama bence ukalalık veya öyle görülmek kadına yakışıyor. Ama erkeğe  yakıştırmam.

Her zaman şık giyinmeye ve bakımlı olmaya, erkeğin hanıma yakışmaya dikkat ederim ve her erkek yanında olmamdan gurur duyar. Çünkü kadınlığımla bana ait olan erkeği diğer erkeklerin kıskanmasını başarabilirim. Özellikle siyah ve mini etek giymeyi seviyorum bu yüzdende bu şekilde yani en sevdiğim resmimi koydum sizler için. Maddi olarak güçlü değilse bir erkek onu kırıp rencide etmem ama öyle bir erkekle bir ilişkide kurmam. Bu konuda beni anlamanızı beklerim. Lüks yaşamayı seviyorum çünkü. Pahalı hediyeler almayı severim. Erkeğin bana verdiği değeri bir bakıma bu şekilde görmek isterim.

Sadece arkadaşlık kurup aşk yaşamak için girdim buraya. Evlilik düşünmüyorum ama bana bunu düşündürecek bir erkekle tanışırsam neden olmasın, olabilir tabiki. Boyum fiziğim bir kadına göre ideal ölçülerdeyim. Eksiğim yada fazlam olduğunu düşünmüyorum. Bu birazda erkeğin nasıl bir kadın görmek istediğine bağlı gerçi ama her erkeği baştan çıkarabilecek kadar çekiciyim. Antalya dışından birini aramıyorum. Antalya merkezden elit ve maddi gücü iyi olan kadınları mutlu etmesini bilen güçlü erkekler yazabilir.

Pahalı Hediyeler Kadınları Etkiler mi?

Sevgilinizi mutlu etmekte zorlanıyorsanız ve çareyi ona pahalı bir hediye almakta görüyorsanız ya da nasıl bir hediye alacağınız konusunda kafanız biraz karışık ise bu yazımız sizin için faydalı olabilir. Bazı kurallar vardır hicbir yerde yazmaz ama herkes bunun gerçekliğini bilir. Bu gerçeklerden biride bütün kadınların pahalı hediyeler almaktan mutlu olması gerçeğidir. Ama bu kadınların maddi değeri küçük olan hediyelerden hoşlanmadıkları ve küçük sürprizlerin onları mutlu etmeyeceği anlamına gelmez. Burada sevgilinizi ne kadar mutlu görmek istediğinize karar vermeli ve ona göre hediye seçimi yapmalısınız.

Ama örneğin sevgiliniz ile tartışma yaşadınız ve aranızda soğuk rüzgarlar esiyorsa ve sizde onun gönlünü almak istiyorsanız herhangi bir hediye alabilirsiniz. Ancak bu riskli bir durumdur. Herhangi sıradan bir hediye karşısında nasıl bir tepki vereceğinden emin olamazsınız. İşinizi şansa bırakmak istemiyor ve kesin olarak aranızın düzelmesini istiyorsanız pahalı bir hediye almakta başka çareniz yoktur. Belki çareler tükenmez ama bu emin yoldur dersek herhalde abartmış olmayız. Pahalı bir hediyeye istisnalar dışında hiçbir kadın  kayıtsız kalamaz. Bu onların maddiyata önem verdiklerini göstermez.

Hatta bunun sizin verdiğiniz para ile alakası yoktur. Pahalı bir hediyeden yola çıkarak sizin kendilerine verdiğiniz değerin ne kadar büyük olduğunu, onun ne için nelerden vazgeçip ne kadar fedakarlık yapabileceğinizi bu şekilde anlarlar ve bu yüzdende pahalı bir hediye karşısında hiçbir şansları yoktur. Mutlaka eski güzel ve mutlu günlere yeniden dönebilirsiniz bu şekilde. Unutmayın kalpten geldiği zaman çok daha anlamlıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*