Bayan Arkadaş İlanlar Arkadaşlık Türkiye

Özellikle yurt dışında yaşayan ve Türkiye’den kendisine arkadaş, sevgili,dost, sırdaş ve evlilik için eş arayan  erkekler ve bayanların bir araya gelerek tanıyabileceği ve arkadaş olabileceğiniz bir ortamı sizlere sağlamak adına bu sayfamızı oluşturduk ve sizlerin güzel vakit geçirmeniz için dijital ortamın tüm olanaklarını sizlerin hizmetine sunuyoruz. İster partner bularak aşk yaşamak isteyin isterseniz hayat arkadaşınızı bularak amacınız evlenmek olsun Türkiye’nin her yerinden aramıza katılan bay ve bayanların ilanlarını bulabilirsiniz. 

💘Selam,Alev Ben Belçika’dan.35 Yaşımdayım.Türkiye’den Olgun Elit Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba olgun beyler için buradayım. Belçika’da yaşıyorum ailemle beraber. Dul bir kadınım. Aslında yalnız yaşamayı seviyorum ama ev işlerinde çok iyi olmadığım ve birazda yapmak istemediğim üşendiğim için ailemle yaşıyorum. Burada kendi evinde var ama yalnız kalmak ve kafamı dinlemek istediğim zamanlar oraya gidip en fazla iki gün kalıyorum. Evlenince anladım ki evlilik çok benim yapabileceğim birşey değil. Aslında kafa dengi birini bulursam tam bana göre sınırsızca istediğim herşeyi yapabileceğim kıskançlık duygusu hiç olmayan bir erkek olursa ancak o şekilde evlilik düşünebilirim.

Birde tabi eğlenmeyi seven birisi olmalı. Esmer güzeli 180 boyunda akrep burcu kadınıyım. Fazla konuşan daha doğrusu konuşunca anlamsızlaşan erkeklerden hoşlanmıyorum. Benim yanımdaki erkek elit zengin karizmatik ve güçlü olmalı. Kadınların karşı koyamadığı ve her kadının arzu edeceği kadar kendinden emin birisi olmalı ki, herkesin istediği ama bana ait olan birisi olabilsin. Bu arada özellikle altını çizmek isterim, uzun boy takıntım var ve erkek kesinlikle benden kısa olmamalı. Benden uzun olmasını özellikle bekliyorum. 

185 boy ve üzerindeki sportif vücudu olan zengin elit erkeklerle yazarsa tanışırız. Hepsiyle değil tabiki,sadece bir kişiye dönüş yapabilirim. Ani bir gelişme olunca Ankara’ya gelmek zorunda kaldım. Normalde yılbaşı kutlaması için bir planım vardı ama aniden Türkiye’ye gelmek zorunda kalınca planlarım hayal oldu. Birkaç gün içinde güvenilir bir beyle tanışabilirsem yılbaşını beraber geçirmek isterim. Bu kadar kısa zamanda bu mümkün olabilir mi bilmiyorum ama zaman dar olunca bu ilanı yazmak zorunda kaldım. Kendine güvenen ve banada güven verebilecek olan elit beyler mesaj ve iletişim bıraksın. 

💘İsmim Feraye.30 Yaşımdayım.Türkiye’den Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Selam, Aslen Hataylı’yım ve Almanya’dan yazıyorum. Yaşım 30 ve bekarım, daha önce evliliğim olmadı ve şimdilik bu şekilde bir düşüncemde yok. Ama hayatımda samimi güvenilir, her zaman bana destek olabilecek bir erkeğe ihtiyacım var. Destek olmaktan kastım maddi destek değil daha çok manevi olarak destek olup bana iyi gelecek birini arıyorum. Ailemle yaz tatillerinde Türkiye’ye geldiğimde birkaç gün Hatay’da kalıyoruz, onun dışında zamanım İzmir’de geçiyor. Oraya geldiğimde canım çok sıkılıyor. Sadece birkaç hafta kaldığım bir yerde arkadaş edinemiyorum.

Güya tatile geliyoruz oraya ama tatilden çok sanki özellikle sıkılmaya geliyormuşum gibi oluyor. Özellikle İzmirli biriyle tanışmak için buradayım. Yaz tatillerinde bana arkadaşlık edecek biriyle tanışmak istiyorum. Aslında bu kişi bayan bile olabilir. Erkek olursa daha iyi daha güzel ve daha eğlenceli tatil geçirebilirim ama erkek olmazsa arkadaş arayan bayan varsa aranızda İzmir’de yaşayan tanışabiliriz. Gerçi ben yeni tanıştığım kişilere karşı biraz fazla korumacı ve çekingen olabiliyorum ama zamanla alışırız birbirimize. İlk etapta sosyal medya veya telefondan görüşerek daha iyi daha yakından tanımam gerek güven duymam için. 

Aslında ben çok eğlence düşkünü birisi değilim ama yalnızlığı hiç sevmiyorum. Arkadaşlarımla beraber zaman geçirmeyi birşeyler yapmayı severim. Ailem kalabalık benden başka beş kardeşim var ama onlarla yapabileceklerim biraz sınırlı kalıyor. Arkadaş ortamı bana daha iyi geliyor. Niyeti sadece kadınları kullanmak olan kalitesiz ve seviyesiz kişileri hayatımın hep dışında tuttum,bundan sonrada almaya hiç niyetim yok. Bu yüzden sadece seviyeli kişiler bana yazabilir. Benim derdim sadece aşk yaşamak değil. Kendimi iyi hissettirecek candan samimi arkadaş arıyorum.

💘Selam,Ayşe Ben. Ordu’dan Olgun Güvenilir Biriyle Tanışmak İstiyorum.Yakışıklı Olsun.💘

Merhaba ben Ayşe, yaşım 26. Kısa süre öncesine kadar bir sağlık kurumunda çalışıyordum ama istifa ederek ailemin yanına Ordu’ya gelmek zorunda kaldım. Hatay’da yaşıyordum ve orada çok güzel bir arkadaş ortamım vardı. Tüm sevdiklerim arkadaşlarım hepsi orada kaldı ve ben burada hiç mutlu değilim. Ailemin yanında olmak tek tesellim ama yinede burada çok mutsuzum. Arkdaşım  yok, kafama göre muhabbet edip vakit geçireceğim kimsem yok sanki buraya cezalandırılmak için gönderilmişim gibi hissetmeye başladım. Arkadaşlarımla evde toplanıp küçük çaplı eğlence düzenlemeyi severim.

Müzik dinlemek dans etmek ve heyecan veren her şeyi yapmayı severim. Ben ailemin tek çocuğuyum. Bu yüzden ailem benim üzerime çok düşer. Yanlış birşey yapmamam için sürekli benimle ilgilenirler ve bu beni çok tedirgin ediyor. Ben bu şekilde sanki göz hapsinde gibi yaşamayı sevmiyorum ve rahatsız oluyorum. Zaten yalnızlık iyice bunaltıyor birde bu şekilde baskı altında hissedince kendimi buraya geldiğime pişman oluyorum. Bu yüzden güvenilir biriyle arkadaş olmak, heyecan duymak, aşkı hücrelerime kadar hissetmek ve kalbimin atışını hissetmek istiyorum.

Her erkek aşkı yaşamayı ve yaşatmayı beceremez. Benim olacak ve kendimi ona ait hissedeceğim erkeğin bir kadını nasıl sevmesi gerektiğini çok iyi biliyor olması gerek. Kendimi mutlu hissetmediğim bir ilişkiyi ne olursa olsun devam ettirmek istemem. Aşk her zaman ilk günkü heyecanını korumalı ve bana kendimi çok özel hissettirmeli. Zor aşık olurum ama birine aşık olursam tuttuğum eli kolay bırakmam. Ama tabi benimde sabrımın bir sınırı var. O sınırı zorlamazsanız güzel bir ilişkimiz olabilir. Ordu’da yaşayan düzgün ve kendinden emin, bekar beyler yazarsa tanışabiliriz.

1 yorum

  1. Slm ben hüseyin balikesir yaş 52 samimi ve dürüstlük içinde tanışmak dosluklar kurmak ısterim tercihim yakin illerdir sadece bayanlar arasin meffahat çikar beşinde olanlar uzak dursun 0543 66 2* *78

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*