Bayan Arkadaş Mesaj

Mesaj arkadaşı bayan olsun, Olgun bayanlarla mesajlaşma ve sohbet, Dul zengin kadınlarla mesaj arkadaşlığı kurmak isteyenler, İstanbul bayan mesaj arkadaşı, İzmir türbanlı bayanlarla mesaj ve sohbet, Ankara mesaj arkadaşlığı ilanları, Suriyeli bayanların arkadaşlık mesajları..

Mesajlaşarak sohbet etmek arkadaşlık arayanlar ve aşk yaşamak isteyenler için avantajlı bir durumdur çünkü iletişim konusunda çok rahat birisi olsanız dahi mesaj yazarken normalde söylemekte zorlandığınız birçok şeyi rahatlıkla yazarak mesaj yolu ile söyleyebilirsiniz. Bu da karşınızdaki kişinin sizi daha iyi anlaması ve kendinizi daha iyi ifade etmeniz adına fırsattır. Ancak bu sürdürülebilir bir durum değildir elbette. Hayat boyu mesajlaşarak ilişki kuramazsınız. Arkadaşlığınızı ilerletmek için sesli ve görüntülü konuşma şarttır. İlk adım olarak mesajlaşmak her zama  iyidir. Bu sayfanızda mesajlaşarak arkadaşlık kurmak isteyenlerin ilanlarını bulabilirsiniz.

❣Adım Elif.27 Yaş. Zonguldak’ta Yaşıyorum. Dürüst Sohbet Edecek Arkadaş Arıyorum.❣

Merhaba Elif ben. Yaşım 27 ve Zonguldak’ta bir ilçede yaşıyorum. Paramedik sağlık görevlisiyim. 3 yıldır buradayım. Küçük biryer burası. İzmir’de doğup büyüdüm. Bu yüzden buraya alışman biraz zor oldu. Hala alıştım sayılmaz. İş haricinde zamanımın genelini evde geçirmek zorunda kalıyorum. Dışarıya çıktığım zaman neden bilmiyorum ama tüm gözleri üzerinde hissediyorum ve rahatsız oluyorum. Küçük yerlerde sanırım hep böyle oluyor. Yabancılar fazla dikkat çekiyor. Sevmiyorum böyle herkesin bana bakmasını. Aşk anlamında ilgi görmek tabiki hoşuma gider ama bu farklı bir durum.

Zonguldak merkezde yaşayan güvenilir biriyle tanışmak ve sohbet amaçlı buradayım. Önce biraz mesajlaşmak güven oluşursa görüşmek en doğrusu sanırım. Güven oluşmadan asla sanaldan tanıştığım biriyle yüz yüze gelmem. Beni bu konuda anlayışla karşılar ve hak vereceğinizi düşünüyorum. Burada tek başına yabancı ve kimsesi olmayan genç bir kızım. Koruyacak destek olacak kimsem yok. Bu yüzden kendimi bir şekilde korumalıyım. Bu yüzden biraz çekingen davranıyorum. Hafta içi işim yoğun olduğu için fazla zaman ayıramam ama hafta sonlarını en azından eğlenerek geçirmek isterim.

Sanal ortamda tanıştığı sevgilisi ile çok mutlu olan bir iş arkadaşım var. Birazda onun durumu bana bu cesareti verdi. Yoksa bana kalsa biraz zor cesaret ederdim. Ailem İzmir’de ve benim onların yanına gitmek için fazla vaktim olmuyor. Buradada kafa dengi bir arkadaşım olmadı. Bu yüzden çok sıkıcı geçiyor günler.  Sadece Zonguldak merkezde yaşayan, eğitimli ve güvenilir erkeklerden mesaj bekliyorum. Merkez dışında birini düşünmüyorum. Hafta sonlarını bana ayıracak özgür birisi olması gerekir. Bana o kadar zaman ayıramayacak erkeği zaten istemem. Dürüst yalansız beyler yazsın tanışalım.

❣Selam, Suna Ben, Adana’dan.35 Yaş Dulum. Mesajla Tanışmak İsteyen Numarasını Yazsın.❣

Selam, adım Suna. Adana Seyhan’da yaşıyorum. Çılgınlık seven biriyim. Sıradan erkeklerin bana tahammül etmesi biraz zor. Çünkü hemen her konuda sınırları zorlamayı severim. Zaten büyük oranda evliliğimin bitmesinin sebebi eşimle aramızdaki bu yaşam tarzı farkından kaynaklandı. Flört ederek evlendik. Evlenmeden önce sorunlarımız vardı ama evlendikten sonra bir şekilde yoluna girer diye tahmin ederek evlilik kararı aldık ama evlendikten sonra aksine daa çok sorunumuz olmaya başladı. Çocuğumuz olmadığı için boşanmak bizim için çok zor olmadı. Zaten her ikimizde bu boşanmadan memnun gibiydik.

Çünkü galiba her ikimizde bu sorumluluğu kaldıramadık ve birine bağlanmak bize biraz zor geldi. Zaten yaş olarak çok geç evlendim. Bizim ailenin kızları neden bilmem ama hemen hepsi 30 yaşından sonra evleniyor. Zaten benim evlenmemle boşanmam hepsi aynı yılın içerisinde oldu. Hastanede hemşirelik yapıyorum. Özellikle geceleri nöbetim olduğu zamanlar çok sıkıcı oluyor. Bende arkadaşlık ve sohbet sitelerinde vakit geçiriyorum. Daha öncede yani evlenmeden önce internetten tanışarak görüştüğüm arkadaşlık kurduğum kişiler oldu. Bu konu bana çok yabancı sayılmaz.

Şu anda küçük kız kardeşimle beraber yaşıyorum. Üniversite sınavına hazırlanıyor. Banada iyi oluyor ev işlerinden kurtulmuş oldum onun yanıma gelmesiyle. 6 kız kardeşiz biz. Hiç erkek kardeşimiz yok. İkimiz dışında diğerleri evli. Onunla arkadaş gibi olmasak yanıma almazdım çünkü başkalarının bilmesini istemedigim şeyler yaptığımda içimde şüphe olmaması gerekir. Bu anlamda ona güvendiğim için içim rahat. Bazen özellikle hafta sonları alkol alırım evimde. Dışarıda içmem ama. Bana hem sırdaş hemde aşk verebilecek bir arkadaş arıyorum.

❣Selam,Adım Esengül. Ankara’da Yaşayan Olgun Beyler,Numar Yazın Mesajlaşalım.❣

Selam beyler, Esengül ben. Sanalda bu ismi kullanıyorum. Güvendiğim kişilere gerçek adımı söylerim. Malum sanal ortamda tanışmanın bir kadın için riski çok. Bu riski azaltmak için kendimce böyle tedbirlerim oluyor. Bunu yalan söylemek olarak algılamayın lütfen. Biraz korumacı bir yapım var ve böyle olmak zorundayım. Her yere adımı nerede yaşadığımı ve ne iş yaptığımı yazacak olursam sıkıntı yaşayacağım durumlar olabilir. Çalışmıyorum çünkü maddi olarak ailem bana yetiyor. Hem Ankara hemde Alanya’da oteli var babamın. Yazın Alanya’da kalıyorum.

Kış aylarında Ankara’da oluyorum. Ankara’da doğru düzgün arkadaşım olmadığı için kışın buraya geldiğimde çok sıkıcı geçiyor. Birkaç gün sohbet kanallarında zaman geçirdim ama çabuk sıkıldım. Boş muhabbetten başka birşey bulamadım. Seviyeli sohbet edip arkadaşlık kuracağım birini arıyorum. Seviyesiz niyeti sadece kadınları elde etmek olan basit kişilerle uğraşamam. Adam gibi adam olan, mert ve dürüst erkeklerin benim hayatımda her zaman yeri vardır. Ama arkadaş olarak ama sevgili olarak orasını şimdiden bilemem ama mert yalansız erkeklere değer veriyorum. Varsa böyle birisi yazsın bana numarasını ve benden mesaj beklesin. Esengül ismimle yazarım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*