Bayan Ev Arkadaşı Arıyorum Denizli

Özellikle ailesinden uzakta çalışmak zorunda kalanlar, yalnız yaşamak istemeyenler ve en çokta üniversite öğrencileri sanal ortamda ev arkadaşı aramaktadır. Hem aşk yaşamak hemde aynı evi paylaşmak birçok kişinin en büyük hayalidir ve böyle bir hayal kurmakta çokta haklılar. Çünkü aşık olduğu kişiyle beraber aynı evi paylaşmak aşk hayatınızı olduğu kadar sosyal yaşamınızada renk katacaktır. Bu sayfamızda sadece Denizli’den ev arkadaşı arayan erkeklerin ve bayanların ilanlarına yer veriyoruz..

💘Selam,Elif Ben. Denizli’deyim. Olgun Seviyeli ve Çalışan Ev Arkadaşı Arıyorum.💘

Selamlar, Adım Elif Sude. 27 yaşımdayım. Boyum 173 ve 54 kilo esmer çıtır hatunum. Şu an yüksek lisansımı bitirmek üzereyim.  Akademisyen olmak gibi bir hayalim var ve bu yüzden farklı meslek dallarına yönelmeyi hiç düşünmedim. Burada yalnız yaşıyorum ve maddi olarak bir evin ihtiyaçlarına malesef çok fazla yetişemiyorum. Burs alıyorum birazda ailemden destek alıyorum ama istediğim hayatı yaşamaya yetmiyor malesef. Arkeoloji okudum ve sanat tarihi üzerine eğitim görüyorum. Burada olma amacım bekar ve maddi olarak özgür bir erkekle tanışarak beraber aynı evi paylaşmak.

Tabi sadece aynı evi paylaşmak değil amacım. Herşeyden aşk yaşamak ve yaşatmak, beraber güzel renkli günler yaşamak isterim. Daha öncede bu şekilde internet ortamında sohbet kanallarında tanışarak görüştüğüm, aşk yaşadığım veya normal arkadaşlık kurduğum kişiler oldu. Sanal ortamda tanışınca ilk başta biraz tereddüt oluyor tabiki doğal olarak ama zamanla aşılmayacak sorunlar değil bunlar. Daha önce tanıştığım kişiler gerçekten çok kaliteli, anlamlı eğitimli ve güvenilir kişilerdi.

Umarım yine o kadar şanslı olabilirim çünkü şu an bir ev ve gönül arkadaşına ne kadar ihtiyacım var anlatamam. Ben hislerini ve duygularını yoğun yaşayan bir kadınım. Sanırım koç burcu olmanın güzel yanıda bu. Duygular yoğun olunca bu birazda ister istemez sizi sabırsız ve aceleci birisi haline getiriyor çünkü o yoğun arzuları bir an önce tatmin etmek istiyorsunuz. Müzik dinlemeyi severim ve hayatımın bir yanında müzik diğer yanında kitaplarım var. Kitaplarla meşgul olmak beni ayrıca mutlu ediyor. Özellikle kitap satın almayı çok severim. Bu yüzden uzun süre kitapçıda vakit geçirmek bana keyif veriyor. Denizli’de yaşayan eğitimli kültürlü güvenilir ev arkadaşı arayan beyler yazsın.

💘Selam, Aslı Ben Denizli’den. Güvenilir Olgun ve Özgür Olan Erkek Ev Arkadaşı Arıyorum.💘

Merhaba ismim Aslı. Denizli’de edebiyat fakültesi öğrencisiyim. Aslen Hataylı’yım. Babamın burada çok varlıklı bir arkadaşı vardı. Buraya ilk geldiğimde bana çok yardımcı oldular ve beni bir süre evlerinde misafir ettiler. Pandeminin ilk günleriydi ve yurtta kalamıyorduk. Benim ev tutacak maddi imkanım yoktu. Babamın o arkadaşı olmasa çok zor günler geçirebilirim. Sonra onlar yurt dışına taşındılar. Sadece yaz aylarında 2 hafta falan burada oluyorlar. Giderken hem evlerine göz kulak olmam hemde sıkıntı yaşamamam için istersem evlerinde kalabileceğimi söylediler.

Benimde zaten kabul etmekten başka şansım görünmüyordu. 3 katlı bir villada yalnız kalıyorum. Hatta bazı geceler korkuyorum. Birçok gece korkuyorum desem daha doğru olur. Ev çok büyük ve ıssız olunca yalnız genç bir kız olarak kim olsa korkardı herhalde. Benim kendime ev arkadaşı bulmaktan başka çarem yok. Daha önce bir kız arkadaşımı aldım eve ama o da çok suistimal etti. Her gece eve kalabalık arkadaş grubu çağırıp alkol partileri veriyordu. Yani sonuçta bu ev bana emanet ve o şekilde kullanmayı doğru bulmadım.

Beni koruyup sahip çıkacak, çalışan, güvenilir ve maddi olarak zengin olmasa bile çalışan sorunsuz birini istiyorum. Evli birisi kesinlikle olmaz. Bazen evliler bekarım gibi yazıyorlar ama her yalan bir şekilde ortaya çıkar ve mahçup olursunuz bu yüzden evli beyler boşuna yazmasın. Bu arada fotoğrafta gördüğünüz kişi benim. Çekineceğim bir durum olmadığına inandığım için kendi resmimi koymakta sakınca görmedim. Tereddüt ettiğim şey umarım tanıdık birisi denk gelmez. Onun dışında cesur biriyimdir ve bu tür şeyleri çok kafama takmıyorum. Bana sırdaş dost ve aşkını sunabilecek özgür bir erkek varsa yazarsa tanışırız. Sadece Denizli merkezden beyler yazsın.

💘İsmim Faruk.29 Yaş Bekarım. Beraber Yaşayabileceğim Özgür Bayan Ev Arkadaşı Arıyorum.💘

Denizli’de yalnız yaşıyorum ve bir türlü cafede canlı müzik yapıyorum. Şimdilik amatör olarak müzik yapıyorum ama ileri dönemlerde daha iyi planlarım var kısmet olursa. Düşünce olarak milliyetçi biriyim ama kendimi muhafazakar olarak görmüyorum. Bir cafede müzik yapınca haliyle çevremde çok fazla bayan tarafından ilgi görüyorum ama ben daha çok farklı bir ilişki arıyorum. Aşık olduğum sevdiğim kadınla beraber aynı evde yaşamak istiyorum. Çünkü yalnız yaşamayı hiç sevmiyorum. Aslen Pamukkale ilçesindenim. Ailemle çok az görüşebiliyorum. Son zamanlarda biraz koptuk diyebilirim.

Öyle olunca sanırım bir aile olmak yada bu boşluğu doldurmak için psikolojik olarakta sanırım bir ev arkadaşı ile aşk yaşamak bana çok iyi gelecek. Yaş benim için hiç önemli değil. Üniversite öğrencisi olan ev arkadaşı arayan bayanlarda yazabilir, 40 yaş ve üzeri dul kalmış bir bayanda olabilir. Öyle bir sınırlama koymuyorum kendime. Yeterki karşılıklı güven duyabileceğimiz, kafalarımızın uyuştuğu güzel bir ilişki olsun. Yaşadığım ev zevkle döşenmiş çok güzel bir ev ama malesef benim değil kiracıyım. Çalışan bir bayan olursa daha rahat edebiliriz maddi olarak, çalışmayan bayan için ben ikimizede yeterim. Samimi ve güvenilir kişiler yazsın lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*