Bayan Arkadaş Kayseri

Bu sayfamızı Kayseri’de yaşayan veya Kayseri’den arkadaslik edinmek isteyenlerin istek ve arzuları doğrultusunda kolayca arkadaşlık kurabilmek ve güzel vakit geçirebilseniz için oluşturduk. Kayseri’de yaşıyor ve bir aşka belkide ileride evliliğe dönüşecek olan belkide çok daha güzel heyecanlı ve tutkulu anlar yaşayarak hayatınızı renklendirecek, anlam katacak ve sizi mutlu edecek bir aşkla tanışabilirsiniz. Daha kolay arkadaş bulmak isterseniz herhangi bir ücret ödemeden ve üyelik yapmadan sizlerde sitemize ilan verebilirsiniz.

💘Selam,Sema Ben Kayseri Merkezdeyim. 41 Yaşım. Dulum. Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba ben Sema. Aslen Konyalı’yım ama uzun zamandır Kayseri merkezde yaşıyorum. Buraya Kayserili biriyle evlendiğim için geldim. Ayrıldıktan sonrada bir çocuğum olduğu için babasından uzak kalmasını, ondan kopmasını ve kendini babasız hissetmemesi yada baba sevgisinden yoksun kalmaması için başka yere taşınmadım. Beni buraya bağlayan tek neden oğlumla babasının uzak kalmaması. Evlilik hayatım mutsuz geçsede sonuçta oğlum bu evlilikten olduğu için hiçte pişman değilim. Kaderde ayrılık varmış ayrıldık ama kaderin bana en büyük hediyesi oğlum oldu.

Bunda derdim sıkıntım arasında, yaşadığım onca dert ve kederin ortamında adeta güneş gibi oğlum dünyamı aydınlattı ve ısıttı. Herşeye rağmen sahip olduklarım için şükrediyorum. Kamu kurumunda çalışan bir anneyim. Evliliğimin bitme nedeni daha çok benden oldu. Ben temizlik ve titizlik hastası bir kadınım. Hem kendim hem evim hemde evimde yaşayanlar her zaman temiz ve titiz olmalı. Bunun abartılı olduğu zaman hayatı felç edeceğini biliyorum ama elimde olan ve bilerek yaptığım bir şey değil bu. Belki sizinde çevrenizde vardır benim gibi titizlik hastası olanlar.

Eşimle benim bu titizliğim yüzünden anlaşamıyor ve sürekli kavga ediyorduk. Bu durum oğlumu çok kötü etkiliyordu çünkü her şey onun gözünün önünde oluyordu. Ayrılmak ve mutluluğu başka dünyalarda aramak en doğru karar olacaktı ve bizde ayrıldık ama gayet medeni bir boşanma yaşadım. Evliliğimin en mutlu günü boşandığım gün oldu. Uzun zaman sonra yeniden aşık olmak ve mutluluğu yeniden tatmak istiyorum. Bu yüzden burada sizlerleyim. Kayseri’den ciddi eğitimli seviyeli biriyle tanışmayı çok isterim. Kayseri merkezin haricinde birini düşünmüyorum.

💘Adım Sevim,62 Yaşımdayım. Kayseri’den Olgun ve Karakterli Bir Beyle Tanışmak Isterim.💘

Merhaba beyler Sevim ben Kayseri’den. Yaşım 62 ve yalnız bir kadınım. Sanat müziği severim ve hatta söylerimde. Hareketli bir yaşam için yaşım pek uygun değil. Gençliğimde daha çok severdim hareketli ve enerjik yaşamayı ama yaş ilerledikçe biraz daha hem bedenimi hem ruhumu dinlendirmek istiyorum. Bir arkadaş bulabilirsem öyle çok büyük ilginç olabilecek hayallerim yok. Sadece varlığı ile bana iyi gelsin, bendeki bu yalnızlık hissini üzerimden alabilesin bunlar benim mutlu olabilmek için yeterli olur.

62 yaşımda güzelliğimden bahsedip yakışıklı erkek arayacak değilim tabiki. Benim gibi yalnız kalan insanlar özellikle kadınlar eskiye göre daha duygusal bir yapıda oluyor. Bende son zamanlarda daha duygusal oldum ve bu duygusallık erkek arkadaş tercihimide etkiledi. Hoş sohbet olmasını özellikle istiyorum bana arkadaşlık edecek kişinin çünkü sohbet ederken sıkılırsam arkadaş bulmanın yada arkadaş olmanın bir anlamı yok. Eşimi biraz erken kaybettim  ve onu kaybedince 3 çocuğuma hem annelik hemde babalık yapmak gibi ağır bir sorumluluk aldım.

Uzun ve yorucu bir süreçten geçtikten sonra çocuklarımı kendi ayakları üzerinde duracak seviyeye getirdim. Şimdi hepsi kendi yolunda ve kendi yaşamlarını kurdular. Banada yeniden hayatıma erkek almak ve unuttuğum hisleri yeniden yaşamak için bir fırsat oldu. Kötü şeyler bazen güzel şeylerin nedeni oluyor. Bu yalnızlık hissi olmasa belkide şu an burada olmayacaktım ve yapayalnız bir hayatı kabullenmiş olabilirdim. Ama bunu kabullenmek istemiyorum ve bu nedenle Kayseri’den reel görüşmek için arkadaş arıyorum. Temiz ruhlu beyler yazarsa tanışalım.

💘Adım Kerem.33 Yaşım. Kamudayım ve Kamudan Ciddi Evliliğe Yönelik Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba nasılsınız Kerem ben Kayseri’den. 33 yaşımdayım ve bekar yalnız, kamuda çalışan kendi halinde biriyim. Kamu çalışma hayatım biraz geç başladı. Daha önce kendi işimi yapıyordum. Maddi olarak çok iyi seviyelerden bir anda işler çok kötüye gidince memuriyete yöneldim ve yaklaşık 4 yıldır kamudayım. Artık evliliği daha fazla geciktirmek istemiyorum ve bu yüzdende ileride evlilik düşüneceğim biriyle tanışarak arkadaşlık kurmak ve aşık olmak istiyorum. Yakışıklı olmak sizler için ne kadar önemli bilemem ama yakışıklı birisi sayılırım. Bu benim fikrim değil elbette.

Aslen Kayserili’yim ama uzun zaman farklı illerde yaşadım ailemle beraber. Sonrasında üniversite askerlik falan derken buralardan uzak kaldım. Daha önce benim sanal ortamda tanışarak arkadaş olduğum birçok kişi old. Normal sosyal arkadaşlığın yanısıra aşık olduğum ve çok değer verdiğim bayanlarda oldu. Ama o zamanlar evlilik düşünmüyorum. Ama şimdi gerçekten kararlıyım ve beraber  mutlu olacağımıza inandığım bir kadınla tanışırsam evliliğe yönelik seviyeli bir ilişkim olsun diliyorum. Benim gibi evlilik düşünen seviyeli ve kültürlü bir kadın istiyorum.

Ailem Kayseri’de bir ilçede yaşıyor. Hasta sonlarını ailemle beraber geçirmeyi seviyorum. Bu yüzden önemli bir işim olmadığı sürece ailemi ihmal etmem. Aile içinde küçük problemler olsada her ailede olduğu gibi, bu sorunları aramızda halledecek kadar güçlü bağları olan bir aileyiz. Aynı şekilde ailesi ile barışık asi ruhlu olmayan hanımefendi birisi ile tanışmayı isterim. Evim ve arabam var. Benim için bunlar önemli şeyler değil ama önem verenler için söylemek istedim sadece. Gerçi maddiyata önem veren birisi ile mutlu olacağımı sanmıyorum. Daha çok duygusal bir bayan olmasını sevgiye aşka değer vermesini isterim. Ciddi bayanların mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*