Bayan Arkadaş Nasıl Bulurum?

Sanal dünyada çokça zaman geçirenler için arkadaş bulmak hiçte zor değildir. Çünkü artık özellikle 30 yaş altı gençlerin geneli internette vakit geçirdiği gibi arkadaşlıklarınıda yine internet veya sosyal medya ortamından kuruyorlar. Ancak sanal alemi çok iyi bilmeyenler burada arkadaş edinmekte biraz zorluk çekebilir. Hangi sitelerden veya sohbet kanallarından daha kolay arkadaş bulacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bizler islamisayfalar.com olarak yaşadığınız bu zorluğu biraz olsun kolaylaştırmak adına bize ulaşan ilanları sizler için yayınlıyoruz. 

💘Adım Meryem.34 Yaş Bekarım. Ankara’dan Kamu Çalışanı Erkek Arıyorum.💘

Meryem ben Ankara’dan. Buraya bir kamu kurumunda çalışıyorum ve yalnız yaşıyorum. Aslen Vanlı’yım ama oraya hiç gütmedim. Esmer bir kadınım,  akrep burcuyum. Çevreme karşı çok sıcakkanlı birisi değilim. Genelde sert ve ketum bir duruşum vardır. İnsanlarla kolay arkadaşlık kurmam ve hayatıma kolay kolay birini almam. İş haricinde zamanımın çoğunu sanal ortamdaki sohbet ve arkadaşlık kanallarında geçiriyorum. Bu ortamlarda sohbetimin olduğu çok kişi var ama hiç kimse ile reel buluşup görüşecek kadar güvenmedim. Bu güvensizliğin nedeni daha çok sanal ortamdaki kişilerin kendini olduğundan çok farklı tanıtıyor olması.

Özellikle erkekler kadına daha hoş daha çekici görünmek için birçok konuda yalan söylüyor ve benimde bu yüzden sanaldaki erkeklere güvenmem biraz zor. Spor yapmayı severim ve haftada birkaç gün düzenli olarak mutlaka spor yapıyorum. Spor yaparken kendimi daha huzurlu ve hayatın stresinden uzaklaştığımı hissediyorum. Ailemden geriye annem ve kardeşim kaldı. Babamı geçen yıl pandemi nedeniyle kaybettik. Onun gidişi ile hayatımda çok büyük bir boşluk açıldı.

Belkide son zamanlarda hayatıma bir erkek almak istememin en büyük nedenlerinden biride bilinç altımda bu boşluğu doldurma isteği olabilir. Hayatta kimin be olacağını çok bilemiyoruz ama ben yinede kamu çalışanı erkeleri daha güvenli buluyorum.  Belki yanılıyor olabilirim ama benimde böyle bir tercih yapmakta kendime göre nedenlerim var. Buraya ilan yazmadan önce çok düşündüm. İlk önce biraz saçma ve çılgınca geldi ama gerçek mutluluğu bulacaksam bunu yapmak hatamı değil mi benim açımdan bir anlamı olmaz. Ankara’dan yaş olarak orta yaş beyler yazarsa tanışırız. 

💘Sanem Ben.Gaziantep’te Yaşıyorum. Yaşım 26 Bekarım.Olgun Zengin Arkadaş Arıyorum.💘

Selamlar, esmer güzeli arkadaş arayan eğlenceli zengin ve özgür beyler bana yazabilirler.Bende sizin gibi elit ve olgun bir erkekle tanışabilmek amacıyla buradayım. Boyum 173 ve 58 kiloyum. Fiziğim oldukça düzgündür. Çekici ve cilveli bir kızım. Erkeğimi kendime bağlamasını bilirim. Belki olgun bir kadın değilim kadınsı yanlarımı erkeğe yansıtmayı iyi bilirim. Ben erkeklerin ruh dünyasını çözdüğümü düşünüyorum. Bu yüzden nelerden hoşlanırlar ve nelere karşı asla hayır diyemezler çok iyi tahmin edebilirim. Bu arada ben Gaziantep il merkezinde ailemle beraberim. Daha önce buradan yine varlıklı bir iş adamıyla olan ilişkimi bitirdi.

Bitmek zorundaydı çünkü o evliydi ve eşinden boşanıp benimle evlenmekten falan bahsediyordu. İlk başlarda çok ciddiye almamıştım söylediğini. Beni önemsediğini göstermek için söylüyor falan diye düşünmüştüm ama baktım ki gayet ciddi hemen bitirdim o ilişki. Çünkü ne olursa olsun bir ailenin benim yüzümden dağılmasını görmezden gelemem. Yoksa bir ömür bunun vicdan azabıyla yaşamak zorunda kalırdım. Niyetim sadece güzel vakit geçirmek birazcık ruhumun okşamaya ihtiyacı var.

Asla bir evlilik falan düşünmüyorum. Bunu bilerek bana yazmanızı rica ediyorum. Evli ve mutsuz bir erkekle flört etmeyi veya aşk yaşamayı göze alabilirim ama durmam gereken yeri biliyorum. Bunun asla bir evliliğe dönüşmesini istemiyorum. Üniversite işletme mezunuyum. Özel bir bankayla iş görüşmem oldu yakın zamanda. Bir aksilik olmazsa bankacılık sektöründe çalışmak istiyorum. Lütfen sadece elit zengin ve olgun beyler yazsın. Ayrıca benimle beraber olmak için öz güveniniz tam olmalı gücünüzü bana hissettirnelisiniz. Antepli beylerden mesaj bekliyorum. 

💘Merhaba Adım Zümra.38 Yaş ve Dulum. Eskişehir’den Olgun Ciddi Erkek Arıyorum.💘

Selamlar beyler, Zümra ben Eskişehir merkezden katılıyorum aranıza. Burası benim ilk sanal ortam deneyimim olacak. Daha önce buna benzer bir ortamda bulunmadım, dolayısı ile sanalda başlayan bir arkadaşlığım veya ilişkimde olmadı. Ancak son günlerde çevremde oldukça çok sayıda sanalda tanışan ve sevgili olan hatta evlenenleri görüyorum. İlk başlarda garipsedim ve benim asla yapmayacağım birşey diye düşündüm ama sanırım büyük konuşmuşum. Ancak ön yargılarımı aşınca gördüm ki sanal ortam ve buradaki arkadaşlıklar o kadarda kötü değilmiş.

Ben dul bir kadınım ve daha önce bir evlilik yaşadım  bir kezde evliliğin kıyısından döndüm. Evliliğim aldatma sonucu bitti. Ben biraz fazla ciddi bir kadınım. Çok az gülerim ve erkeğinde ciddiyetli olmasını ve ağır davranmasını beklerim. Bir kadının bu şekilde olması erkeklere biraz fazla geliyor bunun farkındayım ama ben değişemem. Erkekler benimle daha mutlu olsun diye olmadığım birine dönüşemem. İstesemde bunu başaramam zaten. Biraz balık etli esmer bir kadınım. Temiz bakımlı ve her zaman güzel kokmaya özen gösteriyorum. 

Eskişehir merkezde yalnız yaşıyorum. Evliliğimden çocuğum olmadı. Ama bir çocuğumun olmasını, anne olmayı ve özelliklede bir erkek çocuğumun olmasını, onu büyütmeyi çok isterim. Kader bana bu şansı birgün verir mi bilmiyorum ama bir süre yeni bir evlilik düşünmüyorum. Çünkü bu sefer hata yapmak ve yeniden bir boşanma olayı yaşamak istemiyorum. Burada olgun ve ağırbaşlı bir erkek varsa tanışmaktan mutlu olurum. Siz kendinizi tanıtarak iletişim bırakın, ben sizi mutlaka bulurum. 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/bayan-arkadas-nasil-bulurum/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*