Bayan Hayat Arkadaşı Arıyorum

Evlenmek isteyen olgun bayanlar, Zengin ve dul bayanların evlilik ilanları, Sanalda tanışmak birisi ile evlilik olur mu? Ankara türbanlı bayanların güncel evlilik ilanları, Hayat arkadaşı arayan 60 yaş üstü emekli erkekler ve bayanlarla sohbet, İzmir dul bayanlar evlilik siteleri, Evlenmek için erkek arayan genç ve güzel kız numaraları, İstanbul evlenmek için erkek arayan 40 yaş üstü zengin ve dul bayanların arkadaş grupları, Evlenmek için seviyeli ilişki arayanlar..

Evlilik söz konusu olunca genelde çoğumuz duygularımızla hareket eder ve çok mantıklı olmasa dahi aşık olduğumuz birisi ile evlenmek isteriz. Belki birine aşık olmak bizim için evlenmeyi isteyecek kadar geçerli bir neden olabilir ama unutmamak gerekir ki, biten evliliklerin birçoğu çiftler severek evlendiği halde hatta boşanırken dahi birbirini sevk çiftlerin olduğunu biliyoruz. Bunun nedeni ise sadece duyguları ön plana çıkararak evlilik yapmaktır. Sevgi ve aşk evliliğin başlangıç noktasında önemli olsada o evliliği devam ettirecek olan mantıktır. Yani duygular evlilikte ikinci plana itilir. Bu yüzden en doğru evlilik duyguların ve mantığın her ikisininde varlığını hissettirdiği evliliklerdir.

❣İsmim Aydan,60 Yaşındayım. Hiç Evlenmedim. Olgun ve Dürüst Hayat Arkadaşı Arıyorum.❣

Merhaba Aydan ben Kütahya merkezden katılıyorum sizlere. Bu yaşıma kadar hiç evlenmedim. Aşk yaşadığım sevgilim olan erkekler oldu tabi bunca yıl yalnız geçmedi ama bir şekilde evlilik kısmet olmadı. Zaten evlenmeye değer biriside karşıma çıkmadı. Sevgilim olan erkeklere inancım üst seviyede olsaydı belki şimdiye kadar çoktan evlenmiş olabilirdim. Gençlik yıllarımda olgun erkellere karşı sempati duyuyordum ama yaşım ilerledikçe genç ve bakımlı erkeklere karşı biraz ilgim arttı. Bu hissiyatla alakalı birşey, benim için bir tercih meselesi değil yani.

Evlilik için geç kaldım biliyorum ama en azından hayatımın son evresine doğru adım atarken belki biraz mutlu ve huzurlu olabilirim. Zaten sakin ve huzurlu bir hayatım ama var ama geçmişimdede aşkı çok severdim bugünde hala aynı. Aşkın verdiği huzur çok daha farklı ve çok daha güzel bir tat bırakıyor ruhuma. Kamu emeklisiyim. Hiç evlenmemiş yada dul fakat yalnız kalan, çocukları varsa yetişkin olan birisi ile hayatımı birleştirmek isterim. Şehir hayatını çok sevmiyorum. Eğer hayat arkadaşı bulabilirsem daha küçük bir sahil köyüne ahşaptan küçük bir ev yaptırmak ve hayatımı orada devam ettirmek istiyorum.

Şu an bunu yapamam yalnız olduğum için. Annem ve babamı kaybettim. Evlenip çocuk falanda olmayınca hayatın içinde toz zerresi gibi değersiz hissettim kendimi. Birazda bu yüzden evlenmek istedim. Daha kalıcı ve daha kutsal bir sevgi ile birine bağlanmak hayata adeta kök saldığımı bu şekilde hissetmek istedim. Biraz karmaşık duygularım var bu konuda ama kısaca evlenmekte kararlı olduğumu ve dürüst samimi birisini aradığımı söyleyebilirim. Bana uygun özgür bir erkek varsa tanışalım, şehir çok önemli değil.

❣İsmim Fırat,33 Yaşımdayım. Güzel ve Çekici Bir Bayanla Hayatımı Birleştirmek İstiyorum.❣

Merhaba Fırat ben Adana’dan yazıyorum. Bölgesel bir firmada pazarlama alanında çalışıyorum. Daha önce evlendim ama malesef evliliği korumayı başaramadık. Malesef diyorum çünkü eski eşimle severek evlenmiştik. Ama aileler arası çekişmenin kurbanı olduk malesef. Zaten ailem haklı veya haksız olayına hiç girmeden bu olaydan sonra aram açıldı. Sadece sevdiğim kadından uzak kalmadım, benim yuvam dağıldı. Hem ailemden uzaklaştım hemde hayattan biraz soyutladım kendimi. Yaptığım tek şey işe gitmek ve çalışmak. Bunun dışında yaptığım hiçbirşey yok.

2 yıl önce boşandım. Sevgi anlamında kalbimde birşey kalmadı ama bu olay beni iyice hayattan kopardı. Yeniden evlenip aile olmak istiyorum. Bu sefer sadece ben ve sevdiğim kadından başka hiç kimsenin evliliğime ve aileme  dokunmasına izin veremem. Pazarlamacı olarak çalışmak dışarıdan biraz güzel görünse de stresli ve yorucu bir işim var. Seyahat etmeyi ve farklı yerler görmeyi severim ama insanın geride bir bekleyeni olmayınca hayatında bir anlamı olmuyor, ne yaptığım işten keyif alabiliyorum nede gezip eğlenmek canım istemiyor.

Neşeli ve güleryüzlü bir hanımefendi ile tanışıp sevgili, arkadaş, dost, hayat arkadaşı yani herşeyim olacak beni hiçbir şartta yalnız bırakmayıp desteğini ve sevgisini hep hissettirecek güzel bir bayanla tanışıp hayatımı birleştirmek isterim. Şehir çok önemli değil ama kadının biraz kültürlü nerede ne yapacağını bilen birisi olması gerekir. Ben aslen Hataylı’yım. Sigara dışında alışkanlığım yok. Tanışacağım kişinin hangi şehirde olduğu çok önemli değil. Karşılıklı hoşlanma olur ve uyum sağlarsak her zorluğun üstesinden gelerek aile kurabilir ve birbirimize hayat yoldaşı olabiliriz.

❣Seher Ben Ankara’dan.28 Yaş, 175 Boy ve 56 Kiloyum. Kamudan Kendime Hayat Arkadaşı Arıyorum.❣

Selam ismim Seher. Aslen Muşlu’yum ve Ankara,da yaşıyorum. 2 yıldır buradayım. Kamuda çalışıyorum memurum. Kurum ismini burada yazmam doğru olmaz sanırım. Ailem yanımda olmadığı için yalnız kalıyorum. Yalnız kalmak ve hayatta kendini yalnız hissetmek o kadar kötü bir duygu ki anlatamam. Belkide ben yalnızlığı sevmedigim için böyle düşünüyor olabilirim ama gerçekten yalnızlık özelliklede bir kadın için hem zor hemde güzel birşey değil. Buraya ilk geldiğimde  beraber çalıştığım bir arkadaşımın kardeşi bana biraz yakınlık duymuştu. Niyetine ciddiydi ve evlenmek istiyordu.

Beni tüm ailesiyle tanıştırdı ve niyetinide açıkça söyledi ama o çocukta  içime sinmeyen birşeyler vardı. Benim altıncı hissim çok kuvvetlidir. Bana çok iyi davranmasına rağmen ters giden birşeylerin varlığını hissedebiliyordum. Daha sonra çocuğun alkol müptelası olduğunu ve gece hayatı dahil birçok kötü alışkanlığının olduğunu öğrendim. Annesinin bileziklerini satıp barlarda yediğini öğrendiğimde zaten neyin ne olduğunu anlamıştım ve hislerim beni yanılmamıştı. O aileden bir daha kimseyle görüşmedim.

Daha çok mantığımla hareket eden birisiyim ama hislerimede çok güvenirim. Beni kolay kolay yanıltmazlar. Yaşım daha fazla ilerlemeden samimi ve dürüst tabi birazda yakışıklı hayat arkadaşı arıyorum. Güzel  bir evlilik hayal ediyorum ve hem kendim hemde eşimi mutlu edeceğime çok inanıyorum. Köyde yetişmiş birisi olduğum içindir belkide ama çok fazla eğlence düşkünü veya gezmeyi seven birisi değilim. Evde vakit geçiriyorum çoğu zaman. Evine ve eşine bağlı kamuda çalışan düzgün bir erkekler tanışıp hayat birlikteliği kurmak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*