Bayan Arkadaş Kırıkkale

Kırıkkale’den erkek ya da kadın arkadaşlık kurmak, flört etmek, aşk yaşamak, sohbet arkadaşı isteyenler, telefon arkadaşlığı, seviyeli arkadaşlık kurmak isteyen erkekler ve bayanlar ve hatta evlenmek isteyenler yani kısaca aşka dair hisleriniz ve arzularınız her ne olursa olsun bu sayfamızdaki ilanlarda bulabilirsiniz. Eğer dilerseniz sizlerde ücretsiz bir şekilde ilanınızı paylaşabilirsiniz. İlan oluşturmanın sizin için artıları olacaktır elbette. İlan vererek çok sayıda kişinin sizi tanımasına olanak sağlayabilirsiniz.

💘Selam,Yeliz Ben. Kırıkkale’den Seviyeli Eğlenceli Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

İsmim Yeliz. Kırıkkale’de üniveriste 2.sınıf öğrencisiyim. Aslen Ispartalı’yım ve buraya geçtiğimiz yıl geldim. Geçen yıl pandemi falan derken zamanımın çoğu yine ailemin yanında geçti. Üniversite hayatım bu sene başladı sayılır. Burada kısa zamanda yine benim gibi iki farklı üniversite öğrencisi erkekle arkadaşlığım oldu ama uzun sürmedi. Nedenini belki çok açık izah edemem fakat bu ilişkiler bir türlü tatmin etmedi beni. İçimde anlatamadığım bir his var ve bu his benim erkeklerden çabuk soğumama neden oluyor. Belkide ilişkim olan erkekler beni kendilerine bağlamayı başaramadılar.

Genç erkeklerle bu işin olmayacağını tatmin olmayacağımı ve mutlu olamacağımın farkına vardım. 21 yaşımdayım ve şimdiden aşk konusunda sorun yaşamak canımı sıkıyor. Kafama göre hayallerime uygun bendeki bu boşluk hissini alıp götürecek, kalbime ve ruhuma iyi gelecek olgun ve karakterli biriyle tanışabilmek ve en azından okul hayatım boyunca beraber olmak isterim. Sürekli sevgili değiştiren kızlardan olmak istemem. Çünkü bu zamana kadar o tarz kızları hep eleştirdim ve şimdi onlar gibi olmak içime sinmiyor. Ama istemedigim mutlu olmadığım bir ilişkiyide zoraki olarak sürdüremem.

Genelde çok uçuk kaçık heveslerim yada hayallerim yoktur. Sıradan hayaller benimkisi ve küçük şeylerle kendimi mutlu edebilirim. Sevgilim çok yakışıklı olsun zengin olsun falan gibi isteklerim yok. Bunlar benim aklıma bile kolay kolay gelmez. Yani erkeğin beni bir şekilde mutlu etmesini isterim. Artık nasıl mutlu edeceğinide kendisi bulmalı. Bence olgun erkek bunu nasil yapacağını bilir çünkü gençlere göre daha tecrübelidir. Bana sevgiden ve aşktan önce güven vermeli erkek. Güvenin olmadığı yerde hiçbir şey olmaz,olsada anlamı olmaz. Kırıkkale’den olgun beyler yazsın.

💘İsmim Çilem.25 Yaşımdayım. Kırıkkale’den Elit Olgun Beyle Tanışmak İstiyorum.💘

Selam beyler nasılsınız, Çilem ben,Kırıkkale merkezde yaşıyorum ve burada ailemle beraber yaşıyorum. Yaşım 25 ama çevremdekiler bana hep daha olgun gösterdiğimi söyler. Ne kadar doğru bilmiyorum ama iç güdüsel olarakta ben kendimi sanki olgu  bir kadın gibi hissediyorum ya da erkeğin bana o şekilde yaklaşması ve ona uygun davranmasını isterim. Bitüm 175 ve 57 kilo esmer bakımlı ve cilveli bir kızım. Haliyle bekarım tabi ve evlilik yapmak gibi bir çılgınlık yapmayı hiç düşünmüyorum. Burada bir firmanın muhasebesinde çalışıyordum ama ailemdeki bazı sağlık sorunları nedeniyle işten ayrılmak zorunda kaldım.

Aslında maddi olarak çalışmaya ihtiyacım yok ama evde oturmayı ya da ev kızı olmayı sevmiyorum. İş hayatını seviyorum. İhtiyacım olmasa dahi kendi hayatımı kendim kazanmak isterim. Bu anlamda sevgilim olacak etmektense bu zamana kadar hiçbir beklentim olmadığı gibi bundan sonrada olmaz. Erkeklerin parasını yemeye çalışan ucuz kızlardan değilim ama erkeğinde ucuz olanından nefret ederim. Erkeğin ucuzu nasıl olur derseniz,her gördüğü çiçeğe konan arılar gibi olursa erkek işte o benim için ucuz bir erkektir ve asla arkadaşlığım ve sohbetim olmaz öyle tiplerle.

Kıymet bilen değer vermeyi bilen ve aşka inanan elit olgun bir erkekle tanışmak için buradayım. Ergen karakterli yaşı küçük olanlarla ilgilenmiyorum. Kim ne derse desin hiçbir şeyi kafama takmam,kimeyse aldırış etmem ve prensiplerinden asla ödün vermem. Aslında çok kuralcı birisi değilim ama sınırlarım ve çizgilerim vardır kimsenin geçmesine izin vermediğim. Kendimi sizlere tanıtmaya çalıştım elimden geldiği kadar. Umarım burada Kırıkkale’de yaşayan elit bir erkek vardır ve umarım tanışma şansımız olur.

💘İsmim Ece. Yaşım 24 ve Kırıkkale’de Yaşıyorum. Dürüst Anlayışlı ve Güvenilir Erkek Arıyorum.💘

Merhabalar, Ece ben. Kırıkkale’de yeni sayılırım. Hemşire olarak buraya atamam oldu. Ailem İstanbul’da yaşıyor. Aslen Karadenizli’yiz ama. İlk defa ailemden uzak bir hayat yaşıyorum. Hatta arkadaşlarımdan bile ilk defa uzak kalıyorum. Bu yüzden şu sin birkaç ay benim için oldukça zor ve sıkıcı geçti. Buraya geldikten sonra erkek arkadaşımdan da ayrıldım. Zaten birçok şey yolunda gitmiyordu ilişkimizde ve buraya gelince ipler iyice koptu ve ayrıldık. Bir aşka ihtiyacım var bunu biliyorum , bunun farkındayım ama, beni yoran bir ilişki istemiyorum artık.

Zaten yeterince yorgunum. Stresli karmaşık bir dönemden geçtim ve yeni bir sorun kaldıracak durumda değilim. Bu yüzden kendini bilen oturaklı ve anlayışlı birisini tanımak istiyorum. Sizler için koyduğum resim geçtiğimiz yıl doğum gününe ait bir resim. Bir yılda değişen birşey yok aslında. Esmer bir kızım. Çok gülen birisi değilim ve çok fazla gülen çok konuşan etmektense hoşlanmam. Sanırım ben biraz daha böyle ağır abi tiplerden hoşlanıyorum. Birgün bir arkadaşlık sitesine arkadaş arıyorum diyerek uzun uzun yazacağıma asla inanmazdım ama hayat bizi öyle bir noktaya getiriyor ki, asla olmaz dediğimiz birçok şey olsun diye neredeyse dua eder hale geliyoruz.

Ailemle aram çok iyidir. Özellikle ablam herşeyimi bilir. Erkek arkadaşlarımı dahi bilir ablam. Ondan birşey saklamam ve çok güvenirim. Eğer olursa ilk defa sanal ortamdan bir erkek arkadaşım olacak. Birazda bunun hem heyecanı hemde tedirginliğini yaşıyorum. Herşeyin güzel olmasını ve güzel yürekli insanların karşıma çıkmasını umuyorum. Seviyeli ve dürüst bir ilişkiyi yürütebilecek olgun karakterli elit beyler yazarsa sevinirim. Ulaşabileceğim adres yada numara yazın mutlaka. Şimdilik hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*