Bayan Arkadaş Maddi Destek

Her erkek ve her kadının bir ilişkiye başlayacağı zaman o ilişkiden çok farklı beklentileri olabilir. Bazıları çok duygusaldır ve sadece ruhunu ve kalbini doyurmak ister. Bazıları güzel vakit geçirmek ve evlenmek ister. Bazıları ise daha çok maddi ihtiyaç ve kaygılarla hayatına birini alma gereği hisseder. Maddi olarak daha rahat ve daha güçlü olmak için bir aşk yaşamak birçok kişi için yadırganacak bit durum olsada hem erkek hem kadın olarak maddi çıkarlara dayanan bir aşk yaşamak isteyenlerin sayısı hiçte az değildir. Bu sayfamızı maddi destek bekleyen erkekler ve kadıların arkadaşlık ilanları için ayırmış olduk.

💘Selam,İstanbul’da Yaşıyorum. İsmim Nurşen. Maddi Destek Olabilecek Olgun Cömert Erkek Arıyorum.💘

Selamlar,Nasılsınız. Nurşen ben İstanbul’dan 23 yaşımdayım ve üniversite öğrencisiyim. Aslen Mardinli’yim. Burada 3 kız aynı evde kalıyoruz. Buraya geldiğim yıl biriyle tanışmıştım. İlişkimiz 3 yıl falan sürdü. Burada bir türkü barda tanışmıştık. Oranın sahiplerinden biriydi. Evli olduğunu daha sonradan öğrenememe rağmen yinede ilişkime devam ettim. Çünkü bana iyi geliyordu. Bana kendimi maddi manevi her anlamda iyi hissettiriyordu. Zaten evlenmek gibi bir amacımız olmadığı için ikimiz içinde bu durum sorun olmadı. Onun eşiyle sorunları vardi.

Birazda bu yüzden onu evli olmasını çok kafama takmıyordum. Galiba bende ona iyi geliyordum. Eşi ile arasındaki sorunları halledince daha fazla devam etmek ve evlilik hayatlarını etkilemek istemedim. Bu yüzden istemedende olsa ayrılmak zorunda kaldım. Bana kendimi yeniden iyi hissettirecek uyumlu olabileceğim düzgün ve güvenilir birini arıyorum. Açık konuşmak isterim sizlerle. Benim maddi olarak aldığım burs dışında bir gelirim yok. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Okulum bittikten sonrada burada yaşamaya devam etmek istiyorum çünkü buraya hem alıştım hemde çok sevdim.

Benim yapıma uygun bir hayatı Mardin’de yaşamam çok zor. Bu yüzden gitmek istemiyorum ama burada kalabilmem içinde bana maddi manevi destek olup sahip çıkacak birini istiyorum. Eğer imkan olursa beraber yaşayabilir ve aynı evi paylasabiliriz. Benim açımdan sorun olmaz. Olgun ve güvenilir birisi olması benim için şart. Takıntılı erkek istemem çünkü ilerleyen süreçte ayrılık gerekirse takıntılı erkekler sorun oluyor. O yüzden sevmesinide ayrılmasınıda bilen erkek isterim. Çok güzel birisi değilim belki ama çekici olduğum konusunda kendime inanırım. Genç olsam dahi kadınsı hislerimle her erkeği mutlu edebilirim. Maddi olarak güçlü erkekler yazabilir.

💘Adım Yasemin. 40 Yaş Dulum. Kendime Partner Arıyorum. Maddi Destek Olabilirim.💘

Selam Yasemin ben Balıkesir merkezdeyim. Olgun dul zun boylu hafif balık etli alımlı bir kadınım. Çalışan iş kadınıyım. Özel bir firmada mağaza müdürlüğü yapıyorum. Gelirim oldukça iyi. Sadece çalıştığım yerde  değil ek gelirimde var. Ailem ilçede olduğu için ben yalnızım. Yalnız olmayı severim. Erkekler konusunda diğer kadınlardan ayrıştığım bazı noktalar var. Mesela uzun sureli duyguların hakim olduğu ilişkileri sevmem. Bir erkeği hayatıma alırsam sadece birkaç kez görüşürüm ve sonda yolumuz ayrılır. Bu yüzden hiçbir erkeğe gerçek adımı ve soyadımı vermem.

Kendi evimede alıp misafir etmiyorum. Çünkü erkekler farklı yollara girip rahatsız edebiliyorlar. Her ne kadar güçlü bir kadın olsam ve sorunlu erkeklerle mücadele edecek gücüm olsada ne gerek var başımı ağrıtmaya. Bu yüzden tedbirli olmak ve kendimi korumak zorundayım. Eğer beraber olduğum erkekten sıkılmazsam biraz daha ilişkimi uzatabilirim. Karizmatik erkekleri severim. Ancak beraber olduğum kişiden sıradışı isteklerim olabilir çünkü çılgınlık yapmayı ve kimsenin aklına gelmeyen şeyleri yapmayı en azından denemeyi severim. Farklı şeyler denemeyi seven kendine güvenen erkekler ancak bana ayak uydurabilir.

Maddi konular gözünüzü korkutmasın. Daha önce hiçbir erkekte bulamadığım hisleri bana yaşatabilecek biriysen bana ulaşman ve kendini tanıtman yeterli. Maddi konuları ben hallederim. İstediğiniz her şehirden yazabilirsiniz ama tek şartım benim istediğim zaman yanımda olabilmeniz önemli. Gelemem, işim var gibi bahanelerle beni oyalayacak erkekleri hiç sevmem. Medeni durumunuzda beni ilgilendirmez ama dediğim gibi bana zaman ayırabilecek özgür beyler tercihim. Tanışmak için önce kendinizi tanıtmalısınız.

💘Selam,Didim’den Necdet Ben.58 Yaşım ve Bekarım. Güzel Yaşamak İsteyen Genç Bayanlarla Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba Necdet ben Aydın Didim’den. Aslen Muşlu’yum ama uzun yıllar Ankara’da yaşadım. Son üç yıldır buradayım. Çalışma hayatıma nokta koydum ve artık dinlenmek hayatın stresini yılların yorgunluğunu üzerimden atmak istiyorum. Kadın erkek ilişkilerinde genelde kadının erkekten kadından birkaç yaş küçük olması tercih edilir ama ben yaşıma göre daha genç bayanlara ilgi duyuyorum. 30 ve 35 yaş üzeri çekici bir kadınla tanışmak için bu ilanı yazmaya karar verdim. Gençliğimde evlendim ama evliliğim birkaç sene sürdü. Sonra ayrıldık. Çocuğum yok. Bir dahada evlenmedim.

Yeniden evlilik düşünmüyorum ama yinede hiç belli olmaz. Birgün birine aşık olursam o da benimle evlenmek isterse neden olmasın, olabilir elbette. Ama evlilik için bir kadın aramıyorum. Niyetim sadece beraber güzel günler yaşamak. Maddi olarak istediğim herşeye ulaşabilecek gücüm var. Ben yanındaki kadına asla yokluk hissettirmek istemem. Genç bayanlardan hoşlanıyor olmak suç değil. Birçok genç bayanda olgun erkeklerden hoşlanıyor ama nedense erkek genç kadın isteyince bu yanlış anlaşılıyor.

Önyargısı olmayan ve olgun zengin erkek isteyen bayan varsa ve yalansız dürüst bir ilişki istiyorsanız ben herşeyimle bu aşkı yaşamaya varım. Yaşım biraz ilerlemiş olabilir ama yaşama sevincimden ve enerjimden hiçbir şey kaybetmedim. Hayata dair hala çılgınca hayallerim var. Bu hayalleri sizde isterseniz birlikte hayata geçirebilir ve mutlu olabiliriz. Çocuğum olmadığı için arkamda düşüneceğim kimsem yok. Neyim varsa bana gönlünü veren kadınla paylaşabilirim ve bunu yapmaktan inanın bana büyük keyif alırım. Tanımadığım insanlara dahi yardımcı olmaktan mutlu olan biriyim. Benimle olan kadınla paylaşmak bana hem mutluluk verir hamde gurur verir. Benimle Didim’de yaşamak isteyen genç bayanlar yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*