Bayan Arkadaş İstiyorum

İnternet üzerinden kolayca arkadaş bulmak ve arkadaşlığınızı sosyal yaşamda sürdürmek istiyorsanız öncelikle güvenilir ve seviyeli bir arkadaşlık sitesi, sohbet kanalı veya sosyal medya uygulaması üzerinden yakın çevrenizdeki bayanları aratmalısınız. En yaygın ve çok ziyaret  edilen ortamlarda bulunmanız elbette şansınızı artıracaktır. Ancak tabi sonuç olarak olay bir yerden sonra tamamen size bağlı gelişiyor. Kadınlara olan yaklaşımınız ile onlara güven veremiyorsanız boşuna çaba harcıyorsunuz demektir. Çünkü artık kadınlar erkeğin yakışıklı veya zengin olmasından daha çok güvenlik kaygılarını ön plana taşıyarak karar vermekte ve ona göre arkadaşlık tercihinde bulunmaktadırlar. Bizlerde islamisayfalar.com olarak güvenliğinizi riske edecek hiçbir paylaşıma izin vermeden sizlerin güvenli bir ortamda sohbet etmenizi sağlamak istiyoruz.

💘İsmim Berna.Muğla Merkezde Yaşıyorum. 48 Yaşımdayım ve 40 Yaş Civarı Arkadaş Arıyorum.💘

Selam arkadaşlar, burada yeniyim. İlk defa arkadaşlık ilanı veriyorum. 48 yaşımdayım ve Muğla’da kendime ait reklam firmasını işletiyorum. Hiç evlenmedim ve evlenmeyi düşünmüyorum. Sadece aşk yaşamak için arkadaş bulmak için burada değilim. Bayanlarlada tanışarak güzel dostluklar kurabiliriz. Çevremi genişletmek istiyorum. Arkadaş çevremin geniş olmasını isterim ve bu hoşuma gider. Yalnız yaşayan ve bundan keyif alan bir kadınım. Arkadaşlarımı sık sık evime davet ederim. Bu tarz arkadaş muhabbetlerini çok severim ama hayatta asla yapmak dediğim tek birşey  varsa o da evlilik.

Koç burcuyum ve aşkta burç uyumuna inanırım. Çok yardımsever biriyimdir. Çevremde herkes için birşeyler yapmak isterim. Yakınlarıma yardımcı olmak, onların bir ihtiyacını gidermek, onlar için fedakarlıkta bulunmak mutluluk verir bana. Buradan kimlerle tanışırım bilmiyorum ama normal arkadaş dışında aşık olabileceğim birinin olmasını isterim. Bir erkeğin benim için özel olması ve benimde onun için özel olmam bu bütün mutluluklardan daha fazla mutlu eden birşey. Anne ve babam ben küçükken ayrılmışlar. Ben hatırlamıyorum dahi.

4 yaşımdan bu yana teyzemle kaldım. Teyzemide kaybedince  benim hayat ışığım söndü adeta. Kendimi o kadar yalnız hissettim ki o zamana kadar doğru düzgün arkadşım yoktu. Onun gidişiyle açılan boşluğu doldurmak için yüzlerce arkadaş edindim ve halada ediniyorum ama hiç kimse o boşluğu dolduramadı. Galiba o boşluk içimde hep yaşayacak. Ege’den reel görüşme imkanı olan sorunsuz ve hayatı dürüstce yaşamayı ilke edinmiş prensip sahibi olgun arkadaşlarla tanışmak istiyorum. Sosyal medyanız varsa yazarsanız eklerim,görüşürüz.

💘Selam, Adım Metehan.22 Yaşımdayım ve İstanbul’da Yaşıyorum. Olgun Bayan Arkadaş Arıyorum.💘

Selam arkadaşlar, Metehan ben. Babam milliyetçi birisi olduğu için bana bu ismi koymuş. Zor bir çocukluk geçirdim ve o yaşlarda yaşadığım zorluklar bugün bile hala hayatımı etkilemeye devam ediyor. Daha 1 yaşıma girmeden geçirdiğim bir havale sonucu birçok sağlık sorunu ile mücadele etmek zorunda kaldım. Tüm arkadaşlarınız sağlıklı bir şekilde yaşarken sizin sürekli hastanelerde olmanız ve arkadaşlarınız size garip bakışları bütün bunlar genç birinin katlanması çok zor şeyler. Sağlık sorunlarımın birçoğunu atlattım ama biraz kekemelik oldu bende.

Özellikle bu okulda ve arkadaş ortamımda beni çok zorladı. Aslında yakışıklı biriyim ama kekeme olunca hiçbir kıza yaklaşamıyorum. Bu yaşıma kadar hiçbir kızla doğru düzgün sohbetim dahi olmadı. Ortamda kızlar olsun yada olmasın genelde sessiz kalıyorum ve mecbur kalmadıkça konuşmuyorum. Benden hoşlandığını hissettiğim kızlarda zaten benimle konuşmaya başlayınca tekrar benden uzaklaşıyor bunu farkediyorum tabi. Kekemelik için bir yandan tedavi olmaya çalışıyorum ama şu ana kadar tedavi sonuç vermedi. Ne olursa olsun bu sorunu aşmaya kararlıyım.

Beni olduğum gibi kabul ederek benimle arkadaş olmak isteyen genç yani yaşı bana uygun olsun istiyorum. 30 yaş üstü olgun bayanlarda olabilir aslında. Bazen çok daha çekici oluyorlar benim için ama olgun bir kadın benim yaşlarımda bir erkeği ister mi emin değilim. Olursa ilk defa bir kız arkadaşım olacak. Benim için çok sıradışı birşey bu. Bu yüzden açıkçası biraz heyecan var. Heyecan yapınca konuşmam iyice bozuluyor. Bu durumda nasıl yapacağımı çok bilmiyorum. Anlayışlı ve samimi birine ihtiyacım var. Şehir önemli değil. Çok uzak olursa telefon arkadaşlığıda yapabiliriz. Hoşçakalın.

💘İsmim Cemre. Mersin’de Yaşıyorum. Bekarım. Olgun ve Dürüst Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

Selamlar beyler nasılsınız. Cemre ismim. Daha doğrusu burada bu ismi kullanmak istiyorum. Gerçek ismimi tanıştığım kişi öğrenir. İlk defa böyle bir ortamda bulunduğum için biraz tedbirli davranmak zorundayım. Bu konuda beni anlayacağınızı tahmin ediyorum. 36 yaşımda ve hiç evlenmemiş uzun boylu esmer bir kadınım. Boyum sokağa falan çıktığımda çok dikkat çekiyor. Çok güzel değilim bence ama yinede çekici bir tarafım olduğunu biliyorum. Mersin Silifke yakınlarında yaşıyorum. Daha önce aşk yaşadığım sevdiğim tutulduğumu hissettiğim ilişkilerim oldu ama böyle bir ortamda ilk defa biriyle tanışacağım.

Bu yüzden şu an duygularım biraz karışık. Hem annemi hem babamı bir hafta arayla Covid sebebiyle kaybettim. Bir abim var evli,onunda zaten hayatımdaki varlığı yokluğu çok belli değil. İşine geldiği zaman abim gelmediği zaman bir kardeşim var demiyor. Bu zamana kadar evliliğe çok sıcak bakmamıştım ama sanırım biraz fikirlerim değişecek. Hayatta kimsem kalmadı. Çocuk sahibi olmak için daha fazla gecikmeden evlenmek belki en doğrusu. Niyeti evlenmek olan beyler varsa onlarda yazabilir,tanışırız ve evlilik için uyum sağlayabilirmiyiz birlikte bakarız.

Mersin dışından biriyle tanışmak istemem. En uzak Adana olabilir belki. Sürekli görüşmek isterim çünkü. Uzaktaki birini günlerce hatta belki aylarca beklemek istemem. Yakınlarımdan birini arıyorum. Yan mahallede olsun diyecek halim yok tabi ama uzak olmasın yeterli. Sigara kullanırım. Alkol kullanmam, kullanan erkeğide sevmem. Sadık ve dürüst birini arıyorum. Çekindiğim bazı konular var, bu yüzden buraya iletişim adresimi yazamam. Ama siz yazarsanız sosyal medya, facebook yada mail adresi bir süre mesajla konuşabiliriz. Duruma göre devamına bakarız. Mesajınızı bekliyorum.

Anahtar Kelimeler:

bayan arkadaş arıyorum,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*