Bayan Arkadaş Kütahya

2022 yılının bu ilk günlerinde kalbinizin heyecanını kaybetmiş ve yeniden gönlünüze baharı getirecek birini arıyor ve yeniden aşık olmak sevginin heyecanını ve mutluluğunu tatmak arzusu varsa içinizde Kütahyalı’lar için hazırlamış olduğumuz bu sayfamızda yalnızlıktan bunalmış ve bu yüzdende arkadaş bulmak için aramıza katılmış bayanların arkadaşlık ilanlarını bulabilirsiniz. Yayınlamış olduğumuz ilanlar 2022 yılına ait güncel ilanlardır. Bu ilânlardaki kişilere mesaj yazabilir ve sohbet edebilirsiniz.

💘Selam,Funda Ben Kütahya’dan. Öğrenciyim. Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Selamlar beyler nasılsınız Funda ben,20 yaşımdayım ve Kütahya merkezde üniversite öğrencisiyim. Mühendislik okuyurum. Dersler biraz yoğun ve sıkıcı. Buraya geleli daga bir yıl dahi olmadı. Genç erkeklerle anlaşamıyorum. Bu yüzden daha önceki flört ettiğim erkeklerde genelde yaş olarak benden çok olgun erkekler olmuştur. Olgun erkekler kadınların dilinden daha iyi anlıyor. Okulda çevremde çok erkek var benimle ilgilenen ama ben dediğim gibi genç erkeklerle çok ilgilenmiyorum. Daha çok 30 yaş civarında birini arıyorum. Maddi durumuda iyi olursa çok iyi olur.

Niyetim bir erkeğin parasını yemek değil elbette ama maddiyat olmazsada kim ne derse desin aşkın tadı çıkmıyor. Mesela lüks bir yerde yemeğe gitmek isteyebilirim. Bunu karşılayacak gücü yoksa bir erkeğin yapacağımız şeyler çok sınırlı olabilir ve bende sınırları hiç sevmem. Kafama göre yaşayıp istediğimi istediğim zaman yapmak isterim. Hayallerimi ertelemekten veya onlardan vazgeçmekten hoşlanmam. Şu an evde üç kız kalıyoruz ama maddi gücü yerinde olan ve bekar özgür biriyle tanışırsam beraber eve çıkabiliriz. Bu benim için sorun olmaz hatta bunu yapmayı çok isterim.

Erkek arkadaşı ile yaşayan arkadaşlarım var ve ne yalan söyleyim onları birazda kıskanmıyor değilim. Aslen Siirtli’yiz ama ben burada Antalya’dan geldim. Ailem Antalya’da. Bu yüzden burada istediğimi yapacak kadar özgürüm. Kendine güvenen erkeleri severim. Kendine güveni olmayan silik tipleri sevmiyorum. Benim erkek arkadaşım çevresinde lider ruhlu birisi olmalı. Çünkü ben biraz öyleyim ve ancak o şekilde bir erkekle mutluluğu bulabilirim. Üniversiteden birisi varsa burada lütfen buraya yazdıklarımdan dolayı beni ifşa etmesin. Kaş yapalım derken gözden olmayalım. Olgun erkekler kendini tanıtan mesaj yazabilir.

💘Adım Elif Yaren.26 Yaşım. Kütahyalı Olgun Bir Erkekle Seviyeli Arkadaşlık İstiyorum.💘

Merhabalar ismim Elif Yaren ama ben daha çok Elif ismini kullanıyorum. Ama siz hangisi hoşunuza giderse o şekilde hitap edebilirsiniz. Aslen Kütahya’nın bir köyündenim ama merkezde yaşıyorum. Ablam eniştem ve onların iki çocuğu ile beraber yaşıyorum. Bu şekilde kalabalık üstelik kendime ait olmayan bir evde yaşamak hiç hoşuma gitmiyor. Şu an için evliliğinde düşünmüyorum aslında ama tek başıma bir eve çıkarak yalnız yaşamaya yetecek maddi gücüm yok. Bu yüzden şimdilik bu şekilde yaşamaya mecburum. Bazen evlen kurtul bu şekilde yaşamaktan diyerek delilik yapmak geçiyor içimden ama biliyorum ki evlenirsen pişman olurum.

Çünkü daha kendimi buna hazır hissetmiyorum. Birde ayrıca ben evliliğin aşkı öldürdüğüne inanan bir kadınım. Bu yüzden eğer birgün evlenmeye  karar verirsem kesinlikle aşk evliliği değilde mantık evliliği yaparım. Şu an düşündüğüm tek bir şey var o da uzun süreli seviyeli ilişki yaşayabileceğim, maddi manevi her türlü yanımda  bana destek olacak ve bana güçlü bir kadın olduğumu hissettirecek bir erkekle tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum.

Daha önce hayatıma giren ve aşık olduğum tek bir kişi oldu. O da zaten uzun zaman önceydi ve küllendi bitti gitti ona olan hislerim. Üniversite mezunuyum ve şu an geçici olarak az bir maaşla bir markette çalışıyorum. Bir yandanda sınavlara hazırlanıyorum. Okul bittikten hemen sonra sınavlara hazirlanamadım. Biraz sağlık sorunlarım vardı ve bunların üstesinden gelmem yaklaşık 2 yılımı aldı. Bütün bu yaşadıklarımdan sonra biraz olsun mutlu olmaya hakkım var sanırım. Ailemle bana çok karıştıkları için pek anlaşamıyoruz. Genç bir kız gibi değilde 60 yaşına gelmiş yaşlı bir kadın gibi yaşamamı istiyorlar. Bana bütün dertlerimi sorunlarımı unutturacak güzel yürekli bir erkekle tanışmak istiyorum. Ciddi beyler ulaşsın bana.

💘İsmim Erdal. Kütahya’dan Türbanlı ve Ciddi Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Adım Erdal.30 yaşımdayım ve bekarım. Sizlere kendimden olabildiğince şeffaf bir şekilde bahsetmek istiyorum çünkü benim burada bulunma amacım sevgili bulmak, flört etmek falan değil. Evlilik konusunda ciddi adım atabileceğim dürüst ve ailesine hanımlık yapabilecek biriyle tanışmak için buradayım. Muhafazakar görüşe sahip biriyim ve bu yüzdende ileride sorun çıkmaması için kapalı giyinen türbanlı bir bayanla seviyeli bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Hayalimdeki gibi birini bulabilirsem ve o kişise kabul ederse birbirimize inancımız tam olduğu zaman  en kısa zamanda ailemle tanıştırmak isterim.

Kendi çevremden bana evlilik için tavsiyede bulunup  birkaç kez bazı bayanlarla görüşmem için tanıdıklarım oldu ama bir türlü kafama yatan biriyle tanışamadım. Bazılarınında ben kafasına yatmadım. Hastanede özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum. Aynı zamanda ek gelir olsun diye e-ticaret falan yapıyorum. Malum hayat şartları zor. Tek maaşla geçinmek çok zor. Düğün hazırlığı yapmak zaten imkansız. Bu yüzden şimdiden evlilik ile ilgili maddi konularda gereken hazırlığı yapıyorum. İleride eşim olacak kişiyle tanıştığım zaman ona mahçup olmak yada ona maddi olarak zor günler yaşatmak istemem.

Buradan bir evlilik çıkar mı bilemem ama lütfen sadece türbanlı ve evlilik konusunda kendini hazır hisseden seviyeli kişiler ilanına yanıt versin. Yaşı benden küçük olursa ayrıca sevinirim çünkü kadınlar evlenince daha hızlı olgunlaşıyor. Ben eşim olacak kişiye asla ihanet etmem ve asla ona kötü veya kırıcı söz söylemem. Kesinlikle şiddet yanlısı biri değilim. Hatta aksine hiç hoşlanmam o tür şeylerden. Bir kadınla anlaşamazsan güzellikle ve medenice yolumu ayırmasını bilirim. Hiç öyle kavga gürültüye gelemem. İnşallah böyle şeyler hiç yaşanmaz ama bu konuda ben kendimden eminim. Niyeti ciddi olanlar yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*