Bayan Arkadaş İlanları Net

Bayan arkadaş bulmak bazılarımız için hiç sorun değilken bazılarımız için oldukça önemli bir sorun olabilir. Ya kadınlarla iletişim kurma konusunda iyi değilizdir ya da iletişim kuracağımız bir ortam yoktur. Sosyal çevreniz buna müsait olmayabilir. Ya da bunlardan daha farklı bir nedenle arkadaşlık kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Sorununuz ne olursa olsun islamisayfalar.com sitemize vereceğiniz ücretsiz bir ilan ile tüm sorunlarınızı çözebilir ve güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

💘Selam İsmim Dilara.34 Yaşımdayım. Elit,Kültürlü ve Bakımlı Erkek Arıyorum.💘 

Selamlar İzmir Bergama’dan Dilara ben. Aslen Diyarbakırlı’yım ve kürt asıllıyım. Ancak uzun yıllardır İzmir’de yaşıyorum. Ben çocukken buraya taşındık. Çocukluğum bu yüzden biraz zor geçti. Özellikle ailemin maddi durumundan dolayı okuyamadım. Sonrasında zengin bir ailenin çocuğu ile tanıştım. Ailesi beni çok kabullenmedi ama birbirimizi sevdiğimize inanıyorduk. Aşkın gücü her zorluğu aşar diye düşünerek evlenmek istedik. Sonuç olarak evlendikte ama evlendikten sonra ister istemez ailesiylede görüşmek zorunda kalıyordum.

Benim açımdan sorun yoktu ama onlar sürekli her fırsatta beni aşağılayıp dışlıyor ve beni rencide ediyorlardı. Tabi ben sorunlar büyümesin diye eşimden bazi şeyleri saklamaya çalışsam bile o herşeyin farkındaydı. Ama sonuçta ailesi olduğu için tepkisi sınırlı oluyordu. Zamanla daha çok üzerimize gelmeye başladılar ve daha çok gerilmeye daha çok huzursuz olmaya başladım. Sonuçta bizde insanız ve bizimde sabrımızın sınırları var. Sabrının sınırlarının zorlandığı birgün bende onların bana yaptığı gibi karşılık verdim ve o günden sonrada artık eşimdende soğumaya başladım.

Kısa süre içinde apar topar boşandık. Anlaşmalı bir boşanma oldu. Bana verdikleri tazminatla kendime bir işyeri açtım. Maddi olarak iyi sayılırım ve ciddi bir sorunum yok. Çocuğum olmadı ve yalnız kalıyorum. Uzun süre sonra yeniden hayatıma bir erkek girsin istiyorum. Kültürlü bakımlı ve kibar bir erkekle tanışmak için buradayım. Eğer beni etkilemeyi başaran birisi olursa ve güven gibi bazı önemli sorunları aşabilirsek yeniden evlilik düşünebilirim. Ama tabi bunu zaman gösterecek. Şimdiden karar verilecek bir şey değil. Mesajlarınızı bekliyorum.

💘Adım Semih.22 Yaşımdayım. Öğrenciyim. Olgun Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Selam ismim Semih.Trabzon’da üniversite okuyorum. 2.sınıf öğrencisiyim. Aslen Urfalı’yım. Trabzon’da bekar evinde yalnız yaşıyorum. Maddi olarak buna gücüm var be hatta fazlasınada gücüm var. Ailemin desteği ile tabi. Genç kızlar çok ilgimi çekmiyor. Daha çok olgun veya dul bayanlarla arkadaşlık kurmak için buradayım. Hatta eğer tanışacağım kişinin durumu müsait olursa beraber yaşamak isterim. Bu yüzden aile baskısı olmayan özgür bir kadınla tanışmak istiyorum. Çalışan birisi olursa belki daha güzel olur. Esmer kadınlardan hoşlanırım. Açıkçası benim ilk defa bir kız arkadaşım olacak,olursa tabi. Daha önce hiç olmadı.

Hoşlandığım bayanlar oldu ama hepsi olgun kadınlar olduğu için ilişki kurmayı beceremedim desem daha doğru olur. Kadınları ikna etme konusunda iyi olmadığımın farkındayım. Bi yüzden ilan vermek en doğrusu diye düşündüm ve buraya yazmaya karar verdim. Buraya gelmeden önce bazı sohbet kanallarında olgun bayanlarla tanışmak istedim ama sadece muhabbette kalan bir arkadaşlık istiyordu tanıştığım kişiler. Bem gerçek bir aşk yaşamak ve bu sanal ortamdan ayrılmak ve herşeyi gerçekte nasıl yaşanması gerekiyorsa o şekilde bir arkadaşlık kurmak isteyen genç bir erkeğim.

Sevdiğim aşık olduğum kadına karşı son derece kibar olurum ve ondan maddi manevi hiçbir şey esirgemem. Benim aşık olduğum kadın benim için herşeyi hak ediyordur. Ben böyle bakıyorum. Beni seven birine bende çok değer veririm. Ama artık koca evde yalnız başıma yaşamaktan duvarları seyretmekten bıktım. Belki çok yakışıklı birisi falan değilim ama emin olun benimle çok mutlu olursunuz. Genç erkek arkadaş arayan olgun ve özgür bir bayan varsa tanışalım. Ben Trabzon’dayım ama yakın şehirlerdende biriyle olabilirim.

💘Adım Meral. Mersinli’yim.Evlilik Amaçlı Olgun Dürüst Arkadaş Arıyorum.💘

Selam beyler.Meral ben.34 yaşım ve Oğlak burcuyum. Bekarım ve çalışıyorum. Özel sektördeyim ama işimi seviyorum maddi olarakta bana yetiyor. Çok fazla süslenip püslenmeyi sevmem. Salaş dolaşmak hoşuma gider. Nasip olur yada olurmu bilmiyorum ama amacım nihayetinde evlilik ama ilk başta arkadaşlık kurmak sonrasını zamana bırakmak istiyorum. Ama aklımdakini açık söyleyim, evlilik düşünüyorum. Yardım etmeyi, yardımlaşmayı ve sosyal projelerde yer almayı severim. Bu anlamda çok aktif biriyim. Kendimi daha huzurlu ve vicdani olarak daha iyi hissediyorum bu şekilde.

Burada ismini yazmak istemediğim bazı insani yardım kuruluşlarında gönüllü olarak aktivitelere katılıyorum. Aile içi ilişkilere değer verdiğim için hayatıma giren erkeğin aile ilişkilerinin iyi ve sağlam olmasına dikkat ederim. Çünkü aile ilişkileri bozuk olan bir erkek bana güven vermez. Böyle erkeklerin hayatına girmeyi çok riskli bulurum. Meslek olarak tasarımcılık yapıyorum. Zevkli bir mesleğim var çünkü hayal gücüne dayalı, hayalimin sınırlarını zorlayan şeyleri seviyorum. Eğlenceli geliyor bana. Sigara kullanıyorum ama erkeğin sigara kokanını sevmem. Güzel kokmalı ve temiz olmalı.

Beyaza karşı özel bir zaafım var. Beyaz giyindiği zaman erkeği daha çekici buluyorum. Evliliği, aile olmayı, çocuk sahibi olarak anne olmayı çok özel ve değerli buluyorum, bu yüzden de asıl amacım evlilik ama aşk evliliğine inandığım için önce arkadaş olup aşık olmam gerekiyor. Aşık olmadan sırf mantığımla hareket ederek evlilik yapamam. Çünkü aşkı, heyacanı, tutku ve romantizmi severim. Burası benim ilk sanal tecrübem olacak. Umarım pişman olacağım bir tercih yapmam ve doğru ve güzel yürekli bir erkekle karşılaşmayı umut ediyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*