Bayan Hayat Arkadaşı Arıyorum

İnternetten evlenmek için hayat arkadaşı aramak ilk bakışta birçoğunuz için saçma gelebilir. Bu tamamen sizin önyargılarınızla alakalı bir durum. Eğer dünyanın geçirdiği teknolojik evrimi ve bu değişimin hayatımıza olan yansımalarını doğru okuyabildiyseniz bunda hiçte yadırganacak bir durum olmadığının farkına varabilirsiniz. Sosyal medya, arkadaşlık ve sohbet siteleri gibi platformlarda hergün birçok kişi tanışarak ilişkilerine sosyal yaşamlarında devam ettirmektedir.

💘Selam,Sude Ben,Bekarım ve 29 Yaşımdayım. Kamudan Hayat Arkadaşı Arıyorum.💘

Herkese Selamlar! Adım Sude,Kırıkkale merkezde yaşıyorum. Aslen Mardinli’yim. Ama oraları neredeyse hiç bilmiyorum. Çok az gidiyorum çünkü. Babam devlet memuruydu ve bu yüzden çok fazla şehir değiştirmek zorunda kaldık. Sonrasında üniversite okudum ve şu an kamuda çalışıyorum. Kumral ve 175 boylarında haraketli yaşamayı çok sevmeyen biraz içine kapanık biriyim. Aslında son zamanlarda işler benim için manevi anlamda çok iyi gitmiyor. Ailemle yaşadığım sorunlar yüzünden işimden istifa edip buralardan uzaklaşmayı bile düşündüm.

Daha önce sevdiğim aşık olduğum bir erkek oldu. Evlenmeyi düşünüyorduk ama ailem o çocuğu istemedi. Bende karşı koyamadım. Uzun zaman önceydi tabi unutuldu geçti gitti ama yinede geçmişimle ilgili konuları burada paylaşmak isterim. Gerçekten niyetimiz ciddiyse ve evlenip yuva kurmayı planlıyorsak bunlarıda bilmeye hakkınız var. Ben herşeyi burada açıkça anlatıyorum. Tanıştığım kişi burada yazmadıklarımıda zamanı gelince öğrenir ama tanışacağım kişiden aynı dürüstlüğü ve şeffaflığı beklerim. Yalana asla tahammülüm olmaz.

Özellikle alıngan insanları sevmiyorum. Bu konuda geçmişte pek iyi anılarım olmadı o yüzden alıngan kişilere karşı farklı bir antipatim var. Benim gibi kamuda çalışan biriyle tanışmak istiyorum. 30 en fazla 35 yaşlarında alkol kullanmayan ailesine bağlı kalabilecek karakterde birini arıyorum. Hangi şehirden yazdığınız çok önemli değil ama dürüst olması ve şiddet eğilimli asabi birisi olmaması önemli. Kadına kaderin kendisine sunmuş olduğu bir mükafat veya hediye olarak bakmayan erkek yazmasın. Bazıları evini  hizmetçisi olarak görüyor. O kafadaki erkekler uzak dursun. Ciddi olanlar yazsın tanışalım.

💘48 Yaşımdayım. Bursa’da Yaşıyorum. Kendine Hayat Arkadaşı Arayan Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba Feridun ben, Bursa merkezden katılıyorum. Niyetim gayet ciddi olarak geldim buraya. Daha önce evliliğim olmadı, bekarım ve evlenmek için ciddi hayat arkadaşı arıyorum. Konuşkan esprili güleryüzlü birisi değilim. Kadınlara karşıda bu zamana kadar hep mesafeli durdum. 30-35 yaşlarında bir bayanla bu anlamda tanışmak istiyorum. Yaşıma göre çok genç birini istemem birazda çocuk sahibi olmayı çok istememden kaynaklanıyor. Evlilik konusunda yaşadığım tek pişmanlık çocuk sahibi olamamaktan biraz korkuyorum. Daha önce evlenebilirdim aslında ama sanırım geleceği çok sağlıklı planlayamadım.

Ben aslen Elazığlı’yım fakat 30 yıldan fazla oldu Bursa’ya geleli. Elazığ’a çok uzun zamandır gitmiyorum dahi. Daha çok Bursalı’yım desem daha doğru olur galiba. Uzun yıllar önce askerden yeni geldiğimde bir kız vardı hayatımda. Askere gitmeden zaten kendi aranızda söz vermiştik. Askerden geldiğim zaman evlenecektik. O zaman askerlik şimdikinden çok daha uzundu tabi. Ben askerdeyken bir başkasını bulmuş. Bu yaşadığımdan olay beni o kadar çok etkiledi ki, bir daha hiçbir kadına güvenmek ve beraber olmak istemedim. Kadınlara hep nefretle baktım.

Hepsi benim gözümde insanı arkadan vuracak hain karakterli insanlardı. Ne oldu ne değişti bilmiyorum ama son zamanlarda bu düşüncelerim yok oldu. Ama yıllarca kadınlardan uzak yaşamış biri olarak evlenmek isteyen bir kadınla tanışmak kolay değil çünkü yıllarca kadınlardan uzak yaşadım ve çevremde evlilik düşüneceğim kadın yok. Evine ve eşine sadık bir erkek olacağımdan hiç şüphem yok. Maddi olarak gelirim iyi. Evleneceğim kadının çalışmasına gerek yok. Sadece sevgi ve saygı içerisinde güzel bir birliktelik kurmak istiyorum. Bütün şehirlerden niyeti ciddi olanlar yazabilir.

💘İsmim Öykü. İzmir’de Yaşıyorum ve 27 Yaşımdayım. Evlilik Düşünen Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Selam beyler. Öykü benim adım. İzmir’deyim ailemle yaşıyorum. Çalışmıyorum. Bir yandan iş bakıyorum aslında ama severek yapabileceğim bir iş bulmam gerekiyor. Sevmediğim işte çalışmak istemiyorum. Evlenmek için geldim bu siteye. Ciddi bir erkekle tanışabilirsem hayatıma ortak olsun isterim. Çocukları çok severim ama kalabalık çok çocuklu bir evlilik hayal etmiyorum açıkçası. Ama biri kız diğeri erkek iki çocuğum olmasını çok isterim. Ama bunlar için henüz daha çok erken.

Bu zamanda insan en yakınlarına bile güvenemiyorken nasıl olacakta evlenmeyi isteyecek kadar güvenilecek biriyle tanışabiliriz ki. Bu hiçte kolay olmayacak galiba. Gerçi bu hayatta ne kolay ki, evlenmek kolay olsun. Aşırıya kaçmamak şartıyla kıskanç erkeklerden hoşlanırım. Bence erkeğin kadınını kıskanması gerekir. Yoksa ne anlamı kalır ki, birisine ait olmanın. Ben o aidiyet duygusunu seviyorum. Erkeğinde benim olduğunu hissetmek çok hoşuma gidiyor. Aşırı kıskançlık iyi olmuyor tabi, kadına şiddete dönüşebiliyor yada erkek bir süre sonra paranoyak olabiliyor.

Kalabalık bir ailem var. Toplam 7 kardeşiz. Bazen anneme bakıp 7 çocuk büyüttüğünü görünce evlilik gözümü korkutuyor. Ben asla 7 çocuk büyütemezdim herhalde. Kardeşlerimin en küçüğü benim. En küçük olmak o kadar sınır bozucu birşey ki, herkes hıncını senden çıkarıyor. 2 abim var evde bekar, sanki koruma gibi her an tepemdeler. Aile içinde ciddi sorunlarımız yoktur ve genelde iyiyizdir. Benim gibi aile sorunları olmayan ve aile ilişkilerine önem veren saygılı biriyle tanışmak istiyorum. Buradan söyleyim asla ve asla sevgili aramıyorum. Evlilik konusunda ciddi beyler yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*