Bayan Arkadaş Numarası İstiyorum

İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz çok sayıda arkadaşlık ve sohbet sitesi bulunmaktadır. Bu sohbet ve arkadaşlık sitelerinde numarasını paylaşmak isteyen veya bir erkekle tanışarak telefon üzerinden arkadaşlığını geliştirmek isteyen bayanlarla tanışmak mümkündür. Ancak burada şu şekilde bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Sizin okumuş olduğunuz arkadaşlık ilanı birkaç yıl öncesine ait olabilir yada numarasını paylaşan  kişinin artık o numarası güncel olmayabilir. Güncel olmayan bir ilana ulaşıp arkadaş olmaya çalışmanız sizin açınızdan zaman kaybı olabilir  çünkü aradan geçen bu birkaç yıl içinde o kimse bir ilişkiye başlamış ve hatta eklenmiş dahi olabilir. Bu yüzden sizlere en güncel arkadaşlık ilanlarını paylaşıyoruz.

💘Adım Ceren. 28 Yaşımdayım Bekarım. Arkadaş Arayan Elit Zengin Beyler Numara Yazsın.💘

Selam İzmir’den Berna ben. Yaşım 28 ve burada olma nedenim hayatıma renk katacak elit ama siz de değil herşeyi ile elit bakımlı güvenilir ve maddi imkanları yüksek olan biriyle tanışmak için yazıyorum. Aslında böyle birini sanal ortamda bulmanın zor olacağına inanıyorum ama yinede denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Sonuçta kaybedeceğim bir şey yok,denedim olmadı derim. En azından içimde kalmamış olur. Üniversite mezunuyum çalışmıyorum. Çalışmayı sevmiyorum. Kumral güzeli melez bir hatunum. İzmir’e babamın isleri nedeniyle kısa süre  önce taşındık.

Daha önce Antalya’da yaşıyorduk. İzmir en az Antalya kadar güzel ama ben çok sıkılıyorum. Arkadaş ortamlarını seviyorum ama burada arkadaşım yok. Sanal ortamdan sohbet kanallarından bazı arkadaşlar edindim ama şu an reel görüşecek kadar güven oluşmadı. Şimdilik arkadaşlığımız sadece sanalda devam ediyor. Hem çalışmayıp hemde bir şehire yeni gelmiş olunca hayat gerçekten çok sıkıcı ve çekilmez oluyor. İzmir’li düzgün biriyle tanışarak buranın tüm güzelliklerini birlikte yaşamak isterim. Fiziğim çok iyidir çünkü her zaman spor yaparım.

Bazen aksatıyor olsam bile düzenli olarak spor yaparım. Sağlıklı yaşamaya dikkat ediyorum. Evlenmek falan aklımdan dahi geçmiyor şimdilik. Erkeğin bana aşık olması hoşuma gider ama aşık olunca illaki evlilik olacak diye bir şey yok elbet. Bu yüzden niyeti evlilik olan beyler şansını bende denemesin derim. Gerçek bir resim koydum ama çok güncel değil. Bir yıl öncesine ait resmimi koydum. Kıskanç erkek sevmem ve ayrıca benim için özellikle erkeğin alkol ve sigara kullanamaması çok önemli. Ağzı sigara alkol kokan erkek istemiyorum. Bunları bilerek ve göze alarak tanışmak isteyen elit erkek varsa yazsın tanışalım. Sosyal medyam yok numara yazın.

💘İsmim Banu.40 Yaşımdayım. Antalya’dan Olgun ve Dul Erkeklerin Yazmasını Bekliyorum.💘

Merhaba, Antalya’da yaşayan dul ve çalışan bayanım. Sarışın balık etliyim. Yaşım 40 ama bebeksi bir yüzüm var. Aşkı heyecanı ve eğlenmeyi seviyorum. Çocuğum yok. Evliliğimin ilk yılında bir oğlum olmuştu ama sağlık sorunları yüzünden daha 1 yaşına varmadan onu kaybettik. Zaten evliliğim ilk günden bu yana sorunluydu ama çocuğumun bizi birbirimize yaklaştıracağını düşünüyordum. Ama tabi hiçbir şey benim düşündüğüm gibi olmadı. Evladımı çok erken kaybettim. Uzun süre psikolojik tedavi gördüm. Evladımın sağlık sorunları yaşamasında eşiminde birinci dereceden olmasa bile dolaylı olarak sorumlu olduğuna inanıyorum.

Bu yüzdende onu kaybedince eşimle aramdaki uçurum iyice büyüdü. O evliliği daha fazla devam ettiremezdim. Ama tabi Insan geçmişte ne yaşarsa yaşasın öyle bir an geliyor ki, tüm herşeyi unutmak ve sadece aşkın tadını çıkarmak istiyor. Bir kadın olarak bende bu duyguları yoğun yaşıyorum. Çok denedim ama bir türlü hayalimdeki gerçekten aşka değer veren ve sevdiği kadına sonuna kadar sahip çıkan erkeği bulamadım. Kendine aşık edene kadar herşeyi yapıyorlar ama aşık olduktan ve birkaç güzel gün geçirdikten sonra erkekler çok değişiyor.

Sanırım çabuk sıkılıyorlar yada niyetleri en baştan aşk yaşamak değil sadece güzel vakit geçirmek. Güzel vakit geçirmeyi bende istiyorum hatta belki sizden daha çok isterim ama karşımdaki insana önce değer vermek gerektiğini düşünüyorum. O kimsenin değerli olan sadece bedeni değil. Kadının sadece vücuduna değer veren erkekler çıktı sürekli karşıma bu zamana kadar. Artık farklı daha güzel ve daha uzun süreli bir aşk arıyorum. Antalya ve ilçelerinden uzun süreli aşk isteyen dürüst kişiler numarasını bıraksın.

💘Selam,İsmim Nurgül.27 Yaş,Dulum.Olgun Ciddi Erkek Varsa Numarasını Yazsın.💘

Selamlar, adım Nurgül. Sivas merkezde ailemle yaşıyorum ve genç fakat dul kadınım. 22 yaşımda evlendim ve bir yıl sonra boşandım. Ailem boşanmamı istemediği için ilk zamanlar beni kabullenmediler. Boşandıktan sonraki birkaç yıl benim için çok zordu. Hem eşimden ayrılıyordum hemde ailem beni bu şekilde kabul etmiyordu. Bu zor zamanımda ailemi karşısına almak pahasına teyzem bana sahip çıktı. Teyzemde olmasa ne yapardım, nasıl ayakta kalırdım bilmiyorum. Tabi teyzem bana sahip çıkmış bile olsa başka birinin evinde kalmak hiç kolay birşey değil.

Ailemle olan sorunlarımı hallettik ve artık çok daha iyi durumdayız. Ben açık giyinmeyi severim. Özellikle diz üstü etek giymeyi seviyorum. Kendimi daha iyi hissediyorum. Eski eşim izin vermezdi o şekilde giyinmeme. Evli olduğum için itiraz edemiyordum tabi ama şimdide ailem kıyafet konusunda çok karışıyor. Kendi inandığım ve istediğim gibi yaşamak istiyorum. Başkalarının fikirlerine göre yaşamaktan yoruldum. Yakın zaman önce özel bir firmada iş buldum ve çalışıyorum. Yeniden evlenmeyi düşünmüyorum. Artık kendime çok daha başka bir hayat kurarak kendi hayatımı kimseye hesap vermeden yaşamak eğlenmek önüme bakmak istiyorum artık geçmişe takılmadan. 30 yaş civarında Sivas ve yakınlarında yaşayan ciddi erkek varsa bana numarasını ulaştırsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*