Bayan Arkadaş Resimli

Erkek arkadaş arayan kadınların facebook adresleri ve fotoğrafları, İnternete resimli arkadaşlık ilanı veren olgun bayanlarla tanışma, İnstagram hesabını paylaşan genç kızlarla sohbet, 2022 yılına ait güncel resimli arkadaşlık ilanları, Partner arayan zengin kadın fotoğrafları, Türbanlı bayanla evlenmek isteyen erkeklerin profil fotoğrafları ve facebook adresleri, Resimli arkadaşlık siteleri..

İnternet ve sosyal medya hesapları üzerinden kolaylıkla arkadaş bulabilirsiniz ancak şunu bilmelisiniz ki, internet ve sanal dünyada ticari kaygılarla kurulmuş ve birçok sahte profilin bulunduğu arkadaşlık ve sohbet siteleri bulunmaktadır. Sizlerin zaman kaybı yaşamamanız ve daha da önemlisi hayal kırıklığına uğramamanız için yayınlamış olduğumuz arkadaşlık ilanlarından sadece gerçek olduğuna inandığımız kişilerin arkadaşlık ilanlarına ana sayfamızda yer veriyoruz. Gerçek olmayan resimler ve içeriğinde güvenlik ihlali sayılabilecek ilan ve mesajlara kesinlikle ilan sayfamızda yer vermiyoruz.

💘Selam, Gül Ben Samsun’dan.40 Yaşımdayım.Özgüveni Yüksek Eğlenceli Erkek Arıyorum.💘

Selam beyler ismim Gül. Minyon vücuda sahip orta yaş dul kadınım. Akrep burcuyum ve burcunun birçok özelliğini taşırım. Akrep gibi ne zaman sessiz kalıp ne zaman harekete geçeceğimi iyi bilirim. Hayatımda genel anlamda çok dikkatliyimdir. Kimsenin iyi niyetimi ve samimiyetimi suistimal edip bana karşı art niyetli yaklaşmasına müsade etmem. Hoşlanmadığım bir şey olduğunda tepkimi sonraya saklamam hemen anında koyarım. Samsun merkezde yaşlı annemle beraber yaşıyorum. Eski eşimden aldığım nafaka ve annem bakıma muhtaç olduğu için ondan gelen bakım ücreti ile geçiniyorum.

Daha önce muhasebeci olarak çalışıyordum ama annemin durumu ağırlaşınca işi bırakmak zorunda kaldım. Şimdilik ikinci bir evlilik düşünmüyorum. Annemi yalnız bırakamam. Annemi kabullenecek bir erkek karşıma çıksa bile bir süre dinlenmek istiyorum. Sorumluluk almadan kafama göre yaşamak bana iyi gelecek. Şu an bir evin sorumluluğunu kaldıracak gücü kendimde göremiyorum. İlk evliliğim beni biraz fazla yordu. Eski eşim çok sorumsuzdu. Evin geçimi benim çalışıp aldığım maaşla oluyordu. Kendisi akşama kadar kahve köşelerinde vakit geçiriyordu.

Böyle bir evliliğe devam etmek sozkonusu dahi olamazdı ve olmadıda zaten bitti. Geçmişte bir erkekle ne kadar kötü anılarım olursa olsun günün sonunda bir kadın olarak herşeye rağmen sevmek ve sevilmek  aşkın heyecanını hissetmek ve arzularımı sınırsızca kimseye hesap vermek zorunda kalmadan yaşamak istiyorum. Benimle aynı paydada buluşabilecek güvenilir erkek arıyorum. Samsun’ a yeni geldim. Evli bir kadınken Sinop’ta yaşıyordum.40 yaş civarı olgun karakterli dürüst ve içinde Allah korkusu olan bir erkekle tanışmak istemiyorum.

💘Merhaba İsmim Ahsen.64 Yaşımdayım. Dul Yalnız Kadınım.Genç Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Selamlar herkese,İsmim Ahsen. Olgun ve biraz kilolu modern yalnız bir kadınım. Biraz eğlence istiyorum hayatımda bu yüzden genç bir partnere ihtiyacım var. 35 ve 45 yaşları arasında olursa sevinirim. Buraya yazmadan önce çok düşündüm ve yalnış bir şey yapmadığıma inandığım için buraya sizlerin arasına katılmaya karar verdim. Beni daha yakından tanımanız için biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Öncelikle koymuş olduğum resim bana ait ve güncel bir fotoğraf. Gördüğünüz gibi modern bir kadınım. Biraz fazla kilolarım var bu yüzden kilolu istemeyen beyler en baştan yazmasın ki, boşuna vakit kaybetmiş olmayalım.

Zaman gerçekten beni birçok anlamda çok yordu ama bunu çevreme yansıtmak istemedim. Bazı hisler var ki, özellikle benim gibi arzuları ruhunda hisseden kadınlar yaşı ne olursa olsun hayatın güzelliklerini yaşamaktan asla vazgeçmezler ve asla hayata sırtını dönmezler. Bende aynen böyle biriyim. Ruhumu sarıp sarmalayacak, aşkın sevginin en tarifsiz olanını bana yaşatmaya yetecek kadar tutkulu bir erkek arıyorum. Zayıf çekimsiz erkek sevmem. Zaten o şekilde olan bir erkekle yakışmayız birbirimize.

Daha iyi yarı hatta göbekli erkek seviyorum. Çocuklarım var ama hepsi yetişkin evliler ve benden uzakta yaşıyorlar. Maddi anlamda çok rahatım ve beni mutlu edecek erkekten maddi olarak bir beklentim olmamakla beraber sıkıntısı varsa bile yardımcı olabilirim. Bu herhangi bir şeyin karşılığı değil elbette. Sadece insanî olarak sevdiğim değer verdiğim kişinin zorda kalmasına gönlüm razı olmaz. Çocuklarımdan hiçbirinin maddi olarak ihtiyacı yok. Benim bu saatten sonra sadece iyilik yapmaya ihtiyacım var ve mutlu olmaya çok ihtiyacım var. Belirttiğim özelliklerde olgun bir erkek varsa Denizli ve yakın yerlerden yazabilirsiniz.

💘Ajda Ben.62 Yaş,Dul Esmer Kadınım. Çılgınlık Seven Enerjik Sportif Erkek Arıyorum.💘

Merhaba genç beyler nasılsınız. Ajda ben İzmir’den. Aslen boşnak kökenliyim. Türkiye’de kısa sire bir evliliğim olduktan sonra bir daha evlenmedim ve uzun yıllardır yalnız yaşıyorum. Çevrem oldukça geniştir, sıkılmaya zamanım olmaz ama ben her zaman farklı arayışlar ve heyecanlar peşinde koşan ruhuna gem vuramayan bir kadınım. Aykırı sıradışı giyim makyaj falan severim. Daha doğrusu hayatımın her alanında normal insanlardan ayrışırım.

Yaşıma rağmen gençlerin bile cesaret edemediği şeyleri yaşamaktan çekinmem. Yalnız olmak çoğu zaman bama keyifli geliyor. Çünkü her istediğimi yapmayı seviyorum. Başkalarına karşı sorumluluk duymaktan hoşlanmıyorum. Kafama göre yaşamalıyım her ne yaşayacaksam. Eğer benimle olmal vakit geçirmek isterseniz her şeyden önce sıradışı heyecanlar yaşamayı seven marjinal bir karakteriniz olması gerekir.

Neşeli ve enerjik bir erkekseniz ve güven vermeyi biliyorsanız benimle yan yana gelmek için bir şansınız olabilir. Çalışan birisi değilim ama hayallerimi yaşayacak maddi gücüm var. Babamdan kalan bir maden firmasında küçük bir hissem var. Hissem küçük ama hatırı sayılır bir getirisi var bana. Bu yüzden çalışmadan sadece hayatımı eğlenerek geçiriyorum. Ege’den dinamik eğlenmeyi seven erkekler kendini bana tanıtsın. Mesaj atabileceğim iletişim yazın. Profil resminize bakıp dönüş yaparım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*