Bayan Arkadaş Kastamonu

2022 yılında Kastamonu’dan arkadaşlık ilanı vermek isteyen erkeklerin ve kadınların vermiş olduğu en güncel arkadaşlık ilanlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Kastamonu’da yaşıyor ve kalbinize bir sahip arıyorsanız ve aynı zamanda sıcaklığını hissetmek istediğiniz bir aşk ile en güzel günleri birlikte yaşamayı arzu ettiğiniz birini hayatınızın merkezine koymak istiyorsanız bizlere ulaşan ve ana sayfamızda yer verdiğimiz ilanları okuyarak arkadaşlık kurabilirsiniz. Kuracağınız bu sohbet ortamını isterseniz reel yaşamınıza taşıyarak gerçek aşklar yaşayabilirsiniz.

💘Selam,Adım Müge,40 Yaşımdayım. Kastamonu Yakınlarından Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Selamlar beyler, Müge ben Kastamonu merkezde bankacılık finans sektöründe çalışan, olgun, biraz muziplik seven dul ve bir çocuklu bir kadınım. 12 yaşlarında bir kızım var ve ikimiz arkadaş gibi çok iyi anlaşırız. Kızım dünyadaki herşeyim,ona olan sevgimi bir başka sevgi ile kıyaslamam dahi. Ama tabi kızıma olan sevgim, onun varlığı, onun için yaşıyor olmam içimdeki eksikliği, mutsuzluk duygusunu unutturmuyor bana. Yaşım biraz ilerlemiş olsada kalbim hala genç bir kızın kalbi kadar aşka ve sevgiye ihtiyaç duyuyor. Galiba insan her yaşta sevilmek ve değer görmek, heyecan yaşamak ve aşkı tutkuyu hissetmek istiyor.

Kızımla hasta sonları genelde evde durmayız. O da annesi gibi gezmeyi çok seviyor. Gerçi ben eskisi kadar gezmeyi  çok sevmiyorum artık biraz daga durgunluk bana daha iyi geliyor ama kızımla beraber gezmek iyi geliyor bana. Birazda onun evde sıkılmasını istemiyorum. Yanıma bir erkek alıp kızımla beraber vakit geçirmek istemiyorum. Bunu kızımında isteyeceğini sanmıyorum. Yakınımda olsun sürekli görüşelim falan gibi düşüncemde yok. Hatta tam tersi biraz uzak olsun istiyorum. Arkadaş olacağım erkeğin hayatımın her anında olmasını istemiyorum.

Ayda bir veya iki kez görüşüp vakit geçireceğim güvenilir bir erkek arıyorum. Yaş çok önemli değil,her yaştan olabilir ama biraz yakışıklı ve enerjik olması güzel olur. Bu yüzden Kastamonu merkezden birini istemiyorum. Yakın iller veya ilçelerden birisi olabilir. Güvenlik benim için çok önemli bu yüzden buraya numara veya iletişim adresi yazamam. Ama ilgilenen beyler olursa bana numarasını ve sosyal medyasını yazabilir. Ben size ulaşırım. Umarım buradan güzel bir arkadaşlık kurarak mutlu bir şekilde ayrılırım.

💘Selam, Adım Helin.21 Yaşımdayım. Kastamonu’dan Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

İsmim Helin. Fransa’dan yazıyorum. 21 yaşımdayım ve çok yakında 22’ye girmek üzereyim. Aslına bakarsanız yaşımı çok sevmiyorum. Daha olgun bir kadın gibi olmak istiyorum bu yüzdende yeni yaşıma giriyor olmaktan çok mutluyum. Olgun erkeklerden hoşlanıyorum. Gençler beni nasıl mutlu edeceklerini bilmiyorlar. Birde olgun erkeğin yanında kendimi daha çok güvende hissediyorum. Olgun erkeğin yanında kendimi daha olgu bir kadın gibi hissediyorum. Genç erkelerin yanında ise ergen bir kız gibi kalıyorum. İste ben o hissi hiç sevmiyorum. Fransa’da ailemle beraber yaşıyorum ve aslen Kastamonulu’yuz.

Sadece yaz aylarında yaklaşık 1 ay kadar orada kalıyorum. Türkiye’den arkadaşlar edinmek istiyorum. Oraya geldiğim zamanlar yalnız olduğum için tatilden hiç keyif almıyorum. Bunu daha önceki senelerde düşündüm ama yapamamıştım. Yaz ayında bana eşlik edebilecek eğlenceli dürüst olgun bir erkekle tanışıp arkadaş olabilirsek çok mutlu olurum. Ama dediğim gibi sadece olgun erkek istiyorum. Aslında illaki tanışıp sevgili olmaya gerek yok. Tanıştıktan ve birbirimizi tanıdıktan sonra o arkadaşlığın aşka dönüşüp dönüşmeyeceğini bilemeyiz.

Bu yüzden baştan birşeye karar vermiş değilim. Belki normal bir arkadaş bile olabiliriz. Bu yüzden arkadaşlık isteyen bayanlar varsa sizde yazabilirsiniz. Aşırı kıskanç olan erkek benimle mutlu olamaz. Çünkü dekolte giyinmeyi severim. Bu konuda ailem bana hiç karışmaz. Sadece kendime zarar verecek birşey yapmamı istemedikleri konusunda uyarırlar. Bunun dışında arkadaşlarıma falan karışmazlar. Yani özgür rahat biriyim. Türkiye’ye geldiğimde rahatlıkla görüşüp vakit geçirebiliriz. Yurt dışından arkadaş arayan olgun erkek varsa bana ulaşsın.

💘Selam,İsmim Tuğba.27 Yaşımdayım ve Esmerim. Kastamonu Merkezden 30 Yaş Üstü Erkek Arıyorum.💘

Selam nasılsınız, İsmim Tuğba. Kastamonu’da yaşıyorum,küçük kardeşim ve annemle beraber. Babamı ben küçükken bir kaza sonucu kaybetmişiz. Ben pek hatırlamıyorum o günleri çok küçük olduğum için. Ama onun yokluğunu yinede hissediyorum. Dış görünüş olarak çok duygusal görünmüyorum. Aykırı giyinen dövme falan yaptıran birisi olunca benim hakkımda önyargılı davranan çok oluyor. Beni duygusuz ve ruhsuz birisi olarak görüyorlar. Ama aslında içim hiçte öyle değil. Çok duygusal çabuk kırılan, iyilik yapmayı seven ve hiç kimseyi kırmak istemeyen biriyim.

Ama ben çevremdekileri kırmamak için ne kadar uğraşırsam beni sevdiğini sandıklarım o kadar umursamaz davranıyorlar. Sevgiye ve aşka inancımı sorgulamaya başladım ve böyle gidermede sanırım inancımı umudumu tamamen yitirebilirim. O zaman benden geriye ne kalır bilmiyorum ama sanırım hayatın bir anlamı olmaz. Çünkü ben gerçekten şunu tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki, sevdiğim değer verdiğim insan için herşeyi yaparım. Belki hayatta herşeyi başaracak gücüm yoktur ama en azından sevdiğim için elimden geleni yaparım. Bu yüzdende erkeğinde en az benim kadar cesur ve yürekli olmasını beklerim.

Bazı erkekler var ki, en küçük bir sorunda yada zor bir durumla karşılaşınca, sevdiği kadın maddi manevi kendisine ihtiyaç duysa hemen arkasını dönüp kaçıyor. Bu tarz erkeklerle arkadaş dahi olmak istemem. Aşk zaten yaşayamam çünkü zayıf erkeklerle beraber olmak içimden gelmez. Sizlere bir erkeğin nasıl olması gerektiğini ben söyleyecek değilim ama erkek dediğin ne olursa olsun sevgilisinin yanında olur. Elinden hiçbir şey gelmiyorsa oturur onunla beraber ağlar belki ama yinede olur, zorluğu görünce kaçacak yer aramaz. Varsa Kastamonu’dan sevgisine sahip çıkacak ciddi birisi tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*