Bayan Arkadaş İlanları Bedava Arkadaş İlanları

Arkadaşlıkların en yoğun kurulduğu yer olan sanal ortamda mutlaka karşınıza çok sayıda arkadaşlık sitesi çıkabilir ve bunlardan bir veya birkaçına arkadaşlık ilanı vererek hayatınızı daha güzel ve heyecanlı hale getirmek isteyebilirsiniz. Ancak arkadaşlık ilanı vereceğiniz site sizin için oldukça önemli olabilir. Daha seviyeli ve ticari kaygılar gütmeyen bir siteye ilan vermeniz daha isabetli bir karar olacaktır. Sitemize ilan vermek ve arkadaşlıklar kurmak isterseniz bilmelisiniz ki, sitemizin tüm hizmetleri tamamen ücretsizdir.

💘Selam,Tuğçe Ben Bodrum’dan. Olgun ve Elit Beyler İlanıma Cevap Yazarsa Tanışırız.💘

Selam beyler Tuğçe ben. Aslen Mersinli’yim. Yaptığım işi açıkça söylemeyi uygun bulmadım ama şu kadarını söyleyebilirim, bir kamu kuruluşunda çalışıyorum. Daha önce doğu illerinde görev yaptım ve 6 ay kadar öncede buraya geldim. Bodrum gerçekten benim için cennetten bir köşe gibi ama ne yazık ki çok yalnızım. Buraya gelmeden önce çok renkli ve heyecan veren hayallerim vardı. Burası tahmin ettiğimden çok daha güzel ve büyüleyici bir ortamı var. Ancak yalnız olunca benim için adeta çöl kadar ıssız. Biraz sert bir mizacım var bu yüzden erkekler çoğu zaman benden uzak duruyorlar.

Dışardan bakımca çok hoş görüp yakınlaşmak istiyorlar genelde ama biraz tanıyınca ve çok sert olduğumu görünce neredeyse arkalarına bile bakmadan uzaklaşıyorlar. Bu yüzden kendine öz güveni olan ve kadını elinde tutmasını becerebilen karizmatik güçlü bir erkek arıyorum. 34 yaşımdayım. Sanal ortama doğuda görev yaptığım zamanlarda alıştım. Yalnızlıktan çok sıkılınca sohbet gruplarında arkadaşlıklar kurdum. Ama buralardan tanıştığım hiç kimse ile reelde görüşmem olmadı. Çünkü hiç kimseye o kadar kolay güvenemem. İnsanlara güveni çok yıpranmış biriyim. O yüzden dışarıya biraz kapalıyım.

Bana herşeyden önce güven verebilen erkek benimle gerçek bir aşk yaşamaya çok yakın sayılır. Yakışıklı olması o kadar önemli değil elbette ama gönül bu işte yinede herşeyin en güzelini istiyor. Yakışıklı birisi olursa ayrıca mutlu olurum. Erkeğin zeki olmasını istiyorum. Zeki olmayan erkekler beni fazla yoruyor. Sadece Bodrum’da yaşayan olgun elit erkekler yazarsa mutlu olurum. Bir süre sosyal medyada konuşup sohbet etmek ve daha yakından tanımak isterim. Zamanla tabi herşey yerine oturmaya başlayınca reel görüşebiliriz. İletişim adresi yazmayı unutmayın,sizi eklemem için.

💘Merhaba İsmim Hilal.35 Yaşım. Kocaeli’den Partnerlik Edebilecek Olgun Dürüst Erkek Arıyorum.💘

Merhaba Hilal ben.Dul kadınım. 34 yaşımdayım. Aile içinde yasanmış bir aldatma sonucu boşandım. Aldatılmanın belkide en ağırını yaşadım. Yani çirkin birimiydim, yeterince kadınlık yapamıyormuydum ki, bu şekilde iğrenç bir olay yaşadım düşündükçe hala çok geriliyorum. Bu olaydan sonra hem insanlardan hemde ailemden koptum. Çevremdeki kimseyle görüşmek istemedim ve olayla alakası olmayan arkadaşlarımdan bile nefret eder oldum bütün bu yaşadıklarımdan sonra. Son zamanlarda nefretim biraz hafifledi ve artık geçmişe takılıp kalmadan yeniden mutluluğu arıyorum.

Bu benim hem kendime hemde insanlara karşı verdiğim son şans olacak. Bir kez daha buna benzer bir hayal kırıklığı ve ihanet yaşarsam bu sefer kendimi asla affetmem. Kendimi affetmediğim sürecede hayatıma bir daha kimseyi almam. Bu yüzden bu sefer çok daha dikkatli davranmak zorundayım. Tatlı sözlere kanacak durumda değilim artık. Dürüstlüğünden en küçük bir durum olduğu zaman kolaylıkla insanlara sırtını dönebilen birisi oldum artık. Bunları yaşamadan önce hayat dolu çevresine enerji veren mutluluk saçan biriydim. Artık hiç kimse hiçbir şey umrumda değil. Artık sadece kendi mutluluğum için çaba harcıyorum.

Belki bana çok bencil diyebilirsiniz ama beni bu hale getiren inanalar oldu. Yaşadığım ihanetin bana bıraktığı öfkeyi bir kenara bırakıp mutlu olmak için elimden geleni yapıyorum ama bir yerde kendime hakim olamıyorum. Olgun ve dürüst bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Sadece iki kişilik bir ilişki ve hayat kurmak istiyorum. Artık bana arkadaş falan lazım değil. Sadece aşk yaşayabileceğim iyi ve kötü günde birbirimize destek olabileceğimiz samimi bir erkek varsa tanışmak isterim. Kocaeli ve İstanbul olabilir, uzak şehir istemiyorum.

💘Ben Suzan.30 Yaş Bekarım. Samimi ve Seviyeli Arkadaşlık Grubu Olan Varsa Tanışmak İstiyorum.💘

Zonguldak merkezden Suzan  ben. Aşk söz konusu olunca sanırım bu dünyadaki en şanssız bahtsız kadın benimdir. Aşk konusunda yüzüm hiç gülmedi, ne zaman tamam bu erkek beni çok seviyor ve beni mutlu edebilir diyerek,bir heyecanla hayatıma birini alsam sonunda hep üzülen ben oldum. Artık üzülmek istemiyorm ve artık aşk yaşamakta istemiyorum. Kimseyi sevmek gibi bir amacım yok artık. Sadece kendime güzel eğlenceli bir arkadaş ortamı arıyorum. Varsın aşkı becerebilenler ve hak edenler yaşasın. Arkadaşlık gruplarına katılmak istiyorum ama sosyal medyadaki gruplar çok sıkıcı.

Sayısız gruba dahil hiç birinden keyif almadım. Doğru düzgün muhabbet dahi yok çoğunda. Biraz daha farklı platformlar ve arkadaş ortamları arıyorum. Bir avukatlık ofisinde sekreterlik yapıyorum. Bazen günler çok yorucu oluyor. Akşamları vakit geçirebileceğim bir arkadaş ortamımda yok. Zaten dışarı çıkmayı fazla sevmem. Bu yüzden arkadaşlık gruplarında vakit geçiriyorum. Sanaldan arkadaşlık hoşuma gidiyor hemde kendimi daha güvende hissediyorum. Belki birgün bana o güveni verebilen birisi karşıma çıkarsa gerçek bir dostluk veya aşk yaşayabilirim.

Aşk konusunda artık mücadele etmeden bile hala içimde küçükte olsa biraz umut var. Buraya biraz eski bir resmimi koydum ama facebook ve instagram hesabımda çok fazla resmim var. Samimi sohbetin olduğu seviyeli arkadaşlık grubu olan varsa bana mesajla iletsin eklerim. Maksat sanal arkadaşlık ve muhabbet olduğu için nereli olduğunuz önemli değil ama sürekli aşk muhabbetlerinin döndüğü bir ortamda bulunmak istemiyorum. Herşeyi konuşabileceğim kültürlü ve dürüst insanların olduğu bir arkadaşlık grubu arıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*