Bayan Mesaj Arkadaşı Arıyorum

Bayan mesaj arkadaşı arıyorum olgun olsun, Ankara whatsapp mesaj arkadaşı arayanlar, Dul bayan mesaj arkadaşı arıyorum, Zengin ve yalnız bayanlarla mesaj arkadaşlığı, İzmir mesaj arkadaşı arayan bayanların güncel ilanları, Yurt dışında yaşayan bayanlarla mesajlaşmak ve arkadaş olmak isteyenler, Kıbrıs olgun bayanlarla mesajlaşma ve sohbet, Mesaj arkadaşı arıyorum bayan olsun diyenler..

Mesajlaşarak arkadaşlık kurmak birçok yönden hem erkeğe hemde kadına avantaj sağlar. Ama şu bir gerçektir ki mesajlaşarak sohbet etmeyi erkekler kadınlara göre daha çok istemektedir. Özellikle kadınlara karşı çekinden davranan, duygularını ifade etmekte zorlanan erkekler mesajlaşarak düşüncelerini daha kolay ve rahat ifade edebilirler. Ancak bu durum sonsuza kadar bu şekilde süremez elbette. Bir süre sonra sosyal hayata anlarılmayan arkadaşlıklar fazla uzun ömürlü olmaz. Arkadaşlığınız mesajlaşarak başlamış olsa dahi bunu bir adım ileriye taşımanız gerekir. Aksi halde ilişkiniz tıkanır ve size mutluluk getirmez.

💘Selam Buse ben.23 Yaş. Adıyaman’dan Telefon ve Mesaj Arkadaşı Arıyorum.💘

Merhaba adım Buse. Adıyaman ilçesindenim. İlçe ismini yazmayacam ama küçük bir yer yaşadığım ilçe. Ailemde biraz muhafazakar olduğu için fazla rahat davranamıyorum. Hiç sevgilim olmadı bu zamana kadar. Lise okurken hoşlandığım bir erkek olmuştu ama daha çok platonik dediğimiz türden bir aşktı benim için. Ancak evin içinde sevdiğim şeyleri yapabiliyorum. Dekolte giymeyi severim ama ancak kendi odamda giyebilirim, o şekilde asla çıkarmaz beni ailem. Müzik dinlemeyi ve aynı zamanda dans etmeyi severim.

Güzel oynar dans ederim ama bütün bunları ancak kendi küçük dünyamda yapabiliyorum ve hiç mutlu değilim bu şekilde yaşamaktan. Hayatımın en güzel yılları göz göre göre ziyan oluyor ve ben her geçen gün kendimi daha mutsuz, daha yalnız ve daha çok karanlığa gömülmüş hissediyorum. Madem kafama göre aşk yaşayamıyorum bende çareyi sanal aşkta buldum galiba. Aşkın sanalı olur mu demeyin, benim yerimde olsanız neden böyle bir şey istediğimi anlar ve bana hak verirdiniz. Ne kadar yalnız ve mutsuz olduğumu kimseye anlatamıyorum. İyiki böyle biryer denk geldi bana ve buradan arkadaş bulmayı çok istiyorum. Esmer bir kızım. Fiziğim güzeldir.

Ten uyumuna inanırım ama bütün bunları reelde yaşayabilirmiyim çok emin değilim. Dışarı çıktığım zamanlarda sınırlı kalabiliyorum. Ama bir şekilde gerçekten bana güven birisi olursa kısa bile olsa reel görüşmeyi bende çok isterim. Ama bir süre mesajlaşarak konuşmamız gerekir. Benim şartlarım şimdilik bu kadar yaşamaya müsait oluyor. Daha fazlası için şartları zorlamam gerekir. Bana illa reel görüşelim diye baskı yapmayacak, anlayışlı ve sabırlı bir erkek arkadaş gerek. Olgun olursa daha güzel olur. Çünkü olgun erkekler daha anlayışlı oluyorlar ve halden anlıyorlar. Adıyaman civarından mesaj arkadaşı arayan olgun erkekler yazsın.

💘Selam,İlkem Ben.24 Yaş Bekarım. Mesajlaşıp Sohbet Edeceğim Olgun Arkadaş Arıyorum.💘

Merhabalar, ismim İlkem. 24 yaşında genç bekar esmer kızım. Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Aslında şimdiye kadar çoktan bitmiş olması lazımdı ama iyi bir öğrenci olmadığım için çok uzattım okulu. Sanal ortamdan arkadaş edinmek bana her zaman biraz heyecan verici farklı gelmiştir ama birazda içinde tereddüt ve korku var. Kendisini bana yanlış tanıtan yalan söyleyen birisi ile tanışıp hayatımın en büyük hatalarından birini yapmaktan korkuyorum. Yoksa reel görüşmek arkadaş olmak, aşk yaşamak ve heyecan duymak elbette isterim ama bunları yapabilmek için öncelikle korkularımı yenmem gerekir.

Bu korkularımı yenebilmem için tanışacağım kişinin bana destek olması, bana zarar vermeyeceğine bir şekilde beni ikna etmesi ve buna beni inandırması gerek. Belki sizlere saçma ve anlamsız gelecektir ama korkularımı kendinizi benim yerime koyarak empati yaparsanız anlarsınız beni. Bende çözüm olarak mesajlaşarak bir süre sohbet etmek ve bu şekilde karşımdaki kişiden emin olabilmek için uzunca bir süre mesaj arkadaşlığı istiyorum. Ama burada şunu bilmenizi isterim niyetim asla sanal bir aşk yaşamak değil ama benimde kendimi güvende hissetmem gerekir.

Zaten kendimi güvende hissetmediğim zaman o ilişki bana heyecandan çok ancak korku verebilir. Neşeli tatlı bir kızım. Yakın zaman önce çektiğim resmimi koydum. Lütfen yalan söylemeyi adet edinmiş kişiler bana yaklaşmasın. Kadınlara cazip görünmek için hayatının her alanına ait sayısız yalan söyleyen erkeklerden nefret ederim. Ben İzmir Dikili’de yaşıyorum. Bana göre olgun erkeklerle tanışarak arkadaşlık kurmak isterim. Sanaldan daha önce tanışıp sohbet etttiğim kişiler oldu ama yalan söylediklerini anladığım için reel olarak buluşmadım. Güven verebilen erkekler yazabilir.

💘Sena Ben Aksaray’dan. Mesaj ve Sohbet Arkadaşı Arıyorum. Şehir Önemli Değil.💘

Selamlar beyler. Sena ismim ve Aksaray merkezde küçük kız kardeşimle beraber yaşıyorum. Kız kardeşim burada üniversite öğrencisi olduğu için benimle beraber kalıyor. Ben ailemle görüşmüyorum ama kardeşim görüşüyor. Çünkü beni daha önce çokta istemediğim bir evliliğe zorladılar ve 2 yıl çok kötü geçen bir evliliğim oldu. Boşandıktan sonra birazda yaşam tarzım ailemi rahatsız ettiği için ve boşanırken yaşadığım olaylar ailemle aramın iyice açılmasına neden oldu. Kardeşimle arkadaş gibiyizdir ve çok kafa dengiyiz. Bu yüzden birbirimizden saklamaya değer bulduğumuz birşey yok.

Zaten birbirimizin hayatına çok müdahale etmeyiz. 29 yaşımdayım, güzel çekici kumral bir kadınım. Yaşadığım şeylerden dolayı biraz moralim bozuldu. Canım çok sıkılıyor çünkü iş haricinde evde oturmaktan başka birşey yapamıyorum. Arkadaş edinen ve sosyal çevresi geniş olan biride değilim. Zaten sevmiyorumda arkadaş ortamlarını. Kafa dengi bir erkekle arkadaşlık kurmaya ihtiyacım var ama bunu nasıl başarabilirim sanal ortamda çok bir fikrim yok. Sadece aklıma gelen bir süre mesaj yolu ile arkadaşlık yaşamak. Sonrasında büyük ve tutkulu bir aşk yaşamak değer görmek isterim.

Benimle olan erkeğin her an beni düşünmesi, sürekli benimle ilgilenmesi ve beni hayatının merkezine koyması çok hoşuma gider ve en çok bundan mutlu olurum. Aksaray küçük bir yer, hayallerime çok uygun bir şehir değil ama şimdilik burada yaşamaya mecburum. Aksaray yada yakın şehirlerden özgür elit ve sorunsuz bir erkekle tanışarak mesajlaşmak isterim. Sabırsız ve tutarsız erkek istemiyorum. Sabırsız erkek çünkü hem ilişkiye hemen başlamak ister hemde istediği kadını elde ettikten sonra aynı hızla tekrar kaçar. Bu yüzden kendinden emin elit beyleri bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*