Bayan Oda Arkadaşı Arıyorum

Ev arkadaşı arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları ve fotoğrafları, Ev ve oda arkadaşı arayan genç erkekler, Ev arkadaşı arayanların arkadaşlık ilanları, Çalışan bayanların ev arkadaşı ilanları, Ankara ev arkadaşı arayan kız numaraları, İstanbul oda arkadaşı arayanlar, İzmir ev arkadaşı ve sevgili arayanlarla tanışma ve sohbet.

Özellikle son yıllarda üniversite öğrencileri arasında hem sevgili hem ev arkadaşı arayanların sayısı oldukça arttı. Öğrencilik hayatı boyunca sevgilisi ile aynı evde kalarak güzel ve heyecan verici bir ev ortamı oluşturmak için internet üzerinden ev arkadaşı ve sevgili arayanların ve ikan verenlerin sayısında hızlı bir artış görmekteyiz. islamisayfalar.com olarak bizlerede bu tarz ilişki isteyen ve ilan vermek isteyenler yoğun olarak başvurmaktadır ve çok sayıda ilan bizlere ulaşmaktadır. Bu ilanlardan bir kısmını sizler için yayınlıyoruz.

💘Adım İlayda.24 Yaşımdayım. Muğla’dan Zengin Ev Arkadaşı Arıyorum.💘

Selam beyler, İsmim İlayda. 24 yaşımdayım ve Muğla’da hukuk okuyorum. Üniversite hayatım biraz geç başladı. Lise son sınıfta sağlık sorunlarım vardı. Birkaç yıl sağlık sorunlarımla uğraşınca eğitim hayatım biraz sekteye uğradı. Hukuk okumayı çok istediğim için öyle her rasgele bir bölüm okumak istemedim. İstediğim bölümü kazanmam ise iki yılımı aldı, ilk senemde kazanamadım. Aslen Ordulu’yum ve buraya geçtiğimiz yaz sonunda geldim. Hem üniversite hayatını hemde Muğla gibi cennet köşesi bir yerde okumak benim için gerçekten büyük ayrıcalık.

Ancak ne var ki bu güzellikleri yeterince yaşama fırsatım olmuyor. Açıkçası maddi olarak kendi ayaklarım üstünde durmak zorundayım. Ailemden herhangi bir maddi yardım alamıyorum. Bu yüzden akşamları bir türlü barda çalışıyorum. Gündüzleri ise okula gidiyorum. Çalıştığım yerden çok geç saatte çıktığım için yurtta kalmam sorun oluyor. Üç kız aynı evde kalıyoruz ve biraz maddi olarak zorlanıyorum. Bana kol kanat gerip sahip çıkacak, bana her anlamda destek olacak ve güzel bir aşk yaşayacağım güvenilir olgun ve maddi olarak özgür bir erkekle tanışmak istemiyorum.

Bekar bir erkek olmasını istiyorum çünkü ben aynı evi paylaşmak istiyorum. Seviyeli bir beyle tanışmak için buradayım. Niyetim kısa süreli heveslerimi tatmin edecek bir ilişki değil. Eğer o tarz bir ilişki arıyor olsam okuduğum okulda kolaylıkla bulabilirdim. Erkek tecrübesi ve olgunluğu ile beni ve ilişkimizi yönlendirmeli. Kadının sözünden çıkmayan erkekleri çok sevmiyorum. Kadınına sahip çıkmasını bilen erkeğin gücünü hissettirebilen erkeği kendime daha çok yakın buluyorum. Eğer benimle aynı evi paylaşmak isteyen olursa bana mutlaka iletişim için adres bıraksın ve kendini tanıtsın.

💘Adım Gökçe.22 Yaşımdayım. Olgun Sevgili ve Ev Arkadaşı Arıyorum. Ankara’da Yaşayanlar Yazsın.💘

Selamlar,Gökçe ben Ankara’dan. Yaşım 22, boğa burcuyum ve bekarım. Geçen yıl buraya üniversite öğrencisi olarak Bitlis’ten geldim ama okulu dondurmak zorunda kaldım. Bu yılın başında okulu dondurmak için dilekçemi verdim. Yaşadığım maddi sorunlarla daha fazla mücadele edemedim ve böyle bir karar almak zorunda kaldım. Gazetecilik bölümü öğrencisiyim normalde ama şimdilik ara vermek zorunda kaldım. Burada bir akrabamın evinde kalıyorum. Kalabalık bir aile ve ben burada hiç rahat değilim. Şu an o kadar zor durumdayım ki neredeyse sokakta kalmak bile bana o evde yaşamaktan daha iyi görünüyor.

Buraya ilk gelirken çok güzel ve çok farklı hayallerle geldim ama yaşadıklarımdan sonra okuldan ve hayattan iyice soğudum. Benim için tek çıkar yok dürüst bir erkek arkadaş bularak beraber el ele verip eve çıkmak ve beraber mücadele vermek. Asla çalışmaktan imtina etmiyorum ama okulumada ne olursa olsun geleceğim için devam etmek zorundayım. Bu yüzden çok zengin olmasa bile en azından bir evi idare erebilecek kadar maddi imkana sahip, güvenilir birini arıyorum. Birazda yakışıklı olmasını kalbim ister elbette.

Niyetimde son derece ciddiyim. Hem aşık olmaya hemde güçlü bir erkeğe ihtiyacım var. Benim için yarından tezi yok ama bu işler tabi akşamdan sabaha olmuyor. Bir ay kadar arkadaş kalıp daha iyi tanışır ve güvenirsek bir an önce kendi evinde rahatca yaşamayı çok istiyorum. Kaldığım evde rahat bir elbise giyip oturamıyorum. Sigara dahi içemiyorum. Hapis hayatı yaşıyorum sanki. Esmer genç güzel sayılabilecek bir kızım. Özgür olmak benim için önemli. Bu yaşta hayallerimden uzak kalmak istemiyorum. Ciddi birisi varsa Ankara’ya yaşayan benimle iletişime geçsin.

💘Selam,Sedef Ben.27 Yaş Bekarım. Bursa’dan Güvenilir Kamu Çalışanı Ev Arkadaşı Arıyorum.💘

Merhaba, aslen Mersinli’yim. İsmim Sedef ve 3 yıldır burada yani Bursa merkezde yaşıyorum. Üniversite bittikten sonra çalışma hayatımda ilk atandığım yer burası. Burayı çok seviyorum ve kısmet olursa uzun yıllar burada yaşamak isterim. Hastane çalışanıyım ve ameliyat hemşiresiyim. Zor bir meslek ama alıştım. Bu zamana kadar yalnız yaşadım. Bir evin içinde yalnız olmak sıkıcı gelmeye başladı artık. İlk başlarda hoşuma gidiyordu ama sonra çekilmez oldu yalnızlık. Çok düşündüm ve bir karar verdim. Evlenmek istemiyorum ama aşık olduğum sevdiğim bir erkek olursa ve diğer şartlarda uyarsa eğer ev arkadaşlığı düşünüyorum.

Bu bana ilk önce çok çılgınca geldi ama sonra üzerinde düşününce neden olmasın ki, güvendiğim birisi olduktan sonra hiçbir sorun olmaz diye düşünüyorum. Maddi olarak rahatım ve istediğim şekilde yaşayacak imkanım var. Erkeğinde en azından kamu çalışanı olmasını isterim. Erkeğin mesleği, eğitimi, oturması kalkması, temizliğe verdiği önem ve gösteriği özen hemen hepsine dikkat etmek zorundayım. Sırf yakışıklı diye veya iyi bir işi var diyerek evime bir erkeği almam. Herşeyi ile bana o inancı ve güveni vermeyi başarmalıdır. Beni sevsin, değer versin, diğer kadınlardan farkımı vana hissettirsin isterim ama aşırı kıskanç takıntılı ve saplantılı erkek istemiyorum.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*